Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 136

Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #121

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Ако това е в жилищен блок колко ли псувни ще има към твой адрес незнам.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #122

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Реално външното тяло ще взима топлината на съседите ако е в блок доста некоректно според мен.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #123

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    Ако това е в жилищен блок колко ли псувни ще има към твой адрес незнам.

    Те няма да разберат "какво ги е патило".

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #124

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Няма няма...като почнат да се разхождат бели мечки в стълбището ще разберат
    Изобщо подобни работи са възможни единствено в крайните източни райони във европа, без да питаш съседи да си преустройваш общи помещения с идеята: е... съм им майката

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    97
    #125

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Нямате представа какво е помещението и всякакви коментари,могат да Ви изложат на риск от излагация
    Защо всички правят всякакви крайни оценки за каквото и да е било

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #126

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    Ако това е в жилищен блок колко ли псувни ще има към твой адрес незнам.
    А иначе по-горния коментар е, че се е случвало и в жилищни сгради да се правят.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    13
    #127

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Не се чуди грабвай две мидей от новите виж характеристиките,монофазни са дават добре на отопление.Ако са две ще си помагат и ще ти правят икономия.......

    http://clima-design.bg/129,midea-mfj-24arn1.html



  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    97
    #128

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Здравей!Не мисля,че тези копове са реални,доста е коментирано по този въпрос какво се случва при по ниски температури Човърка ме обаче ако сложа още два такива,каква ще ми е месечната сметка/киловати/ за ток на трите/при нормална рабта/ и дали няма да ми е по- ниска консумацията с трите?В момента е около 250-300лв. на месец без почивка,ония ден през деня -5градуса вън и 10градуса вътре с духалка 12 Днес 0 и пак 10 вътре страхотен дъжд

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #129

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Цитат Първоначално публикувано от lubaka2
    Здравей!Не мисля,че тези копове са реални,доста е коментирано по този въпрос какво се случва при по ниски температури Човърка ме обаче ако сложа още два такива,каква ще ми е месечната сметка/киловати/ за ток на трите/при нормална рабта/ и дали няма да ми е по- ниска консумацията с трите?В момента е около 250-300лв. на месец без почивка,ония ден през деня -5градуса вън и 10градуса вътре с духалка 12 Днес 0 и пак 10 вътре страхотен дъжд
    Зависи от външните температури, но ако са такива като сега между 1 и 3 градуса очаквай сметки около 370-460 лева.Просто няма да им "гръмне" компресора и тем,пературата вътре ще 15-20 градуса.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    97
    #130

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Значи ще карам така,с по-високата сметка за ток+убийствената инвестиция за още две машини в тази криза,ще се въздържа!

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #131

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Цитат Първоначално публикувано от lubaka2
    Значи ще карам така,с по-високата сметка за ток+убийствената инвестиция за още две машини в тази криза,ще се въздържа!
    Ти май беше с висок таван 3 или 3.20 метра.енергоспестяващ ефект ще има както вече ти писаха от "смъкването" на тавана, тогава може и с още един да сгреееш до 20 градуса и да спестиш от сметките до около 120-180 лева.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    97
    #132

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    И това с тавана струва пари-така ще се кара!FTXG започна страшно да свири вътрешното тяло/след като му изпразних два спрея върху питата/.Явно е единият лагер,въпросът ми ако блокира дали електрониката ще спаси моторчето?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #133

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Да.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    97
    #134

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Реших да махна предния и страничния панел!Поразителен резултат!Тавичката вече въобще не замръзва дори при -12 градуса тази сутрин!

  18. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #135

    Re:Daikin FTYN-60F какво ще стане ако...или малък климатик за голяма площ...?

    Цитат Първоначално публикувано от lubaka2
    Реших да махна предния и страничния панел!Поразителен резултат!Тавичката вече въобще не замръзва дори при -12 градуса тази сутрин!

    Е как ще замръзне като си държиш външното тяло ВЪТРЕ на ТОПЛО????
    Ни сняг, ни дъжд, нито мъгла....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Daikin FTYN-25GX
    От kostadin11 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 58
    Последно: 10-02-14, 09:29
  2. Daikin FTYN/RYN50
    От bigmouth във форум Климатици Daikin
    Отговори: 48
    Последно: 03-01-13, 16:20
  3. Daikin FTYN 60F - инвертор ли е?
    От abcm във форум Климатици Daikin
    Отговори: 4
    Последно: 15-06-10, 15:32
  4. Daikin FTYN 50/60 - инвертор или конвеционален ?
    От vanko68 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 21
    Последно: 22-03-10, 09:16
  5. Питанка отностно Daikin FTYN 50/60
    От mdimitrovm във форум Климатици Daikin
    Отговори: 31
    Последно: 08-10-09, 18:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе