Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34
Like Tree15Одобрявам

Проблем с Daikin Sensira

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #31

    Отговор: Проблем с Daikin Sensira

    аз мисля че така си работи този климатик ,той е доста маломощен .. достига ли желаните градуси ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #32

    Отговор: Проблем с Daikin Sensira

    още е топло. топла е и стаята. ако духа топло на 27 остави го на 27 ако имаш нужда от топло.
    22-24 градуса е още в моите стаи, като само затварям вечер прозорците, без изолация и с двоен пакет , къща, климите са изключени от контактите.
    чакай към средата на декември ще се разбере има ли проблем.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    154
    #33

    Отговор: Проблем с Daikin Sensira

    Цитат Първоначално публикувано от Norek1 Виж публикацията
    Благодаря за съвета, технически грамотен съм, но не по климатичната техника, пък и климатиците са в гаранция, тъй че едва ли ще си правя експерименти.Но важното е, че на -10 си топлиха ок, нямаше проблеми и сметката за ток нарастна съвсем малко.Общо взето родителите са ми доволни, което е важното за мен
    Викай сервиз по гаранция. Тук никой няма да ти помогне с конкретен съвет. Форума е бизнес ориентиран.
    Аз имам 3 дайкина от серията и точно тази 25ца е бъгава. Изтеглил си късата клечка.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #34

    Отговор: Проблем с Daikin Sensira

    Добре де, какъв "конкретен съвет" бихте очаквали. Дистанционно някой на компютър или телефон да направи преглед и диагностика на някакъв климатик. Да уточни дали има проблем и ако има, какъв е точно той. Да даде някакви специални указания (да не говорим ако са по-специфични проблемите) тип "стъпка по стъпка". И собственикът ако разбира въобще нещо от материята да си "оправи" сам климатика. Почти невъзможна работа е това, дори и да има желаещи да се пробват. Няколко пъти го пиша, но е факт. Най-много да се каже - пусни му собствена диагностика ако климатикът има такава. Изключи го от тока и извади батериите на дистанционното. Ако е уточнено каква е точно повредата или поне насочено къде е, има повече шанс за конкретен съвет. Но тогава пак се изисква питащият да разбира от материята, за да направи нещо.
    Форумите няма да ви диагностицират и ремонтират битовите уреди дистанционно.
    espace и Gena_bs харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Daikin FTX50GV-проблем
    От БИГкоко във форум Климатици Daikin
    Отговори: 32
    Последно: 07-02-23, 10:58
  2. проблем с daikin
    От newuser94 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 79
    Последно: 25-03-21, 09:26
  3. Проблем с Daikin FVXM35M9
    От stanislav24 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 6
    Последно: 29-07-19, 18:39
  4. Проблем с Daikin F25DTHDS
    От para1968 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-15, 18:56
  5. Проблем с Daikin FVXS35F
    От fbi_1 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 45
    Последно: 19-02-13, 23:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе