Страница 10 от 67 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1005
Like Tree932Одобрявам

Gree Amber/C&H Supreme

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #136

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Дааа,тук е бъкано със спецове,дето техните тояги дори връщат енергия в мрежата...Аз лично имам накичени 7 климатика на къщата си и мога да правя сравнение кой как работи и в какви условия! Така,че не виждам нищо лошо човек,който притежава някакъв вид да споделя как той се държи и най вече каква е консумация на отопление,охлаждане,шум и т.н. Аман от "майстори и спецове" спамещи и плюещи ей така - за спорта...Мисля,че целта но форума е да споделяме и да сме полезни един на друг с информация, а не да се правим на кой е по по най и велик
    zxc0, Neno, stainway и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #137

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Финландците имат много хубав форум с полезна информация, за съжаление с техния овъртян език почти нищо не може да се разбере. Ако поне си пишеха на английски щяха да ни направят голяма услуга.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #138

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    През Chrome и на Англииски се чете сносно мисля. На Холандски превежда доста смислено, може би на Български се получава по-трудно, но все пак предполагам и тях им е мъка да прочетат и още повече да разберат за какво иде реч тук

  5. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #139

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Изгуби ми се поста, затова ще го пусна наново:
    По отношение на шума преди време сме обсъждали : китайците винаги дават максималния възможен шум + някакво презапасяване. Явно заради допуските при производството. Примерно шум на вътрешно тяло 40db, а то не се чува че работи. Vizi може да каже Finlux-a като го пуснеш на Silent няма абс. никакъв звък. Същото е с Мидеите, Ауксите. При Грии има лек шум де - 1 идея отгоре. Но това е ако не си голям карък. Възможно е също така да изтеглиш късата клечка и звука да е дразнещ, т.е. нещо да трака, скърца и т.н.
    Отделно някои производители дават Sound Power Level (db), други дават Sound Pressure Level (db), което е абсолютно различно и стойността не може да се сравнява директно.
    cable одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #140

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Здравейте, аз имам малко "женски" въпрос, който е породен от факта, че CH за разлика от Gree продават тяхната версия в различни цветове. Тъй като стената ни е тъмно сива и жената ми ще си умре от кеф, ако намерих читав сив/черен климатик, исках да попитам между Amber и Supreme има ли голяма разлика и кое е за предпочитане?

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #141

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Има разлика в името и цветаСпоред Stainwai(а няма причина да не му вярвам) друга разлика няма.Според описанието на вносителите се намира,ама нали това говорим,че данните им не винаги са точни.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #142

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Благодаря, изпратил съм запитване към C&H та да видим.

  10. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #143
    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    Изгуби ми се поста, затова ще го пусна наново:
    По отношение на шума преди време сме обсъждали : китайците винаги дават максималния възможен шум + някакво презапасяване. Явно заради допуските при производството. Примерно шум на вътрешно тяло 40db, а то не се чува че работи. Vizi може да каже Finlux-a като го пуснеш на Silent няма абс. никакъв звък. Същото е с Мидеите, Ауксите. При Грии има лек шум де - 1 идея отгоре. Но това е ако не си голям карък. Възможно е също така да изтеглиш късата клечка и звука да е дразнещ, т.е. нещо да трака, скърца и т.н.
    Отделно някои производители дават Sound Power Level (db), други дават Sound Pressure Level (db), което е абсолютно различно и стойността не може да се сравнява директно.
    Да, доста е тих на сайлънт Финлуксът. Това за охлаждане, за отопление не знам. Грито въобще не се чува на охлаждане на най-ниска степен. На отопление си е шумен, но той си е пръчка по принцип.
    ПС: И Финлуксът си е пръчка - някой да не помисли, че е супер машина, но за парите си и двата климатици са супер. Аз не ползвам климите за основното отопление, а там си личат дърветата.

  11. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    180
    #144

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    ...Според Stainwai(а няма причина да не му вярвам) друга разлика няма...
    Цитирам stainway:
    "Вижда се, че има разлика във вътрешните тела-температурния датчик е поставен различно, има и различни ДУ, но..."
    stainway одобрява това.

  12. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #145

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Абе хора,това с шума си е много относителен фактор! И дори и да е малко шумен Амбъра - как да не бъде, като деветката е с тела и външно и вътрешно по големи от масовите осемнайски?! Да не говоря,че като духне топло едва ли и осемнайска ще му насмогне на дебит и градуси...За харчлък нещата са несравними. Инак нищо не пречи да плюете машини,които нямате и нямате представа как работят....
    Rafailiev и stainway харесват това.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #146

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Значи става за 35-40м2. Най после хората ще си топлят големите помещения с 9ки, вместо да харчат пари за 18ки.
    ccankov73 одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #147

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от biso65 Виж публикацията
    Абе хора,това с шума си е много относителен фактор! И дори и да е малко шумен Амбъра - как да не бъде, като деветката е с тела и външно и вътрешно по големи от масовите осемнайски?! Да не говоря,че като духне топло едва ли и осемнайска ще му насмогне на дебит и градуси...За харчлък нещата са несравними. Инак нищо не пречи да плюете машини,които нямате и нямате представа как работят....
    Важното е теб да те кефи. Със здраве да си го ползваш.
    stainway одобрява това.

  16. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #148

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Благодаря! Важно е да вършат работа машините и да не правят проблеми...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #149

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Kratos87 Виж публикацията
    Здравейте, аз имам малко "женски" въпрос, който е породен от факта, че CH за разлика от Gree продават тяхната версия в различни цветове. Тъй като стената ни е тъмно сива и жената ми ще си умре от кеф, ако намерих читав сив/черен климатик, исках да попитам между Amber и Supreme има ли голяма разлика и кое е за предпочитане?
    Разлика във външното няма. Вътрешното е по-скоро като на Грее S6DBA1 ,който се предлага в други държави .Може да е незначително по-тих...вижда се и една малка перфорация на панела, където е сложен датчика (предполагам).
    Иначе изглежда много добре, виждал съм го и на живо
    https://youtu.be/lzBkbeBuAlE

  18. Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    180
    #150

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Външно виждам разлика само в мястото на индикацията.
    Дистанционното е същото като на Амбър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 67 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree - грешка оЕ
    От colours във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 19-07-16, 20:44
  2. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 17:41
  3. Gree vs. Midea
    От divi4 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-10, 23:44
  4. Gree ACS-09GP
    От vanko68 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-09, 22:32
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 21:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе