Страница 19 от 67 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1005

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #271

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Горе при вътрешното температурата е висока и затова не включва на време или не работи постоянно.Може да я премериш, ако ти се занимава и ще видиш, че е около и над зададената от дистанционното.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    16
    #272

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Току що прочетох един вариант.Казват че имало 100 % ефект.Точно до спалнята имам коридор с квадратура грубо около 5 квадрата.Ще пробвам този вариант който прочетох да оставя вратата на спалнята отворена към коридора.По късно ще споделя резултата от "експеримента".Благодаря на всички отзовали се.Очаквам вашите съвети.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,778
    #273

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Натисни бутона I Feel на дистанционното и го остави някъде с пряка видимост към климатика.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    16
    #274

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Здравейте отново.Както се очакваше експериментът е на 100% успешен.Вече 4 часа климатика работи безупречно.Не знам как да благодаря на този човек който е постнал този трик с оставянето на коридора отворено.Отварям прозореца и буквално трябва да се заслушам за да чуя че работи външното тяло.Утре ще пиша как се е държал през следващите 20 часа примерно.Зададена температура 20 градуса ,вече 4 часа ни нагоре ни надолу.То беше жива мъка 2 седмици on/off режим на работа.Надявам се да съм бил полезен.Приятен ден на всички.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    19
    #275

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Прекалено е голям/мощен за това помещение и като добавиш малко площ/кубатура нещата си идват на място. Няма кой знае каква магия, просто е трябвало 9ка там както са ти казали по-горе.

  7. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #276

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Да споделя на кратко за 9ката на 4 месеца монтиран в малка кухня.


    +
    Топли добре, дори и при ниски температури. Поддържа зададената температура на 1 степен с лекота, дори и при -15.
    Редки и кратки дефрости.
    Пластмасите на вътрешното ми изглеждат горе-долу читави, не пукат при он-оффа.


    -
    Леко и шумно външно тяло, особено като набира, по шумен и от двете мицута, точно два пъти.
    Като за 9ка с този нисък сор навърта някой лев в повече за ток. В моя случай, не е нещо фрапиращо, но няма как да не се отбележи.


    За бюджетна машина с цена от около 800лв, според мене, си заслужава парите.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    71
    #277

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от elnino Виж публикацията
    външното тяло е тотален дрънгулник - трака повече от 20годишен дизелов двигател на автомобил - колкото и да му пипам ламарините и решетките не спира, не е от тях, вътре нещо е, колкото повече увеличава оборотите на външната перка толкова повече тропа. Уж е нивелиран и т.н.

    - вътрешното тяло - ужасна изработка, криви пластмаси без умишлена намеса за да бъдат криви, представям си какво ще стане след 3-4 години когато пластмасата остарее;
    Направо не вярвам...все едно имаш друг климатик. При мен външното тяло е МНОГО тихо!!!
    За криви пластмаси на вътрешното - въобще няма да говоря. Няма такива!

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #278

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Здравейте,поръчах си 9 от този модел за спалнята 13 кв.Понеже не намерих читав на 100 волта,а през 19 страници които прочетох,рядко имаше оплаквания,освен от ламарини,вибрация от външното тяло,има снимка със някакво подлагане на гума но не личи,ако може по ясна снимка.Като цяло топлещ климатк и дефрости които не са по време, ако е верен минимума от 200 вата на отопление,мисля е правилния избор за тези пари.През най студените дни,имало ли е проблеми?

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #279

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Здравейте,поръчах си 9 от този модел за спалнята 13 кв.Понеже не намерих читав на 100 волта,а през 19 страници които прочетох,рядко имаше оплаквания,освен от ламарини,вибрация от външното тяло,има снимка със някакво подлагане на гума но не личи,ако може по ясна снимка.Като цяло топлещ климатк и дефрости които не са по време, ако е верен минимума от 200 вата на отопление,мисля е правилния избор за тези пари.През най студените дни,имало ли е проблеми?
    200вата няма как да е само подгрева е 80вата. Ама в тия студове едва ли ще пада под 500вата.

    Sent from my K012

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    74
    #280

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Имам 12 и няма проблем с отоплението на 18кв. неизолиран хол, с 2 външни стени , със стара дограма и последен етаж в Пловдив. Зададени 22* и ги поддържа. Най-ниската консумация сега при -7* /толкова го дават че е в Синоптик/ му е 455w, при темперирано помещение. Но като се скрие слънцето увеличава консумацията. Сутринта в студа варираше между 600 до 900w..

  13. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #281

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Същата машина е монтирана в Русе и в сравнение със времето когато нямаше изолация и хубава дограма, си похарчваше похвално ток. Сега за януари сметката му възлиза от порядъка на 45лв. Не бих казал, че е малко но поне се справя с отоплението а това е по важно, считайки цената му. Напълно изключвам възможността да топлиш 30кв с Гри Чейндж 12ка и средна консумация 500вата.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #282

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Монтираха климатичето,оБаче между 500 и 700 вата дава много лош резонанс,сложих му тампони каквито имам на Тошибите.Същата работа, понеже съм на първи етаж само се протегнах,като пипнах стойките такива вибрации не е имала старата ми Осака.Давайте идеи.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #283

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Монтираха климатичето,оБаче между 500 и 700 вата дава много лош резонанс,сложих му тампони каквито имам на Тошибите.Същата работа, понеже съм на първи етаж само се протегнах,като пипнах стойките такива вибрации не е имала старата ми Осака.Давайте идеи.
    При мен е без тампони и нито шум нито вибрации.

    Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #284

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Аз вече си мисля че гритата не са същите кавито от преди година. Масово се оплакват от тътена преди не бяха така. Радвам се че рядко продаваме от тях и не ми късат нервите с оплаквания.

    Sent from my K012

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #285

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Аз вече си мисля че гритата не са същите кавито от преди година. Масово се оплакват от тътена преди не бяха така. Радвам се че рядко продаваме от тях и не ми късат нервите с оплаквания.

    Sent from my K012
    Добре де, по номер някакъв серия, партида или нещо подобно не може ли да се установи, кои са читави? Защото съм очарован от моя работи си абсолютно нормално в големите студове без дори да заскрежи питата. За разлика от фуджито и панасоника на комшията, които се държаха мъжки със страшни звуци целите в лед работеха докато не спряха изведнъж. Та съм решил да купувам още два gree един за спалня 15кв.м. и един за село за около 17кв.м. Освен да гледам дата на производство на моя друго не се сещам. Та ако някой е забелязъл нещо с недостатъци в различни партиди нека сподели.

    Изпратено от моят HM 1S с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от musster; 30-01-17 в 20:52.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 67 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 23:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 11:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 11:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 09:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе