Страница 5 от 24 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 352

Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #61

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Вече го имаме новия модел.
    FUJI electric RSG-12LEC New model Охлаждане 3.40 (0.90-3.60) Отопление 4.00 (0.90-5.6) Нови програмируеми функции на дистанционното; възможност за стенно дистанционно; по-тих от модела LGC 1,249лв

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #62

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Модела не се ли води RSG-12LE? Без C накрая?

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #63

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    ... Вероятно е като при сегашните модели, някъде пишат LDC накъде LD?

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #64

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    И БУЛКЛИМА днес си показаха същия модел, но аз нещо хич не съм очарован от това, което се вижда, поне за сега.Нещо много леки тела и много малко фреон гледам - 12-цата е с 800 грама.

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #65

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Edi това не е танк че да гледаш все теглото и каде пък го видя като си по цял ден във всички форуми.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #66

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Е, не е разбира се, но ти веднъж ми каза в една тема, че малко фреон - малко топло .Е, разбира се, зависи от производител, модели и други.КОП-а на 12-цата го дават по-нисък от старите модели. http://www.bulclima.com/uploads/files/ashg09-12LE.pdf ето ги, на мен ми се струват малко странни, ама знам ли, може и добри да излязат.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #67

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Много добре изглежда харесва ми и не ми се вижда олекотен само цената дето е по висока. Да малко фрон но когато е по малко от това на етикета.

  10. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #68

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    На този ред само догатки. Ще ги броим на следващата пролет

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #69

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Мда,в много кофти време излязоха.Поне малко от големият студ да бяха хванали

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #70

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Колеги много зле е работата ние чакахме някакви нови модели с висок COP и на ниска цена ама нещо не стана ! Гледам вече продават "новата" серия LE на нови по високи цени като параметри е същотото като LGC с тази разлика че харчат повече ток но за сметка на това са с 200 лв от горе което според мен е крачка назад добавените екстри са просто излишни дано поне LU и LT излязат на добри цени те поне си струват .
    p.s имаите и предвид алчността на булклима и се опитват явно да надуват цените изчакайте сигурно ще паднат на 800-900лв

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #71

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Малко ни в клин, ни в ръкав със закъснение, но и аз да се изкажа, че прочетох по-сериозно какви глупости са се изписали.
    1) Японската J-серия да се сравнява с LGC-серията за Европа е абсурдно! Правилната съпоставка е с E-серията 2008 г в Япония. Чак след 2009 г J-серията преминава в ниския клас, но J и F серии от 2007 г, които ilia1984 цитира, нямат нищо общо с LGC по качество и параметри.
    2) Има Nocria Z и Nocria S!
    3) "40" значи само и единствено 4.0 kW номинална хладилна мощност! Какви татамита, какви тепихи...
    4) LGC е нискобюджетна серия на марката и като такава си има своите минуси. Те се знаят и затова цената е такава. Голямо възхваляване.
    5) Не е като да няма значение количеството фреон в един климатик. Някой ще ми припомни ли кое точно "пренася" топлината/студа и защо му се вика "хладилен агент"?

    И сега да си кажа мнението
    1) Новият заместник на LGC е LEC и нищо особено не изглежда да е подобрено.
    2) LU също не блести с нищо, освен с дизайн. Малко по-красиво LGC.
    3) LT е друга бира.
    Не може 9-ка LT да е с 35 кг външно тяло, а 9-ка LE/LU да е с ... 23?! Намерете 12 кг желязо и го вдигнете и пак кажете, че не е съществена разлика.
    Много време мина от последния свестен модел на триото - LDC/LCC. LT звучи обещаващо! Трябва да се възвръщат доверие и позиции във високия клас, защото не всички са бедни като нас.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #72

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    VeleV.Klima другите имат ли някаква цена ? ЛТ ? ще е перфектната 9-ка ако цената е под 1500...

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #73

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Надали, предполагам, ще е над 1800 лева.

  17. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #74

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от deian

    2) Има Nocria Z и Nocria S!
    3) "40" значи само и единствено 4.0 kW номинална отоплителна мощност! Какви татамита, какви тепихи...
    Малка корекция по точка 3)- 40 е 4kw.номинал на охлаждане при 7°- мисля,че и Александър го беше написал.А по точка 2) са така, S серията излиза 2008 мисля ,като е с по слаби параметри от Z серията.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #75

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Все същото си е.Което за цената на машината си е добре.Повече ме притеснява качеството.Ще го видим след време.Единствено леко ме притеснява циркулацията- с 60 м.куб. е по-малка от на LGC.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 24 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Мнения за Fujitsu/General Fujitsu/Fuji Electric 07 LU
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-13, 12:40
  3. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38
  4. Fujitsu/General/Fuji Electric - за това къде се произвеждат
    От bestregards във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 11-08-09, 11:32
  5. Доволни ли сте от LGC серията на Fujitsu, Fujitsu General и Fuji Electric
    От dgenov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 12
    Последно: 13-07-09, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе