Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Малки подаръчета

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #1

    Малки подаръчета

    Здравейте,

    мислим да подаряваме на някои клиенти малки подаръчета, нещо до 5-10 лева.

    Тук има доста практични хора, ще съм благодарен за идеи. Ще е хубаво да е такъв, че да става за всички, мъже, жени, за дома, за офиса .

    Предварително благодаря.

    И моля без закачливо-пиперливи идеи такива и сам генерирам .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Re:Малки подаръчета

    Банкнота от 5 или 10 лв идеално се вписва в изискванията............

  4. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #3

    Re:Малки подаръчета

    Евтини флаш памети... Може да си ги 'брандирате' някак. Пък може и да си ги пълните с ракламни материали, ако имате брошури, каталози...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:Малки подаръчета

    флашка 1-2 гига е обречена на прах

    не казваш какво продавате, но талони за Х% отстъпка (ти си направи сметка колко % са 10 лева от продуктите ви) хем са подарък, хем заключват клиента да ги похарчи пак при вас

    а иначе ако разсъждаваме за нещо по-човеколюбиво, то няма по-хубав подарък, свързан с размяна на пари, от самите пари, както е предложил и wise

    предполагам си наясно, че надали ще получиш тук някакво прозрение, при положение, че не знаем с какво се занимавате...

    влез в някой магазин от типа "всичко за 1-2-5 лева" - там варианти безброй, дори и смислени ще видиш

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #5

    Re:Малки подаръчета

    Е, то от парите ми се ще да избягам. А разните рекламни нещица, които ги има във всеки каталог са ми вече много клиширани.

    Щеше ми се да измислим нещо по-оригинално и различно, нещо което да го ползват хората. Трепем вредители и тези подаръчета са за най-редовните ни клиенти и същевременно онези, чиито поръчки са с най-ниска стойност- 30-40 лв. Не е задължително да можем да брандираме логото и името.

    Една приятелка предложи тефтер с химикалка, който е за залепяне за хладилника и там да си пишеш списъка за пазарене . Това не съм го виждал по каталозите и сякаш е по-различно.

    Пак казвам - тук има много хора, които могат да генерират някоя готина практична идея. За това и пиша .

    P.S.

    Макар, че идеята за талона може и да може да се приложи.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #6

    Re:Малки подаръчета

    Щом трепете вредители, що не потърсиш(поръчаш) някакви плюшени или пластмасови закачливи варианти на гадовете, които биете. Така клиентите, поглеждайки ги, ще си спомнят, че заплахата винаги дебне, а когато се появи ще се сетят единствено и само за вас и ще счупят телефоните от звънене

  8.  
     
  9. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #7

    Re:Малки подаръчета

    Цитат Първоначално публикувано от avast3
    Щом трепете вредители, що не потърсиш(поръчаш) някакви плюшени или пластмасови закачливи варианти на гадовете, които биете. Така клиентите, поглеждайки ги, ще си спомнят, че заплахата винаги дебне, а когато се появи ще се сетят единствено и само за вас и ще счупят телефоните от звънене
    Е ти как си представи плюшена хлебарка м ????

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #8

    Re:Малки подаръчета

    Цитат Първоначално публикувано от avast3
    Щом трепете вредители, що не потърсиш(поръчаш) някакви плюшени или пластмасови закачливи варианти на гадовете, които биете. Така клиентите, поглеждайки ги, ще си спомнят, че заплахата винаги дебне, а когато се появи ще се сетят единствено и само за вас и ще счупят телефоните от звънене
    А, това е готино не че ще се счупят да звънят, но има хумор, а той е важен .

    Но ако решим нещо такова, ще трябва да ровим из чужди сайтове -в БГ не ми се вярва да има....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1330024251[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от p0ckata
    Е ти как си представи плюшена хлебарка м ????

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re:Малки подаръчета

    А кадифена калъфка с вид на плюшено мишле, за компютърната мишка? Такова симпатично, тъмносиво, с големи мустачки, и предпазващо ръката от изпотяване, а мишока от замърсяване?

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #10

    Re:Малки подаръчета

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    А кадифена калъфка с вид на плюшено мишле, за компютърната мишка? Такова симпатично, тъмносиво, с големи мустачки, и предпазващо ръката от изпотяване, а мишока от замърсяване?
    Да и това, ама аз не съм виждал такова чудо. Трябва да поровя.

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #11

    Re:Малки подаръчета

    Цитат Първоначално публикувано от ops5
    Да и това, ама аз не съм виждал такова чудо. Трябва да поровя.
    Няма да го намериш! Току що го измислих и още не съм го публикувал! Действай бързо докато не се е разчуло!

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #12

    Re:Малки подаръчета

    1. Талон за отстъпка
    2. Флашки с "научно-популярни филми" свързани с вашата дейност
    3. Нещо като ароматизатор за след трепането
    4. Някакъв сувенир, настолен часовник, стенен часовник... Брандирането е важно, ЗАЩОТО брандирания продукт е като визитка.

    Не съм съгласен, че 1-2 гигабаита флашка е за изхвърляне... Работната ми флашка е 2GB и ми върши супер работа, за разлика от голямата ми лична, която като я боднеш в XP се чуди 10 мин какво да прави


  16. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #13

    Re:Малки подаръчета

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Няма да го намериш! Току що го измислих и още не съм го публикувал! Действай бързо докато не се е разчуло!
    Аз пък реших, че китайците пак са измислили нещо .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    13
    #14

    Re:Малки подаръчета

    Седя и си мисля, какво на мен са подарявали като гъдел и все поглеждам към термочашата. Разнасям я навсякъде, в къщи, в колата - тръгвала съм с нея на тавана на колата, но това е друга тема... Та, според мен е готина и полезна вещ, става за топло и студено ... Другите неща, за които се сещам са по-скоро дреболии за дома, не са универсални ...
    От същата компания имам и флаш памет с форма на кредитна карта, седи в портфейла, на мен ми е супер удобна и не я губя...

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #15

    Re:Малки подаръчета

    Проблема с флашките е, че има много хора, които не ползват такова животно.

    В този форум тези хора, ако ги има, са изключение. Но аз добре познавам нашите клиенти.

    Принципно чашите ги бях отхвърлил, но термочашите са наистина полезни и удобни.

    Благодаря за идеята.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици - малки тайни
    От toto1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 45
    Последно: 17-08-20, 13:59
  2. Продавам малки хардове
    От Crank във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 08-01-09, 14:17
  3. Малки логически игрички
    От ho0mer във форум ИГРИ
    Отговори: 22
    Последно: 04-05-06, 14:27
  4. Малки игри !!
    От kafka във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-05, 22:49
  5. IE и малки картинки
    От Big Bug във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 16-02-03, 00:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе