Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 49 от общо 49

Sharp 09HR vs Fujitsu 12LGC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    80
    #46

    Re:Sharp 09HR vs Fujitsu 12LGC

    Така. В един от предните постове писах, че подобен проблем е имал и друг човек от града. Сега говорих с приятелчето по телефона и ми каза, че до няколко дни след монтажа е започнал да трака. Неговия е Fujitsu. Явно няма значение какво пише на телата. След като направил рекламация, при огледа стигнали до извода, че са въпросните втулки. Това ме навежда на мисълта, че се знае за въпросния дефект. После заменили втулките и всичко заспало.
    Аваст3, определено материалите имат някакво температурно разширение. Не знам констукцията и материалите използвани при климата. Но ако се предположи, че са от един и същ материал там турбини, втулки и прочие, то темп. разширение би трябвало да не влияе много. РАзбира се не съм спец в тази област и аз си разсъждавам на глас. Тук на работата колеги, по книга определлиха, че на ф40 отвор и темп. разлика от 25 градуса лин. разширение е 0,15 мм диаметрално за материл ПП. Но да не задълбавам, че може да кажа някоя голяма глупост.
    Още очаквам включване от фирмата и на място ще се види к'во аджеба "трака". Поздрави !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #47

    Re:Sharp 09HR vs Fujitsu 12LGC

    Приятели това е най-продавания модел изобщо в цялата ни скапана държавица.
    Нормално е да има повечко оплаквания, хора всякакви с различни уши
    Преди години осаките бяха най продаваните на същите пари обаче като се замисля оплакванията бяха доста доста повече.
    Според мен за тази цена са си доста добри машинки преди давахте по 1700 за LCC нямаше опллаквания ми давайте сега същите пари и си купувайте плазми.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    70
    #48

    Re:Sharp 09HR vs Fujitsu 12LGC

    Подкрепям Timberlake .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    80
    #49

    Re:Sharp 09HR vs Fujitsu 12LGC

    +1 за TIMBERLAKE. Явно много се харчат.

    От форума видях възможните проблеми и се надявах да не "ковна" проблемна бройка, но уви, не се получи Сега чакам деня , в който ще цъфнат с втулка в ръка и ще я заменят. По за законите на Мърфи, сигурно ще е в най студения период. Поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. FUJITSU ASYG-12LEC или FUJI RSA-12LGC
    От freestyler във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 13
    Последно: 01-12-11, 21:15
  2. Fujitsu ASYA 12LGC - 2 пъти мига timer.
    От eternal_frost във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 8
    Последно: 09-08-11, 07:18
  3. Fujitsu ASYA 12LGC - следи от смазочно масло
    От ipnaid във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 11-07-11, 23:25
  4. FUJITSU ASYA 12LGC ИЛИ DAIKIN FTX25JV
    От bate kan4o във форум Климатици Daikin
    Отговори: 25
    Последно: 31-01-11, 11:17
  5. MITSUBISHI MSZ-GC35 VA или FUJITSU ASYA- 12LGC
    От iankas във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 06-08-10, 10:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе