Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 53

кражба на ток

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    39
    #31

    Re:кражба на ток

    Вуте ако краде ток,изхвърля си боклука през терасата,и прочие,нека му е зле...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #32

    Re:кражба на ток

    Е, малко се поуспокоих след последните коментари, които в общи линии изразяват подобно на моето мнение.
    Сега, относно анонимният сигнал. Ами така е преценил човека, така го е подал.
    Аз лично може би нямаше да постъпя така. Може би, обаче. Всичко зависи от ситуацията. Аз съм роден и израстнал в сравнително малък град, където хората се знаят повече. В смисъл, ако имам някакакво съмнение спрямо мой съсед, бих отишъл първо да говоря директно с него, а после вече да търся ЕОН или който и да е там. Но щях да търся решение, нямаше просто ей така да махна и да кажа "абе не ме интересува!"
    Това обаче не може да се получи във всички случаи. Определено ще разбера някой, който току-що се е нанесъл в нова кооперация, в голям град, не познава никой, съседите са от "голямото добрутро" и т.н. и на него не му се занимава да се разправя с тях.
    Анонимно или не, ако повече хора реагират по някакъв начин при нередност, всички ние ще живеем по добре. В това съм убеден.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #33

    Re:кражба на ток

    Цитат Първоначално публикувано от barona75
    от такива като теб направо ми се гади.защо да не краде човека от държавата.тя малко ли ни окраде.направо ми се повръща от тебе...
    Ако може да престанем с обидите ?
    тук не сме за да се обиждаме нали ?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #34

    Re:кражба на ток

    Та така стана ясна ситуацията и се оказах прав.Дойдоха от ЕОН и констатираха нарушение.А то е-електромера трябва да дава отклонение от +2 до -2%.А отлконението което засякоха беше над 90%.Нещо да кажете сега/

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #35

    Re:кражба на ток

    Е кво да кажем?Това е работа на инкасатора не е твоя!Интересно ако твоя електромер отчиташе по малко ,дали ти щеше да сигнализираш в ЕОН ?

  7. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #36

    Re:кражба на ток

    Цитат Първоначално публикувано от sladi4kia
    Та така стана ясна ситуацията и се оказах прав.Дойдоха от ЕОН и констатираха нарушение.А то е-електромера трябва да дава отклонение от +2 до -2%.А отлконението което засякоха беше над 90%.Нещо да кажете сега/
    Според мен Вие имате много свободно време за да се занимавате с глупости. Разбирам състоянието в което сте попаднали от факта, че Вие плащате, а съседа плаща малко. Но не разбирам, защо очаквате от нас да Ви възхваляваме за това ...... Предполагам, че след тоя случай ще запазите прекрасни отношения със своя съсед и ще се прегръщате радушно по стълбите

    ПП. Факт е, че съдеда Ви ако е правил нещо на електромера си, се е проявил като пълен глупак и не е пускал повече уреди за да не бие на очи

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #37

    Re:кражба на ток

    Разбира се,че щях да сигнализирам.Както вече споменх аз съм от честните.А иначе не искам никой да ме възхвалява,а не трябваше да ме плюете като куче защото съм изкарал една лъжа на яве.Ако вас някой ви краде(кола,апартамент и т.н,все пак да не дава Господ)вие с кръстени ръце ли щяхте да стойте или щяхте да търчите да се обаждате като луди на полиция,застрахователни агенции и прочие?Така,че недейте да ругаете преди да сте попаднали на моята ситуация или на някоя друга която ще ви накара от гняв да звъните по агенциите за да вземете някой лев за колата или апартамента от застраховката.Много добре познавам Бай Ганьо какъв е и какъв е един европеец,такива като вас дето ме плюехте не са от вторите.Половината от живота ми е минал в Европа и знам кое какво е и как трябва да е.Тези закони трябва да се спазват а не само да се плюе по хората,политици,депутати и т.н,а от друга страна вие тези дето плюете да не спазвате нищо.Така всичко отива на кино и ще тънем още много дълго в разруха.Благодаря ви

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #38

    Re:кражба на ток

    Цитат Първоначално публикувано от sladi4kia
    Та така стана ясна ситуацията и се оказах прав.Дойдоха от ЕОН и констатираха нарушение.А то е-електромера трябва да дава отклонение от +2 до -2%.А отлконението което засякоха беше над 90%.Нещо да кажете сега/
    Така описаната от теб ситуация говори за дефект в електромера а ти изкара човека КРАДЕЦ!Като си бил толкова време в чужбина и там ли следеше съседските електромери!А сигурно и им надничаше през прозорците.И стига ни вкарва в някакви филми,това е технически форум.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #39

    Re:кражба на ток

    Цитат Първоначално публикувано от sladi4kia
    Половината от живота ми е минал в Европа и знам кое какво е и как трябва да е.
    Дълг на всеки европеец е да занича по съседските електромери!
    Да беше казал, че си живял в Щатите, по-щях да те разбера...

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #40

    Re:кражба на ток

    Дълг на всеки е като забележи грешка,измама или каквото и да било да сигнализира компетентните органи.Спирам да пиша разбрах ви всичките.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #41

    Re:кражба на ток

    Само да питам, какво точно търсеше там, като я забеляза тази нередност?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #42

    Re:кражба на ток

    Цитат Първоначално публикувано от sladi4kia
    Дълг на всеки е като забележи грешка,измама или каквото и да било да сигнализира компетентните органи.Спирам да пиша разбрах ви всичките.
    Поредни пример за комплекси. Човек който е непълноценен , като не стане по неговата почва да обижда.
    Голям психолог си , направо ме е страх !!!
    Ти първо се научи себе си да разбираш , едва тогава ще разбереш останалите.

    Това с елелктомера че дошли и засякли на място е глупост.
    Електромера се снема , носи се в лаборатория , като се запечатва в твое присъствие и ти го дават Ти да го занесеш !!!
    След това се констатира и ти се приспада разликата в енергията .
    Това е от Официален устав на Е-ОН
    В кой Еон си незнам ама яко послъгваш.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #43

    Re:кражба на ток

    Явно толкова си компетентен затова така говориш.От такива като теб ме е страх,комплексари.Правилно се изрази за думата ама и много добре ти подхожда.Електромера се взима от ЕОН и се носи в метереологията,от там му се отварят вътршностите и се рабира какво му има и какво са му направили.След това глобата е за 6 месеца назад.Нищо не знаеш а пишеш само глупости.Това ми беше последният коментар тик в този форум.От такива като вас няма да имаме дъжава.Моля модераторите да изтрият темата.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #44

    Re:кражба на ток

    Цитат Първоначално публикувано от sladi4kia
    Това ми беше последният коментар тик в този форум
    Аз какво различно казах по -горе?
    само потвърди моите съмнения.
    По-добре такива като теб да ги няма в този форум.
    Следващ пост с обидно съдържание ще доведе до почивка с южен плод.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    38
    #45

    Re:кражба на ток

    Цитат Първоначално публикувано от sladi4kia
    Явно толкова си компетентен затова така говориш.От такива като теб ме е страх,комплексари.Правилно се изрази за думата ама и много добре ти подхожда.Електромера се взима от ЕОН и се носи в метереологията,от там му се отварят вътршностите и се рабира какво му има и какво са му направили.След това глобата е за 6 месеца назад.Нищо не знаеш а пишеш само глупости.Това ми беше последният коментар тик в този форум.От такива като вас няма да имаме дъжава.Моля модераторите да изтрият темата.
    айде по-полека с изразните средства... Това че до сега ти опонират предимно андрешковци , не значи че трябва да слагаш всички под общ знаменател .Принципно си прав , но дали е кражба или не не можеш да го определиш ти....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кражба на IP
    От tony1976 във форум Мрежи
    Отговори: 21
    Последно: 25-06-14, 21:36
  2. Как да защитя крушки от кражба?
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 28
    Последно: 30-04-11, 14:55
  3. защита на TV срещу кражба
    От ceeckoomy във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 03-02-11, 14:20
  4. Кражба на гигабайти
    От alhio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 20-12-07, 09:33
  5. Кражба на Siemens M35i
    От Gadget във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 29-07-03, 00:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе