Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Окомплектовка на Fujitsu ASYB12LDC/AOYS12LD PLASMA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #16

    Re:Окомплектовка на Fujitsu ASYB12LDC/AOYS12LD PLASMA

    justify, Впечатленията ти от работата на плазмата ще бъдат полезни на хората имащи дихателни проблеми в ориентирането им какво да търсят при климатиците.

    На мен ми е интересно, ако плазмата на охлаждане се държи постоянно включена развиват ли се мухъл и микроорганизми. Трябва реален пример някой да каже аз имам климатик с плазма от еди колко си години, която работи постоянно. Топлообменника и турбината нямат замърсявания и по тях не се е развил мухъл въпреки, че климатика се ползва много в режим охлаждане. Или въпреки наличието на плазмен филтър пак се развива мухъл, като имам чувството, че с отдалечаване от плазменият филтър мухълът по топлообменника намаля.

    Някой ако чете това някой ден и има наблюдения да ги напише.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #17

    Re:Окомплектовка на Fujitsu ASYB12LDC/AOYS12LD PLASMA

    При мен /за LD става дума/не работи дълго на охлаждане, но това лято го пусках на охлаждане и работи около седмица, на 25-27 градуса.Топлообмена не беше интензивен, защото къщата ми е изолирана и вътре няма големи жеги, независимо колко е вън.Плазмата работи постоянно.При изключване ползвам винаги изсушаването и стерилизирането.Турбината, топлообменника и тялото са чисти.ТОШКО това лято го почиствах основно /вътрешното/.Плазмената касета работи почти цяла зима /в стаята на малкия е/.В тялото имаше само прах, никакви плесени.На охлаждане работи по-рядко, но ТОШКО има самостоятелен цикъл на стерилизация - ако работи повече от 10 минути на охлаждане, след спирането сам си включва 4 часов цикъл на изсухшаване и стерилизация.И двете машини това лято навършиха 2 години.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатик Fujitsu- PLASMA- ASYB12LDC
    От cska_76 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 06-11-13, 21:02
  2. Fujitsu ASYB12LDC plasma или Daikin FVXS35F ?
    От Georgi Penchev във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1
    Последно: 15-09-10, 15:19
  3. Fujitsu AS-E25T vs. Fujitsu ASYB12LDC
    От oldfirehand във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 23
    Последно: 21-08-10, 17:18
  4. Fujitsu ASYB12LDC - ще отоплява ли без проблеми 38 m²
    От drakona25 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 27-07-10, 06:23
  5. Fujitsu ASYB12LDC...миризма
    От Caesar във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 21
    Последно: 09-09-09, 19:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе