Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 75 от общо 75

Fujitsu ASY12USB - непоносим шум

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #61

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Пич има доста малки фирми които работят качествено първо климатика който си избрал е добър но да беше порапитал за фирми преди да действаш спестил си 50лв. които сега ще ти излезнат през ... да не казвам къде.
    Поразпитай за някой фирма в която собственика не стои само в офиса а ходи заедно с работниците(по има шанс да ти свърши работа) и го помоли да дойде да оправи простотиите които са ти създали или които са били създадени още преди монтажа че по складовете как ги мятат от 3 метра няма как да няма някой дрънкащ!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #62

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Цитат Първоначално публикувано от jeliax
    Не се наемам да го отварям....Ако беше компютъра ми да,но климатик..Ще потърся услугите на специализирана фирма,но вие нищо не ми препоръчвате. Рових се из интернет да извлека информация за това, но всичко което намирам е официални сайтове, с какво се занимват и къде са локализирани. По-малките фирми,които намирам са със как да кажа невдъхващи ми доверие имена като "КО ИН КО-63","КЛИМАКОМПЛЕКТ","ХАЙЕР КЛИМА" , "ЕВРОКЛИМА","КЛИМА ЕЛЕКТРОНИК"(тези са много близки с моите хора),"СЛАВИ-ВЕЛЕВ-33", "ВЕЛТА КЛИМАТ-КАЛЧЕВ И СИЕ", "Аладин-Техноклима ООД"(звучи ми ,че докато ми монтират климатика ще ми направят подарък дюнер), "ПОДЕМ НН 75 ЕООД". Най-накрая ще отворя тема с анкета и толкоз.
    Явно си избирал фирмата според името кое ти звучи по надеждно. Е това е което си получил значи е справедливо наказание за избора ти.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #63

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Явно си избирал фирмата според името кое ти звучи по надеждно. Е това е което си получил значи е справедливо наказание за избора ти.
    Защо изобщо трябва да избираме? Защо той да е виновен за това, че хората, които е трябвало да си свършат работата не са я свършили? Не трябва ли всеки, който се занимава с това да си разбира от работата? Защо крайния потребител да е виновен, че не е получил това, за което си е платил?
    Не виждам за какво обвиняваш него!?
    Явно няма какво да кажеш по темата...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #64

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    VeleV.Klima благодаря за мнението

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #65

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Това потрбителско мислене ми е много познато. От няколко дни познат ме разпитва по 10 минути няколко пъти на ден по телефона и обикаля магазините, само за да намери най ефтината оферта за смяна на стария с нов климатик ама хем марков хем ефтино да е. А после във форума ще пита що така работи що иначе бръмчи.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #66

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    VeleV.Klima мислех да не казвам нищо обаче нейсе. Климатикът можех да го закупя от други два магазина, от които щеше да ми излезе 920-950 лв. ТОЧНО поради тази причина реших да избера специализиран магазин,в който монтажът му е по скъп отколкто тези в супермаркетите... А моят климатик с монтажа ми излезе 990 лв. Така че спри да ме дразниш и като няма какво смислено да кажеш по-добре замълчи.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #67

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Не желая да ви засягам но няколко поста по горе съм ви написал какво да направите. А това което съм написал е 100% истина.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    320
    #68

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Аз също преслушах записа на шума. Имам един въпрос, тоя шум променя ли си честотата с промяна на оборотите на компресора? Изчезва ли при дефрост?

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    168
    #69

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Климатика е конвенционален.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    320
    #70

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Сори, мерси за поправката. Еми според мен тоя така пулсиращ шум и вибрация е свързан с компресора. Това е моето мнение за диагнозата направена от разстояние. Но би могло и да е друго, без да се види е трудно да се прецени, и сме в сферата на гадаенето. Затова аз залагам на компресорчето. Ако пък са му доливали фреон по някаква причина, може и презареждане. Имах преди един стар мраз 250 той така шумеше на пулсации и проблема беше в компресора. Не правя аналогия с него, просто правя коментар.

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    4
    #71

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    извинявай jeliax къде в Стара Загора продават Fujitsu-12USB за 920-950 лева ,и това цена с монтаж,или без монтаж е ?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #72

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    би трябвало да е цена с монтаж,навсякъде е така

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    30
    #73

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    990 с монтаж. МД КЛИМА. В Техномаркет и Зора също го има без монтаж е 799.

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #74

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Само за сведение ще кажа, че аз моя миналото лято го купих за 850 лв. с монтажа...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    34
    #75

    Re:Fujitsu ASY-12USB - непоносим шум

    Какво стана по темата.Има ли развитие.Оправиха ли провлема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Fujitsu ASY12USB - температурен датчик
    От barona75 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 06-01-11, 09:28
  2. Fujitsu ASY12USB - технически проблем
    От dandy72 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 17
    Последно: 08-12-10, 20:39
  3. Fujitsu ASY12USB - каква трябва да е температурата на издухваният въздух?
    От vankata81 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 8
    Последно: 18-01-10, 12:53
  4. Midea MSR3-12HRN2-QB4 или Fujitsu ASY12USB
    От skirmish във форум Климатици Midea
    Отговори: 30
    Последно: 15-11-09, 13:56
  5. Fujitsu ASY12USB - умря
    От sir във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 15-01-08, 00:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе