Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 232

Животът ми няма никак смисъл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #16

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Роди си дете, осинови си дете. Децата винаги дават нов заряд в живота. Ако имаш дете, никога няма да помислиш за това, за което сега си мислиш.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #17

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ayl Виж публикацията
    Децата винаги дават нов заряд в живота.
    Особено, процеса по създаването им...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #18

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    За да осиновиш дете, трябва да преминеш пред много неща, едно, от които е да пораснеш. Не мога все още да създам условия за себе си, камоли за дете

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #19

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    ами ето ти един стимул. Създай условия за себе си и за бъдещото дете.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    а студентът по психология попълва вече усърдно реакциите на тестовите субекти в провеждания от него социален онлайн експеримент...

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #21

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Абе, сериозно ли се връзвате на празните приказки, които се леят, че и акъл се мъчитеда давате.Дори не е човек, ако схващате специфичната граматика и липсата на реакция на провокацията ми.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #22

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    По-добре да се вържеш на трол, отколкото да подминеш нуждаещ се.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #23
    22 е рано, твърде рано. Аз съм на два пъти по толкова и мога да ти кажа, че нещата се променят, човек се променя. При мен сериозните промени започнаха след 30-35.
    Явно си много разочарована. Ама много. Но смъртта не е изход, макар и да изглежда такъв. Твърде крайна, категорична и необратима е.
    Добре е, че сама осъзнаваш, че си в дупка, която очевидно не е целия свят.
    Както те посъветваха, промени си целите, представите и идеите. Престани да търсиш любовта и я остави тя да те намери, ако е писано. Подчертавам "ако". Може и да не е. Не е задължително да е.
    Премести се в друг град, може би друга държава. Почни нещо, свързано с природата, с животните. Или с хора, които имат нужда от помощ. Бездомни, възрасти, сираци, инвалиди. Помисли дали не оценяваш собствения си живот на базата на стереотипи, натрапени от други, които просто не работят за теб.
    И след още 20 годинки помисли пак какво си смятала да направиш сега и колко глупаво е било

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #24

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Касапе, умен чиляк си, не се връзвай на подобни глупости, като тези излияния и драми нечовешки.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #25

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Да допуснем, че има 1% вероятност да не си прав. Пак ли би реагирал по същия начин?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #26

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    ImNothing
    Странен начин и място за споделяне на лична трагедия, но както казват - хора всякакви...
    Любимото ми четиво е История, а там е пълно с проблеми, трагедии, надежди, любов, отчаяние и...БОРБА - за нещо или против нещо. Мнозина загиват в тази борба, но умират с мисълта че се опитват да променят нещо. Групи хора попаднали в напръв поглед безизходни ситуации..но сред тези групи има отделни ЛИЧНОСТИ, за които няма ситуация без изход и не губят надежда. Една част оцеляват и разказват за това в мемоарите и дневниците си, или приятели разказват за тях. Други загиват в борбата си за оцеляване, превръщайки се в пример за останалите и легенда.

    Ти явно си избрала лесният път - да спреш да се бориш и просто да избягаш от проблемите като се самоубиеш. Това е низка унизителна смърт.....говореща много за теб в отрицателна насока.
    Сериозно ли? Да изчезнеш без следа, без спомени за теб...

    Вадиш безсмислени причини - не си красива, доверила си се на някого, а той те предал или изоставил...Това са достатъчни причини за теб да прегърнеш смърта ?
    Ние всички сме били на твоето място...и ако бяхме тръгнали по твоят път, то нямаше да останат хора на тази планета.
    Красивите хора дали са щастливи? Ти как мислиш?

    Нямало смисъл да живееш...А какво е смисъл?
    Лично за мен това е едно празно понятие, с което някои се опитват да придадат някаква измислена стойност.....която съществува само в главите им.
    За едни смисълът бил в семейството и децата - демек продължаването на рода..За други е социалният статус, кариерата, славата, а за трети е познанието...оцеляването на екосистемата.
    Всичко това са лични цели, плод на инстинкти, суета и егоизъм, но хората ги прикриват под понятието "смисъл".

    Каква е твоята лична цел?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #27

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ImNothing
    Странен начин и място за споделяне на лична трагедия, но както казват - хора всякакви...
    Любимото ми четиво е История, а там е пълно с проблеми, трагедии, надежди, любов, отчаяние и...БОРБА - за нещо или против нещо. Мнозина загиват в тази борба, но умират с мисълта че се опитват да променят нещо. Групи хора попаднали в напръв поглед безизходни ситуации..но сред тези групи има отделни ЛИЧНОСТИ, за които няма ситуация без изход и не губят надежда. Една част оцеляват и разказват за това в мемоарите и дневниците си, или приятели разказват за тях. Други загиват в борбата си за оцеляване, превръщайки се в пример за останалите и легенда.

    Ти явно си избрала лесният път - да спреш да се бориш и просто да избягаш от проблемите като се самоубиеш. Това е низка унизителна смърт.....говореща много за теб в отрицателна насока.
    Сериозно ли? Да изчезнеш без следа, без спомени за теб...

    Вадиш безсмислени причини - не си красива, доверила си се на някого, а той те предал или изоставил...Това са достатъчни причини за теб да прегърнеш смърта ?
    Ние всички сме били на твоето място...и ако бяхме тръгнали по твоят път, то нямаше да останат хора на тази планета.
    Красивите хора дали са щастливи? Ти как мислиш?

    Нямало смисъл да живееш...А какво е смисъл?
    Лично за мен това е едно празно понятие, с което някои се опитват да придадат някаква измислена стойност.....която съществува само в главите им.
    За едни смисълът бил в семейството и децата - демек продължаването на рода..За други е социалният статус, кариерата, славата, а за трети е познанието...оцеляването на екосистемата.
    Всичко това са лични цели, плод на инстинкти, суета и егоизъм, но хората ги прикриват под понятието "смисъл".

    Каква е твоята лична цел?

    Моята лична цел БЕШЕ да уча и работя, да прекарвам свободното си време с прекрасни хора около себе си, защото след всяко подобно разочарование, все си казвах, че всичко ще е наред и животът продължава. Е да, но този път не. Благодаря на всички за мненията, както и за тези, които дойдоха да похейтят малко

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от edi1 Виж публикацията
    Дори не е човек
    Особено много благодаря и за това. Надъхвате ме

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #28

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Няма шанс да не съм прав, надушвам фалша, бил бил жив или нежив.Ако приема хипотетично, че в случая съм попаднал по неведоми пътища в този 1%, имаме случай на манипулативен, мним суицид. Който е решил и е категоричен, няма да е тук и да разтяга локуми, ерго, пак ще реагирам така.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    118
    #29

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    ImNothing много позната ситуация за мен от преди около 6 години. Живота обяче си има смисъл, но не винаги го виждаме и усещаме. Мен ме спасиха приятели /по скоро един от тях/, а по-късно - настоящата ми жена, с коато минахме през много перипети за сравнително кратък период, но ето - вече почти 5 години сме заедно и в добро и в лошо. Та - колкото и тривиално да е - никога не се предавай и търси своето щастие!

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #30

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл


    @ImNothing
    Хи ,ти тез работи със самоубийството ще ги забравиш ,просто удари чертата и живеи като за последно, като се опиташ да не нараняваш някой по какъвто и да е било начин ,не и да станеш много добра,просто не се забърквай в излишни каши!!
    Приемам че си един от многото психично болна без диагноса за в момента,ако горният ред не ти помогне като за начало просто премини към план Б Развихри се толкова че да се озовеш чак в психиатрията без каквото е и да било криминално проявяване ,опитай ,Ей да не убиеш някой ,карай я по грубо прави това което не си правила,е тежко е но пък поглеждаш нещата под друг ъгъл .Ако чуваш и имаш гласове става още по лесно само ги слушаи и не прекалявай замисля се малко преди да направиш нещо.В тоя случай може да убиеш някой или да се самоубиеш без да искаш ,просто внимавай че .. Ако щещ влез в някой пуп за травестите и им одърпай опашките ако ли пък не отиди на маладивите и се разбесней по твоя лична преценка .Но знай ако се самоубиеш няма да им надремеш на шапките ами обратното.
    Някой хора са ги пребирали в психиятрията с 3 линейки поне 5 полицейски коли и сирените до дупка Без да нарушават законите кой знае колко и да нараняват който и да било кой знае колко .

    С, ми направо отиди в психиатрията и им кажи че си склонна на самоубийство, ще трае но пък се надявам да намериш и доктори като хората и знай че са психично отклонени самите те .

    Мноого може да си пишем по тая тема, ако имаш някакво домашно и с него бих ти помогнал, има какво да се напиши по действителен случай
    Гледам да бъда максимално кратък и да не влизам в подробности че ме домързява да пиша .
    Всичко написано е на твоя отговорност!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Животът на OLED телевизорите
    От ilian1966 във форум LG телевизори
    Отговори: 105
    Последно: 05-12-19, 17:52
  2. Външна изолация или няма смисъл?
    От valentyno във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-15, 09:04
  3. Колко струва животът ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 98
    Последно: 16-06-11, 15:49
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 02:44
  5. Asus 8420 - не е никак зле!
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-02, 13:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе