Страница 21 от 148 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 2218
Like Tree761Одобрявам

Климатици Fujitsu General

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #301

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Моя е на 3 години и половина и няма проблем.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    6
    #302

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Разполагам с 1400 лв и немога да си позволя нещо по-добро от тези два модела за тия пари. И двата са намалени достатъчно, така че за тия пари толкова Помещението е 23 кв трапезария с кухня + 8кв коридор. Казаха ми как се изчислява спрямо помещението - какъв климатик трябва. 31 (квадрата) х 2.65 (височина) х 0.5 W = 41.075 W T.e 4100 W трябва да отдава топлина климатика. Мисля, е и двата модела покриват този показател! Ако бъркам - кажете, сигурно има и други неща, които аз невиждам. Неразбирам от климатици, така че вие като профи - повечето от вас се занимават предполагам професионално с това, кажете мнението си

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #303

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Зависи от изолации, какма температура търсиш горе-долу, дали помещението по принцип е много студено без отопление или е по-топло.За тези 31 квадрата и двете машини са малки, но ако махнеш коридора, може и да стане.Аз бих предпочел 12ЛЕ пред точно този ДАЙКИН.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #304

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    ... Дай още малко и се метни на Toshiba RAS-137SKV-E3 - Avant. Поне ще си на топло.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    6
    #305

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Тошибата е добро също като марка, така съм чувал, но като погледнах показателите спрямо на другите - отново LE е с предимство Направо ще се побъркам от яд, за първи път не съм сигурен какво и кое искам да взема. До сега се колебаех м/у LE и RTX сега положението е по-сложно с Тошибата) Ха ха ха, сега трябва да избирам измежду трите) Колкото до помещенията, всичко е санирано и с дограма. Нова кооперация с юг - запад изложение! Притеснявам се за LE , че всички пишат тука, че имало някакво виене във втулката на перката и вътрешното тяло поскръцвало - другите модели как са?

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #306

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Външното на 137-цата е по-голямо. Прави си изводите . FTX35 - по-добре не! А на LEC-то последният му кусур е тази втулка, шуртенето ще го чуеш доста преди да разбереш за втулката.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    6
    #307

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Аз вече съм в шах Не знам кой ход да избера за да избегна мата) Везните клонят към " Т...ба - японската сила ") LE то наистина ли прави такива простотии? Объркан съм вече, а като видях консумацията на твоите климатици, направо ми иди да изляза на терасата и зарева с пълна сила)
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321306683[/time]_________________________________________________

    Дайте ми сайт за точните параметри на тошибата, че видях вече два такива с разминаващи данни!

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #308

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част


  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    6
    #309

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Благодаря много на всички за оказаната помощ. Вашето мнение ще бъде взето под внимание за покупката на климатик утре - надявам се По всичко личи, че фавлорита за утрешния ден - ще е тошибата, стига да ми дадът добра цена с монтажа - виждам, че върви около 1400 - 1450 с монтажа. Надявам се инвестицията да бъде правилна предвид вашите съвети

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #310

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Ти какво искаш? 3 климатика - 11,5 kWh за 26 h дава по под 150 W средна консумация на машина без да махам хладилника от смеките.
    Ми човека не търси евтино, а търси за без пари . Вероятно в по-студените дни ще пише да се оплаче и от нетипични шумове, но по този въпрос другарят Сталин отдавна го е рекъл:" Есть фуджитсу - есть проблемы, нет фуджитсу - нет проблемы"

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    И според мен е повече от нормален този разход. И да не говорим за гадните "паразитни" консуматорчета.
    Наскоро се изненадах, колко лапа алармената ми система.
    А ключовете за осветление с глим лампи да знаеш как ме морят. Ужас!

  13. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #311

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    А ключовете за осветление с глим лампи да знаеш как ме морят. Ужас!
    Какво имаш в предвид?

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #312

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Много ток гълтат и те.

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #313

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Аз имам 8 такива ключа с лампички вътре и при направения експеримент излезе ,че те консумират по 24 вата за 1 час./ 3 вата на бройка/.Разкарах ги веднага не заради консумацията,а защото ми пречеха на енергоспестяващите крушки/караха ги да мигат като диско ефекти/.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #314

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Аз имам 8 такива ключа с лампички вътре и при направения експеримент излезе ,че те консумират по 24 вата за 1 час./ 3 вата на бройка/.Разкарах ги веднага не заради консумацията,а защото ми пречеха на енергоспестяващите крушки/караха ги да мигат като диско ефекти/.
    Именно, ама да не ти пука!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #315

    Re:Климатици Fujitsu General - впечатления втора част

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Аз имам 8 такива ключа с лампички вътре и при направения експеримент излезе ,че те консумират по 24 вата за 1 час./ 3 вата на бройка/.Разкарах ги веднага не заради консумацията,а защото ми пречеха на енергоспестяващите крушки/караха ги да мигат като диско ефекти/.
    За такова глимче ми се струват много 3 W. Kaк ги мери?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 148 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5301
    Последно: 03-05-24, 14:05
  2. Сервизни ръководства за климатици Fuji, fujitsu, General
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 29
    Последно: 25-11-21, 23:39
  3. Fujitsu General ASHG09LUCA или Fujitsu General ASHG12LMCA
    От Djonny във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 19-05-16, 00:53
  4. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  5. Климатици Fujitsu General - впечатления
    От bobo21 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4607
    Последно: 16-12-10, 11:57

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе