Страница 5 от 18 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 267
Like Tree15Одобрявам

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #61

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo
    Аз не мога да ти помогна защото съм с 801 но отдавна се каня да те питам за тази 901. Интересува ме дали са различни резбите на батериите. Примерно Атомизатор за 901 дали ще стане с батерия за 801 и обратно. На пръв поглед не изглеждат много различни.
    И на мен ми е интересно като вариант!

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #62

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Е различни са като диаметър най-малко.
    Има преходници - аз лично имам обратния преходник - от 901 батерия към 801 атомайзер. По $2 са в китайските сайтове.

    PS - Скоро може да имам нова информация за по-голяма доставка на 1 литър течност - очаквам отговор директно от Dekang Biotechnology.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #63

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Както обещах - нова информация за доставки на по-големи количества.
    Второто предложение е за доставка на стандартни разфасовки от по 30мл, минималната бройка е 50, но хубавото е, че няма никакви ограничения във вкуса и силата - в смисъл - могат да се поръчат 50 различни шишета.
    При този вариант с плащане на ДДС едно шише излиза по $7 - 10.20лв
    За мен е по-разумен от първия поради възможността за разнообразие на първо място и абсолютната сигурност на доставката - това е оферта, от сайт, от който вече съм пазарувал неколкократно.

    Така че - дайте да съберем пари и заявки и да направим една поръчка от минимум 50бр, какво ще кажете?
    Отделно може да се поръчат и атомайзери, батерии и цели комплекти е-цигари. Цените за 20 броя от един артикул /може да е в различни цветове/ e с около 20% по-ниска от цената на същия артикул в Heaven Gifts или HealthCabin.

    Това от мен засега.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #64

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ако се съберем народ аз съм съгласен да инвестирам в една електронна цигара. Крис, доверявам се тотално на теб отностно избора. Днес си купих последният картон цигари и просто това безумие с цените ще ме накара да стана електронен пушач

  6. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #65

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    При тази оферта ще трябва да се съберем доста хора тука става въпрос за над 500 лв. При положение че на дребно едно шишенце от 30ml. e около 13 лв.

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    8
    #66

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте,
    отскоро съм в семейството на електронните цигари.
    Чета с интерес дискусията тук.
    Сдобих се с пакета, който Крис препоръчва в предните постове.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #67

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo
    При тази оферта ще трябва да се съберем доста хора тука става въпрос за над 500 лв. При положение че на дребно едно шишенце от 30ml. e около 13 лв.
    Е, не е така. Трудно можеш да докараш 13лв.
    $9 + още $2 примерно за транспорт а шише е около 16лв. И ако се плати ДДС - 19лв, почти двойно.
    Цените, които съм смятал са с включен ДДС, който както вече разисквахме не е ясно ще го вземат или не. Ако не го вземат, цената на шишенце по офертата за 50бр е под 9лв...
    Иначе наистина трябва много народ за такава поръчка - поне 10 човека по 5 шишенца. А за части - пак толкова, 10-ина човека по 2 от съответните части, било то атомайзери, батерии или цели коммплекти.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #68

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    ПС - Получих и оферта директно от Boge:
    MARK & NO. Terms QTY. (PCS) UNIT PRICE (USD) AMOUNT(USD)
    l litre E-liquid RY4 24mg 1 US$66.00 US$66.00
    shipping by HKEMS fee US$92.00
    TOTAL $158.00
    е мисля, че е подходяща за нас, както и първата оферта. Не е особено евтино, защото транспорта е много скъп, а и губим разнообразието...

    ПС - Темата стана голяма.

    Реших да направя отделна тема за евентуална обща Сетком заявка:
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,44698.0.html

    Предлагам дискусии върху евентаулна обща поръчка от Китай да пренесем там, а тук да продължим да обсъждаме качеств и недостатъци на съответните модели.

  11. fisher4321
    Guest
    #69

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте, предложението на Крис е на цени без конкуренция, така че аз съм за идеята. Стига да има да се съберем достатъчно и да изпълним минималните изисквания. Като за начало мога да поръчам 10-15 шишенца.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #70

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Е то оставаше и да не е
    Разликата е, че това е общо начинание на форума, с което се занимавам защото ми е интересно, а не за да печеля каквото и да е. И като няма надценка на търговци цената става много разумна.

    PS - fisher4321 - тамън помолих в горния пост да пишем по темата с обща доставка в другата тема и ти писа тук

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    8
    #71

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте,
    имам питане до по-старите пушачи на електронни цигари:
    колко време средно издържа един атомизатор? един път дневно зареждам пълнителя с течност.
    как се разбира, че атомизатора не функционира нормално?

    Благодаря.

  14.  
     
  15. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #72

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ако няма наситен пушек значи нещо не е наред. Аз лично не мога да ти кажа колко издържа но съм имал такъв проблем. Атомизатора ми за 801 модел не работеше както трябва и обяснението според мен е било че съм го одавил с течност.Оправи се като го измих под течашта топла вода и го издухвах с уста от към батерията. Оставих го едно денонощие да исъхне хубаво. Не съм сигурен дали това може да се прави. Ако направите това ще е на собствен риск.От скоро съм ел.пушач

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #73

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Няма проблем да се почиства, понякога върши работа, понякога не.
    Може да се каже, че спира да работи при съпротивление на 6-7 ома. Тоест, при такава стойност продължава да дими, но вече не е същото.
    В началото съпротивлението е около 3.2 ома. Като се ползва, реотанът изтънява и съпротивлението се вдига.
    Като време... може да работи 2 седмици, а може да работи както трябва и 3-4 месеца, трудно е да се определи някакъв срок....

  17. cometa
    Guest
    #74

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    а как ви се струва този модел?
    цената е добра, а и е с безплатна доставка до българия

    http://www.chinabuye.com/118-8mm-ele...zed-cartridges

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    92
    #75

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Вземи си нещо проверено.
    Примерно DSE-801. Сменил съм 4-5 подобни боклука докато се спра на 801.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 18 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 21:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 11:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 18-01-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе