Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 232
Like Tree67Одобрявам

Животът ми няма никак смисъл

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #46

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Даа..трудно е да се разделиш с илюзиите с които си живяла. Обещанията..тях може да ги забравиш. Хората често с цел да избягаме от дадена ситуация даваме неизпълними или обещания, които нямаме намерение да изпълним. Както и онези малки дребни лъжи, които правим всеки ден, само и само да не нараним близкият до нас или пак да се измъкнем от неудобна ситуация.

    Вниманието не е задължение на останалите, трябва поне малко да се бориш и за него. Накрая се получава като в поговорката "Кон за кокошка..." но такъв е животът и не трябва да му се сърдим. В един егоистичен свят не може да очакваш чудеса - всеки се е затворил и води собствена борба за оцеляване.
    Понякога това ме вбесява и ми иде да набия целият свят ...

    Чакам да пишеш как е минал денят ти
    Чувството не ме напуска. Все още си се чувствам ужасно без желание за нищо. Бях навън, да се поразходя и уж да се разсея, но без особен успех. Имам страшно много за учене, а нямам никакъв стимул да се захващам с това

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Compare Виж публикацията
    @imNothing А треви, наркотични вещества употребяваш ли,употребявала ли си ?

    Не, не употребявам такива вещества

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    мамини гугутки сладки

    явно само аз намирам за странно случайното изръсване на депресирала се девойка в ТЕХНОЛОГИЧЕН форум, ревнала посред нощ за живота си, търсеща помощ и разбиране там, където хората се регистрират, за да питат за климатик или телевизор

    профилът на средностатистическият сеткомаджия е:

    30+, инженер (или с хоби в точните науки), мъж, практик, интелигентен над средното
    човек, който е по-склонен да ремонтира повредената пералня на жена си на 8 март и да забрави да й купи цветя, вместо обратното

    и вместо девойката да ходи да ръси сълзи в бг-мамите и разните други кокошарници, тя се е регистрирала специално тук, защото?

    нали се сещате, че ако грешах, щеше с феминистки плам да ми се нахвърли какъв ректум съм, щом смятам, че си пише реферата/дипломната работа тук, вместо деликатно да подмине поста ми
    (или не чете всичко, което пък е обидно за всички модерни фройд/юнг-овци тук
    Същото можете да направите и Вие, да подминете, ако няма какво да кажете

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #47

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Чувството не ме напуска. Все още си се чувствам ужасно без желание за нищо. Бях навън, да се поразходя и уж да се разсея, но без особен успех. Имам страшно много за учене, а нямам никакъв стимул да се захващам с това
    Целият ти ден е преминал в една разходка, без нито една идея да премине през главата ти? Това донякъде е добре - че не ти минават мисли като вчерашната.
    Изчисти съзнанието си от всичко отрицателно + гадните спомени и минало. На тяхно място ще се появят идеите. Някои леко налудничави , други прекалено оптимистични, трети романтични. Не спирай да мечтаеш

    Човек се учи цял живот, но не забравяй: познанието носи печал за слабите и надежда за силните духом

    Не спирай да пишеш, споделяш, но и не сваляй гарда Винаги готова да се защитиш от поредният удар в живота
    ImNothing одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #48

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    споко нещата ще се оправят , целият живот е пред тебе...
    почакай да почнеш да губиш хората които обичаш...
    яж. пий, пуши... казаха по-горе... все ще излезе някой/някоя като за теб.
    и върни се след 20 години да кажеш как е минало.
    аз как щях да билк-я ако не ме гонеха лудите в главата ми...
    отдръпнал се бил... не била хубава - виж новата мис българия... виж новия камион на тесла...
    ей тия тъпи милениели - стига чука на телефона копчетата , излез изговори ги с някой непознат нещата на чашка ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #49

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Целият ти ден е преминал в една разходка, без нито една идея да премине през главата ти? Това донякъде е добре - че не ти минават мисли като вчерашната.
    Изчисти съзнанието си от всичко отрицателно + гадните спомени и минало. На тяхно място ще се появят идеите. Някои леко налудничави , други прекалено оптимистични, трети романтични. Не спирай да мечтаеш

    Човек се учи цял живот, но не забравяй: познанието носи печал за слабите и надежда за силните духом

    Не спирай да пишеш, споделяш, но и не сваляй гарда Винаги готова да се защитиш от поредният удар в живота
    Всъщност не е точно така. Минаха ми някои такива мисли през главата, макар и за кратко. Като, че ли съм мазохистка и нарочно мисля за онзи

    Благодаря

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията
    излез изговори ги с някой непознат нещата на чашка ...
    Много бих искала, но нещо ме спира. Като все мисля за онзи.....

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #50

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Всъщност не е точно така. Минаха ми някои такива мисли през главата, макар и за кратко. Като, че ли съм мазохистка и нарочно мисля за онзи

    Благодаря

    - - - - - - - - - -



    Много бих искала, но нещо ме спира. Като все мисля за онзи.....
    Виж какво ще ти каже стария вълк: Подир мъж(жена) не се тича! Ще дойде следващия!
    //добавено
    Същото важи и за трамваите!
    Този пост е редактиран от Lupus; 02-12-19 в 18:03.
    estqwerty и ImNothing харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #51

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Виж какво ще ти каже стария вълк: Подир мъж(жена) не се тича! Ще дойде следващия!
    //добавено
    Същото важи и за трамваите!
    Само да не е по зле

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #52

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Всъщност не е точно така. Минаха ми някои такива мисли през главата, макар и за кратко. Като, че ли съм мазохистка и нарочно мисля за онзи

    Много бих искала, но нещо ме спира. Като все мисля за онзи.....
    Имали сте планове, имали сте мечти...имали....имали...имали...Онзи...той е минало. Забрави го, иначе пак ще се върнеш към отчаянието. Един компонент от него може да подпали пожар. Повече от един може дори да убие. Разумът е първата жертва на силните чувства.
    При всяка раздяла трупаме разочарование, но продължаваме напред с надеждата.

    От малки слушаме приказки в които принцесата и принцът живеят щастливо до краят на дните си. Гледаме романтични филми с щастлив край. Правим любов на фона на музика, затова и любовта ни като Дядо Коледа все засяда в комина.....

    Все още си на границата..между борбата и предаването. Когато спреш да се бориш...болката спира. Просто и лесно е. Но ти не спирай да се бориш. Бори се за мечтите и надеждите си. Дори когато ти казват, че мечтите ти са изгубени или невъзможни. Не позволявай да убият мечтите ти. Изчезнат ли мечтите ти...превръщаш се в сянка на самата себе си. А ти не искаш това - нали?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #53

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Точно в момента...... Въобще не мисля за мечтите си

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #54

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Чш, я се събудете бре, отровата на Алкория ли ви нагази внезапно.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #55

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Трябва да избягваш мисълта за миналото и да гледаш напред.
    Може да сменим темата на разговора. Например, какво учиш и защо точно това ?

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #56

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Виж какво ще ти каже стария вълк: Подир мъж(жена) не се тича! Ще дойде следващия!
    //добавено
    Същото важи и за трамваите!
    Не се тича, щото може и да не се качиш...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    69
    #57

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Трябва да избягваш мисълта за миналото и да гледаш напред.
    Може да сменим темата на разговора. Например, какво учиш и защо точно това ?
    Уча Финанси, винаги ми е вървяла най-много математиката

  16. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #58

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Цитат Първоначално публикувано от ImNothing Виж публикацията
    Точно в момента...... Въобще не мисля за мечтите си
    Фактически изобщо мислиш ли? Опитвала ли си да разсъждаваш защо това се случи за разни варианти това да не се е случило, за правилното решение и цената която трябва да се заплати за него(струва ли си), за евентуалните последствия и т.н. Не става дума само за конкретният случай а изобщо за всичко което правиш и не правиш.

    Осъзнаваш ли реално че това което ти се случва в момента се нарича Житейски опит, а опитът е най-добрият учител вярно взема скъпо но за сметка на това обяснява кристално ясно.

    Хайде да предположим че това което ти се е случило е краят на света и единственото решение е смъртта, ще те помоля да НИ отговориш защо е единственото решение. Какви ще са ползите и негативите за теб, твоите роднини, приятели и познати?

    Ако успееш да докараш ползите повече от негативите, обещавам да обсъдим кой е най-лесният, бърз и хуманен начин за това упражнение. Ама хубаво си помисли и бъди честна с отговора.

    п.п. м/у другото дали си се замислила че да посегнеш на живота си се иска да имаш изключително здрави гащи, дали реално ще имаш куража . По филмите става лесно, тях не ги гледай.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #59

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    @Nothing
    Аз пък съм любопитен, защо избра точно нашия форум за тази дискусия?

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #60

    Отговор: Животът ми няма никак смисъл

    Играе си момчето, няма работа и се мъчи да се е.ава с дъртите мушами.Отворен е към залитащите да му чешат темата, а другите само ги маркира без да търси развитие и да им опонира.
    VanDan одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Животът на OLED телевизорите
    От ilian1966 във форум LG телевизори
    Отговори: 105
    Последно: 05-12-19, 16:52
  2. Външна изолация или няма смисъл?
    От valentyno във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-15, 08:04
  3. Колко струва животът ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 98
    Последно: 16-06-11, 14:49
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 01:44
  5. Asus 8420 - не е никак зле!
    От medunski във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 18
    Последно: 29-12-02, 12:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе