Страница 60 от 67 ПърваПърва ... 10505859606162 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1005
Like Tree932Одобрявам

Gree Amber/C&H Supreme

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #886

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Една от причините гри да се продава е точно тази че % отстъпка е най голям и има складове в големите градове. Което от своя страна помага на майстори тип Ачмонек дето нямат магазин и днес са тук утре там.
    bobovo, Aleksandars, rosswen и 2 други харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #887

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Една от причините гри да се продава е точно тази че % отстъпка е най голям и има складове в големите градове. Което от своя страна помага на майстори тип Ачмонек дето нямат магазин и днес са тук утре там.
    Да,то за това,когато купувах моя Амбър,нямаше в цяла БГ и единствено една пазарджишка фирма имаше една 9ка,та ми я монтираха в София хората с 5 години гаранция...Вие като имате магазин и сте в бранша мога ли да попитам щом е толкова на далавера Грии-то,защо го плюете постоянно? И не ми излизайте с басните за доволни и недоволни клиенти...Май тук всеки "майстор" си прави реклама на стоката,(по скоро плюе по тази,която не пласира)а не виждам да дава някакъв ПОЛЕЗЕН КОМЕНТАР....
    musster и stainway харесват това.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #888

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Ние продаваме гри от 2011 но вносителят е друг сега и е много трудна работата относно сервиза. Като цяло грито го продаваме под цената по ценова и печелим колкото и от други машини. Но едно е да сложиш машина и да нямаш грижи от кьм дефекти и последващ проблем с сервиза.Надявам се ме разбра че нямам нищо против някоя марка все са ни за продаване но за нас е важно клиента да няма проблеми защото нервите са взаимни при дефекти.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 04-03-19 в 20:59.

  5. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #889

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    То ако има такъв голям проблем със сервиза,как хората се навиха на 5 години ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ, и не са "Ачмонек" а сериозна фирма,която предлага и машини и за 5к лева... Няма да им правя реклама,но не е трудно да се сети човек коя е...
    stainway одобрява това.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #890

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Като се опре до части и рамо от вносителя, ще разберете. Дано не Ви се наложи.


    ... има една фирма в София, дето една дама продава, приема дефекти, коли, беси и няма име, само псевдоним. Та там за каквото и да се обадиш ти се казва, ако беше вакумирал системата, нямаше да имаш проблем. Та така...
    VeleV.Klima одобрява това.

  7. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #891

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    По време на офф ако не върти турбината ще направи топъл джоб горе. После като запали и го разкара отчита че изостава (все едно си му отворил прозорец) и се форсира ... от там насетне трябва да е в мнооого голям обем за да има време да слезе. Често слизането на минимум е свързано с няколко он/офф цикъла които допълнително го объркват.

    Точно това е причината да не могат да слизат на минимум! ... може би.
    Аз бих проверил дали има възможност да върти турбината по време на офф. Така както е в момента все едно го пускаш наново след всеки офф. Защото по време на офф той не отчита реално какво се случва в помещението.

    Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
    Не работи точно така. Преди да излезе в офф вдига клапата и работи около 20 сек само на вент за да изгони топлината от радиатора. След това като% запали", пак работи на вдигната клапа около 20 сек и тогава вече развърта яко.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Като се опре до части и рамо от вносителя, ще разберете. Дано не Ви се наложи.


    ... има една фирма в София, дето една дама продава, приема дефекти, коли, беси и няма име, само псевдоним. Та там за каквото и да се обадиш ти се казва, ако беше вакумирал системата, нямаше да имаш проблем. Та така...
    Вие четете ли какво съм написал,или се упражнявате на клавиатурата ей така за спорта,или се борите за най много коментари? Ако не дай Боже се наложи да стигна до сервиз и ремонт,няма да търся никакви дами, а фирмата която ми го продаде,монтира и пое гаранцията за 5 ПЕТ години!
    Този пост е редактиран от biso65; 04-03-19 в 21:24.
    stainway одобрява това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #892

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    biso65, стискай палци да не опреш до гаранция...Тогава ще видиш, аджеба какво значи пет години гаранция от "великата фирма"...
    bobovo, VeleV.Klima, Mega и 1 други харесват това.

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #893

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от biso65 Виж публикацията
    ...Ако не дай Боже се наложи да стигна до сервиз и ремонт,няма да търся никакви дами, а фирмата която ми го продаде,монтира и пое гаранцията за 5 ПЕТ години!
    Супер, а платена профилактика всяка година правите ли?
    Този пост е редактиран от Mega; 04-03-19 в 23:08.

  11. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #894

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    biso65, стискай палци да не опреш до гаранция...Тогава ще видиш, аджеба какво значи пет години гаранция от "великата фирма"...
    Сашо,не съм казал,че фирмата е "велика" И с цялото си уважение към всички вас изкарващи си хляба с тази работа, не мога да разбера пристрастията тук! Този форум не е ли за взаимно споделяне на това как работят машините,какви са им кусурите,при какви условия как се държат и т.н. или нещо много съм се объркал?
    И предполагам,че никой не си купува машина с презумцията,че утре ще му се строши и ще търчи по майстори да му я оправят. А ако това се случи - има си документи,има си условия и така... Ти като даваш гаранция на монтирана от теб машина,не поемаш ли ангажимент да я поддържаш в гаранционния срок?
    stainway одобрява това.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #895

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Да, поемаме, но при новите машини, нещата не зависят пряко от нас. Позволи ми, повече да знам коя фирма е читава по отношение на гаранционно обслужване. И именно, тези фирми са благонадеждни, ако ме разбираш. Визирам вносители на конкретна марка. Отклонихме се от темата. Всеки си има глава на раменете и сам да преценя какво да си купи.
    Mega, stainway, Rado Smilkov и 1 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #896

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Супер, а платена профилактика всяка година правите ли?
    Хм, платена едва ли! Ако е безплатна по три пъти на година.
    По въпроса за гаранционните ремонти, части и каквото се сетите- от Ноември чакам гаранционен панел за Амбър, щял да пристигне за три месеца...
    Mega одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #897

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Хм, платена едва ли! Ако е безплатна по три пъти на година.
    По въпроса за гаранционните ремонти, части и каквото се сетите- от Ноември чакам гаранционен панел за Амбър, щял да пристигне за три месеца...
    Ако е част от която зависи пряко работата на машината е интересно как се обяснява на клиента?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    71
    #898

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Не си изолиран случай ами народопсихология моето е най добро. Нали сесещаш за поговорката Пени се не пени оти пари сам дал.
    Нещо си в голяма заблуда. Климатиците не са на мен, и аз не съм дал стотинка за тях!
    Освен това ако беше внимателно прочел какво съм написал, щеше да видиш, че втория климатик е купен доста след първия, и то защото им хареса как топли първия. Нали не смяташ, че нормален психически човек ще си купи нещо което НЕ е харесал?!

    Rosswen - я да видим кои са тези марки които топлят както Амбър, пък са на по-ниска цена, че и по комфортни? И какво означава за теб КОМФОРТ. Че за момента аз нямам проблем с комфорта с доста по-евтини клими от Амбъра. Малко е относителна тази дума, да не говорим че зависи и къде е монтиран климатика...
    Този пост е редактиран от Pansim; 04-03-19 в 22:00.
    cable, stainway и biso65 харесват това.

  17. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #899

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Супер, а платена профилактика всяка година правите ли?
    Как да правя годишна профилактика на машина на 5 месеца? Като му дойде времето тогава може да ми зададете този въпрос.

  18. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #900

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Това за сервиза си е истински проблем и то доста съществен. Ако наистина се чака по няколко месеца, е напълно разбираемо на човек да не му се занимава с тях. В крайна сметка редовият клиент ще пили на този, от който си е купил машината.
    zxc0, SPSt, rosswen и 2 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 60 от 67 ПърваПърва ... 10505859606162 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree - грешка оЕ
    От colours във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 19-07-16, 20:44
  2. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 17:41
  3. Gree vs. Midea
    От divi4 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-10, 23:44
  4. Gree ACS-09GP
    От vanko68 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-09, 22:32
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 21:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе