Страница 16 от 16 ПърваПърва ... 6141516
Резултати от 226 до 232 от общо 232
Like Tree67Одобрявам

Животът ми няма никак смисъл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #226

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Ами пиши където искаш
    Може и тук.....
    Но не взимай прибързани решения - животът е един!!
    ImNothing одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #227

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Аз доколкото успях да разбера, мотивите ти са, че не се възприемаш за красива и на това отдаваш несгодите си, но как си обясняваш отношенията на близките ти, които надали ги интересува как изглеждаш, като визията ти би била последният фактор, на който ще базират отношението си към теб. Също така как си обясняваш факта, че някакво момче е било привлечено от теб за някакъв период от време, надали ако си толкова непривлекателна някой би се занимавал с теб. Търси причината другаде. Аз познавам хора, които не блестят с визия, но пък водят съвсем нормален живот. Това че някой те е изоставил не значи нищо в днешно време. Аз съм прекратявал взаимоотношение с момичета, за които някои хора могат само да си мечтаят, прекратявал съм взаимоотношение с момиче, за което аз самият преди това съм си мечтал, така че визията не е панацея, доста пъти съм срещал красиви момичета, които са ме отблъсквали с манталитета си и не толкова красиви, които са ме привличали с поведението си. Визията е най-малкият ти проблем, работи върху характера си, учи, образовай се, намери си хубава работа и визията ако ти е толкова куца, че ти спъва живота ще я оправиш, пластичната хирургия е достъпна за всички.
    Аз пък си мисля, че тя едно много красиво момиче, което не е свикнало да и отказват, а момчето просто се е уплашило и е свило байрака.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #228

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Според някои от хората, на които споделих, той е искал само едно, но понеже аз разбрах за намеренията му, той е решил да си ходи при по-лесните. Пълен смешник.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #229

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Е, да, с хубавите жени е така. Мъжете много искат да спят с тях, но, особено комплексарите, ги е страх и лесно се отказват.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #230

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Нищо не се е променило. Поуспокоих се малко, почнах да обръщам повече внимание на хората, на които наистина им пука за мен. Те ми дават някаква воля.

    Започнах да мисля повече за предстоящата сесия, поне трудните уроци ме разсейват донякъде. Но още мисля за онзи тъпак.


    което само показва, че нищо не оправя по-добре женското настроение от един хубав скандал



    онзи ден ще се самоубиваме, днес намираме кого да наречем "изрод" няколко пъти и небето изсветлява
    после бате FearMe не познавал женската душа

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #231

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Супер Феърчо, внимавай да не се задавиш от толкова смях.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #232

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Темата стана скучна и безполезна.
    Тролът си е трол, не виждам да търси съвет, просто разнообразява скучните видински вечери.
    Време е да се разотиваме в по-подходящите за форума дискусии.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 16 ПърваПърва ... 6141516

Подобни теми

  1. Животът на OLED телевизорите
    От ilian1966 във форум LG телевизори
    Отговори: 105
    Последно: 05-12-19, 16:52
  2. Външна изолация или няма смисъл?
    От valentyno във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-15, 08:04
  3. Колко струва животът ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 98
    Последно: 16-06-11, 14:49
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 01:44
  5. Asus 8420 - не е никак зле!
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-02, 12:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе