Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 65 от общо 65
Like Tree19Одобрявам

Видеонаблюдение на къща

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #61

    Отговор: Видеонаблюдение на къща

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82 Виж публикацията
    Мдааа !Не се бях замислил за това ! Един колега се шегуваше , че вместо каско щял да пусне 2 отровни змии в колата и никой няма да я пипне -ама как ще влезе после :rolleyes: ! Явно с малко пари яма да стане ! Освен това в гаража НЯМАМ ток така че и да имам желание няма как да стане без ток ! Трябва първо да измисля как да прекарам ток и после да мисля за охраната ! Значи трябва ми централа , калвиатура 1 или 2 датчика и сирена ! Доста ми се "избистриха" нещата благодарение на информацията която ми дадохте и Ви Благодаря ! Другата седмица ще имам малко свободно време и се захващам !!!
    Ако имаш пряка видимост от вас към гаража и разстоянието не е много голямо (до 50-60 метра). Слагаш една камера в вас (на тераса - прозорец) насочена към гаража. Настроиваш и аларма която да те известява при движение и начина по които да те уведомява. И като те предупреди за движение, вадиш телефона поглеждаш както става с гаража и действаш...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #62

    Отговор: Видеонаблюдение на къща

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Ако имаш пряка видимост от вас към гаража и разстоянието не е много голямо (до 50-60 метра). Слагаш една камера в вас (на тераса - прозорец) насочена към гаража. Настроиваш и аларма която да те известява при движение и начина по които да те уведомява. И като те предупреди за движение, вадиш телефона поглеждаш както става с гаража и действаш...
    И една оградка около гаража с бодлива тел,да не може пиле да прехвръкне.Отделно че тази камера за да хване нещо от това растояние струва торба пари

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #63

    Отговор: Видеонаблюдение на къща

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    И една оградка около гаража с бодлива тел,да не може пиле да прехвръкне.Отделно че тази камера за да хване нещо от това растояние струва торба пари
    Е чак пък торба пари, по скоро джоб 120 - 160 лв са за аналоговите камери които виждат на 40-60 метра(включително и през ноща)

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #64

    Отговор: Видеонаблюдение на къща

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Е чак пък торба пари, по скоро джоб 120 - 160 лв са за аналоговите камери които виждат на 40-60 метра(включително и през ноща)
    Виждат силуети на бозайници,ама хора ли са,кучета ли са или пък котки

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #65

    Отговор: Видеонаблюдение на къща

    Цитат Първоначално публикувано от VLADO 66 Виж публикацията
    Виждат силуети на бозайници,ама хора ли са,кучета ли са или пък котки
    Ами то идеята до колкото разбрах е да се види, че някои влиза в гаража. Не конкретно кои влиза, и да му правиш лицево разпознаване...
    Ако иска такава функционалност, един PTZ с 10x zoom за 500 лв ще му свърши работа...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Видеонаблюдение
    От ops5 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 50
    Последно: 09-09-15, 19:49
  2. Система за видеонаблюдение.
    От tritonchev_t във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 10
    Последно: 22-04-13, 15:30
  3. видеонаблюдение
    От dandani във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 31-10-10, 03:14
  4. Стикери СОД(T), видеонаблюдение
    От taralion във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 05-06-10, 18:50
  5. Бариера и видеонаблюдение
    От Vandal във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 14
    Последно: 17-01-09, 14:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе