Страница 51 от 67 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1005

Gree Amber/C&H Supreme

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #751

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    За първия ден от измерването моят е изхарчил 8kwh, като от 17:00 до 23:00 e работил на 25-27 градуса зададени и после от 06:00 до 08:00 на 24 зададени. През другото време е бил на 18 градуса и реално в повечето време е бил в режим off. Мисля, че без ifeel и фиксиран вентилатор като го тествах харчеше около 1000W и минаваше в on-off, но за по-топла струя си вдигаше доста ватовете.

    25кв.м. студено ЕПК без изолация, но със сменена дограма

  2.  
     
  3. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #752

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Без климатика колко е температурата на помещението? Блокът в София ли е (тоест за региона в БГ питам, не от любопитство) и имат ли тец околните/съседите ( доколко е отоплена сградата?).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #753

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Без климатик в момента сигурно е около 17, в по-студените дни 16 градуса. В София е да, като помещението е с изложение изток-север и е външно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #754

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Radо извикай си техник да презареди климатика .
    Ако монтажната фирма не е читава намери си човек с везна и да я източи и презареди точно .
    НЕ Е НОРМАЛНО НА +5 градуса да е заскрежена !!!!
    за Стайн ,за съжаление май се отказа от нас.
    Човека се опитваше да помага и да се обосновава ,но тук ( не само и във форума ) е безмислено да се спори с групата на Шаро.Найстина жалко !

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #755

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Стайн ще се върне със сигурност.Няма да издържи,той и преди е бягал.Човека си е много точен,ама явно некой с нещо го е засегнал лично.Ще му мине ! От климасектора бягство няма .Само посмъртно

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #756

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Стайн ще се върне със сигурност.Няма да издържи,той и преди е бягал.Човека си е много точен,ама явно некой с нещо го е засегнал лично.Ще му мине ! От климасектора бягство няма .Само посмъртно
    Дано се върне .Беше много полезен за много хора .
    Разглеждам и другите раздели на форума ,но такова нещо като в климатичния раздел няма.
    В раздела е ясно изразено “ от моето по-Убаво няма” и силно материалното отношение и препоръчване.
    Явно в раздела има само баровци и това климатик под 1500 лв е пълна трагедия .
    Интересното е ,че фасадите на 70-80 % климите са до 1000 лв и от техно веригите .
    И преди съм го казвал в климатичния раздел е една паралелна вселена .
    Аз лично вече пиша все по- малко и в по- малко теми .

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #757

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    “От моето по-Убаво няма” .
    Много точно казано. Аман от такива "разбирачи", дето във всяка тема препоръчват, или продават личната си техника - дето не ги кефи. Иначе се изживяват като ментори.
    Този пост е редактиран от Mega; 22-01-19 в 20:25.

  10. Junior Member Аватара на biso65
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    108
    #758

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    ........
    Този пост е редактиран от biso65; 28-01-19 в 12:20.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #759

    Gree Amber/C&H Supreme

    Офф-топик.
    Всичко си е в реда на нещата. Всеки си има някакво мнение и виждания над нещата. Всеки е с различни приоритети, финансово състояние и т.н. Нормално да има различия и конфронтации от време на време. Който взима прекалено насериозно форума, горко му. Рафа, а не се ли замисляш, че понякога и ти попадаш в това число? Аз не се засягам, не мога да скрия пристрастията си. Въпреки това, гледам да размишлявам и да съм максимално обективен. Също така, смятам, че трябва да се уважава повече мнението на специалистите. А не да им се държи сметка, тон или да бъдат обвинявани за разни неща. Мисля, че заслужават повече уважение и без това не останаха много в България. А тези тук, са се доказали през годините. В България всеки разбира от всичко и повече от професионалиста!

  12. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #760

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Не е само в климатичния раздел - във всички раздели има от "По-убаво от моето нема!" Това си е народопсихология.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    830
    #761

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Офф-топик.
    Всичко си е в реда на нещата. Всеки си има някакво мнение и виждания над нещата. Всеки е с различни приоритети, финансово състояние и т.н. Нормално да има различия и конфронтации от време на време. Който взима прекалено насериозно форума, горко му. Рафа, а не се ли замисляш, че понякога и ти попадаш в това число? Аз не се засягам, не мога да скрия пристрастията си. Въпреки това, гледам да размишлявам и да съм максимално обективен. Също така, смятам, че трябва да се уважава повече мнението на специалистите. А не да им се държи сметка, тон или да бъдат обвинявани за разни неща. Мисля, че заслужават повече уважение и без това не останаха много в България. А тези тук, са се доказали през годините. В България всеки разбира от всичко и повече от професионалиста!
    Почнали сме да акаме в темата,та и аз да не остана назад.Сашо ще измете ....Та rosswen,еднакво ценя мненията на специалистите,и мненията на потребителите.Мога да се аргументирам,но ме мързи.Твърдо съм убеден обаче че нито едните нито другите си отстъпват по важност.Във форума мен лично основно ме кефят две неща - първото е,че климатици до 1000 кинта просто не съществуват.Наскоро даже ,преди ден два, едно от форумните светила откровенно препоръча на друг юзър,да не си купува въобще климатик след като разполага само с хилядарка .Или да стяга колана и да събира още,или конвектор за 150 кинта. Другото което ме кефи много е,когато някой пита за подходяща машина за дадена стая.Ако евентуално получи отговор с някое low budget предложение,следващите постове са винаги от рода на - тая тояга си не заслужава парите и все в тоя ред на мисли.Но никой в същото време не предлага по добра тояга в ценовия диапазон,а съветва ищеца да "се понапъне" още малко с некой лев за да не бере ядове...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #762

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Стайн ще се върне със сигурност.Няма да издържи,той и преди е бягал.Човека си е много точен,ама явно некой с нещо го е засегнал лично.Ще му мине ! От климасектора бягство няма .Само посмъртно
    А Викинга не му ли мина бана?Те присъдите от цацаратурата са по-кратки :D
    Шегата настрана, при хладилниците вече трети ден няма кой да ми даде съвет, а той там си беше като live chat support.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #763

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Ма той вече е изтребител12...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    54
    #764

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Ето моя в момента сложен на 24 градуса и вентилатор на 3. Вчера вечерта, като беше по-студено варира между 1.4 и 900 вата, което мен ме устройва. Мога да валидирам че и C&H с ifeel много вдига разхода, но и духа много по-топла струя. Разхода пак ми е 8kwh, като обаче днес го оставих на 20 градуса през деня, но като гледам не е работил особено.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  18. Member Аватара на Rado Smilkov
    Тук е от
    Jul 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    199
    #765

    Отговор: Gree Amber/C&H Supreme

    Vizi, споко. За един трол Викинг72, баннат е никът, сега подвизаващ се в други теми с името Спитфайер12 - самолетът, който Додо ПВ е пуснал като снимка (Mk lX вариант) е творението на Реджиналд Мичел, та така... Ай стига, хора, сме се хапали, дайте да си гледаме кефа, без да валят обиди... За да съм по темата: днес на приятно топлите за зимата +5 градуса, Амбърът на 650W си поддържал 21 градуса, без да е он/офф, докладва майка ми... О, чудо!

    Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 51 от 67 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree - грешка оЕ
    От colours във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 19-07-16, 21:44
  2. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 18:41
  3. Gree vs. Midea
    От divi4 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 06-01-10, 00:44
  4. Gree ACS-09GP
    От vanko68 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-09, 23:32
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе