Страница 11 от 38 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 569
Like Tree402Одобрявам

Видяхте ли новия FTXB-C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #151
    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr Виж публикацията
    Колкото и 75W и 100W са забранени от ЕС и са във всеки магазин...
    Затова написах, че не може да го внесе ЛЕГАЛНО.

    Иначе всички забрани за внос и/или производство на каквото и да е оборудване са единствено забрани за внос и производство, а не за продажба на неща, които са внесени/произведени преди датата на влизане в сила на забраната. Под произведени имам в предвид на територията на ЕС.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #152

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Сложих една такава машинка 25 ца в малката стая на децата , 9 кв.метра . Тишината ме урежда , тихичък си е , което е най-важното за мен, а в тази малка стая едва ли няма да се справя с отоплението даже ще отварям и към коридора.
    Писна ми с тоя гаден конденз по стъклата , надявам се, че сега след като климатика ще е пуснат цялата зима постоянно конденза ще изчезне както в другите стаи, където работи климатик непрекъснато.

    Климатика е произведен 07/2015 това беше написано на телата , пише, че е от Чехия.
    С монтажа ми излезе 940 лева , като монтажа бе много добър , сложиха ми даже канали за тръбите и захранващия кабел към контакта.
    Този пост е редактиран от avenger; 28-09-15 в 09:23.
    rkk, VeleV.Klima, ronnie72 и 2 други харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #153

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Да бе то каква санкция е това? Изтегляш десетки или стотици хиляди бройки от един модел от пазара в ЕС.Няма проблем, продаваш може и на по-висока цена в Африка
    или Близкия Изток да се топлят и охлаждат(в забележителния диапазон от -10гр до 40гр.).Даже и акциите на компаниите може да се вдигнат. Много добре знам разликата между евровент сертификат и тест по Анекс III .
    P.Hristov, щом няма проблеми ErP документи да се качат на сайта,качете ги.Мястото им е точно на търговски сайт.Щом искате да се мерите с японците и корейците следвайте и техните бизнес практики.
    Както е написал и Адския, добре е да отчитате, че тестове и сертификати, се издават на машините, ПРЕДИ да се пуснат на конкретният пазар.
    Освен това, на търговски сайт имат място сертификати и декларации за съответствие, издадени на базата на конкретните рипорти, а не и самият рипорт, но явно отново не можете да разберете разликата между двете.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #154

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    Както е написал и Адския, добре е да отчитате, че тестове и сертификати, се издават на машините, ПРЕДИ да се пуснат на конкретният пазар.
    Освен това, на търговски сайт имат място сертификати и декларации за съответствие, издадени на базата на конкретните рипорти, а не и самият рипорт, но явно отново не можете да разберете разликата между двете.
    Да не разводняваме темата.Сигурно не си ме разбрал правилно ,не съм искал никакви тест рипорти, а имах предвид 3.в) от Приложение 1 от това, на базата на
    3.а) от Приложение 1 от същото.А цялото 3. от Приложение 1 се нарича ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПРОДУКТОВА ИНФОРМАЦИЯ. И както посочих такава информация има на търговските сайтове на Daikin,Panasonic,ME,MHI,Fujtsu-General,Toshiba,Samsung и LG. Нито искам да се заяждам.Просто в .pdf файла,към който си дал линк ме заинтересуваха някои неща.Като не става не става.Живот и здраве.
    Аз оставам с впечатление ,че изключително много хора си купуват FTXB-C. Дали са доволни ще се разбере след около 6 месеца.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #155

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Аз оставам с впечатление ,че изключително много хора си купуват FTXB-C. Дали са доволни ще се разбере след около 6 месеца.
    Със сигурност тази година Daikin удариха тавана на сплитовете с В серията, според мен няма да имат проблеми хората закупили си модела, но както казвате само зимата ще покаже.
    necata2 одобрява това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #156

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    аз смятам,че дайкин ще спечелят мноооого клиенти,ако зимата е......топла.ма задържи ли се под - 10 известно време......ще има ГОЛЯМ КЮЧЕК-естествено,ако набуталите се си признаят.

    Аз ти предлагам да спреш да бъдеш на всяка манджа мерудия!
    С какво това ти мнение е полезно?


    - - - - - - - - - -

    виж сега AVENGER...........нито съм нарушил правилата ,нито съм обидил някой.а че по-веселия начин на изказ не ти се нрави,си е лично твой проблем.а тва с мерудията е нарушение от ТВОЯ СТРАНА НА ПРАВИЛАТА.ма аз съм пич и съм над тези неща

    Виж сега,DUNDURMA, системно нарушаваш чл.3 от правилата на форума,а сега,с последното си писане под моята забележка си нарушил и чл.12 от същите тези правила.Затова оттук нататък всяко твое мнение,което не е по дадената тема ще се премахва без обяснения.
    Този пост е редактиран от avenger; 01-10-15 в 15:54.
    Alexi, adrian_dimitrov и P.Hristov харесват това.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #157

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Всеки един климатик при -15 ще се озори с отоплението , освен ако не е преоразмерен Х2 спрямо помещението.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #158

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708 Виж публикацията
    Всеки един климатик при -15 ще се озори с отоплението , освен ако не е преоразмерен Х2 спрямо помещението.
    Много хубаво си направил.Прекрасно си го преоразмерил.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #159

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708 Виж публикацията
    Всеки един климатик при -15 ще се озори с отоплението , освен ако не е преоразмерен Х2 спрямо помещението.
    Знам за няколко, дето не им дреме за -15.
    Aleksandars, DUNDURMA, mirandi и 1 други харесват това.

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #160

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    И аз ги виждам на живо.
    Aleksandars и Mega харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #161

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708 Виж публикацията
    Всеки един климатик при -15 ще се озори с отоплението , освен ако не е преоразмерен Х2 спрямо помещението.
    Не знам дали климатика ще се озори, но на електромера свят ще му се завие

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #162

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    Не знам дали климатика ще се озори, но на електромера свят ще му се завие
    и пак ще харчи по-малко от духалка

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #163

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    и пак ще харчи по-малко от духалка
    Абсолютно вярно

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #164

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    Не знам дали климатика ще се озори, но на електромера свят ще му се завие
    Нищо няма да му се завие на електромера, защото при -15° компресорът ще крета едва-едва!
    estqwerty одобрява това.

  18. Junior Member Аватара на spas.slavchev
    Тук е от
    Dec 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    116
    #165

    Отговор: Видяхте ли новия FTXB-C

    Градски, теория и практика по някога се различават, Малко се спекулира с това, че климатиците при ниска температура харчат по-малко, защото пренасят по-малко топлина, но за да си изпълни заданието от дистанционното някой трябва да върти колелото на хамстера, а това не е безплатно .
    estqwerty, mirandi и P.Hristov харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 38 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новия флагман на LG - H09/12MW
    От cooler във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 225
    Последно: 07-01-17, 23:26
  2. Отговори: 24
    Последно: 19-08-16, 00:26
  3. Видяхте ли новите Bi-Metal тръби?
    От Mega във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 12
    Последно: 21-05-11, 05:42
  4. Видяхте ли това безумие? :))))
    От RadoD във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 15-12-04, 17:11
  5. Видяхте ли новия eng-bg преводач
    От Kico във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 17-10-03, 01:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе