Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree1Одобрявам

Hitachi RAS/RAC-08KH - не топли добре

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    55
    #16

    Re: Проблем с Хитачи

    Дес дойдоха хората, свалиха външното тяло и вътрешното и ги "отнесоха на майстор". Не знам какво ще правят понеже бях на работа и жената им е осигурила достъп. Като има яснота, ше пиша да споделя какво е станало.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    55
    #17

    Re: Проблем с Хитачи

    Вчера ми върнаха Хитачито. Бяха го носили в сервиза на някакъв по техни думи "цар на климатиците". Та човека източил напълно фреона, заредил го по каталог точно толкова колкото пише на климатика. Пуснал го да работи и всичко си е било ок. Монтираха го вчера по учебник, с вакумиране от 15-20 минути и наистина работи. Температурата на изходящия въздух е 45 гр. При зададени 24 в далечния ъгъл държи 22 гр. Климатика си включва и изключва като достигне температурата. Жената е доволна-значи и аз . Ще видим как е с разхода на ток. По каталог му дават от 600 до 800 вт.Това е засега от мен.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #18

    Re: Проблем с Хитачи

    Цитат Първоначално публикувано от volang
    Вчера ми върнаха Хитачито. Бяха го носили в сервиза на някакъв по техни думи "цар на климатиците". Та човека източил напълно фреона, заредил го по каталог точно толкова колкото пише на климатика. Пуснал го да работи и всичко си е било ок. Монтираха го вчера по учебник, с вакумиране от 15-20 минути и наистина работи. Температурата на изходящия въздух е 45 гр. При зададени 24 в далечния ъгъл държи 22 гр. Климатика си включва и изключва като достигне температурата. Жената е доволна-значи и аз . Ще видим как е с разхода на ток. По каталог му дават от 600 до 800 вт.Това е засега от мен.
    Тези измервания при каква външна температура са направени?

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #19

    Re: Проблем с Хитачи

    Цитат Първоначално публикувано от volang
    Вчера ми върнаха Хитачито. Бяха го носили в сервиза на някакъв по техни думи "цар на климатиците". Та човека източил напълно фреона, заредил го по каталог точно толкова колкото пише на климатика. Пуснал го да работи и всичко си е било ок. Монтираха го вчера по учебник, с вакумиране от 15-20 минути и наистина работи. Температурата на изходящия въздух е 45 гр. При зададени 24 в далечния ъгъл държи 22 гр. Климатика си включва и изключва като достигне температурата. Жената е доволна-значи и аз . Ще видим как е с разхода на ток. По каталог му дават от 600 до 800 вт.Това е засега от мен.
    Moжеш ли да вземеш координати на този "цар на климатиците"? Ще съм ти много благодарен

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #20

    Re: Проблем с Хитачи

    Сигурно ще е на Клималандия тоя цар. :-)
    avenger одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    55
    #21

    Re: Проблем с Хитачи

    Измерванията са при външна температура около 5 градуса. По данни на сервиза най-вероятния проблем е бил фабрично недопълнен фреон. В последствие, машината е била препълнена и може би е вкаран и въздух в системата. Засега е ОК, държи се добре, но ще видим как е при -5, -10 градуса. Средно за 10 минути, 7 работи, 3 почива, при зададени 24 държи в далечния ъгъл 23 /в този ъгъл няма пряка видимост към вътрешното тяло понеже помещението е Г образно/

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    118
    #22

    Re: Проблем с Хитачи

    Аз ти казах какъв е проблема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Osaka 17-ка - не топли добре
    От Aleksandars във форум Климатици Osaka
    Отговори: 32
    Последно: 27-01-10, 19:58
  2. Hitachi RAS/RAC-14KH2 - не топли и не охлажда добре
    От techno във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 41
    Последно: 06-01-10, 16:01
  3. Osaka 9-ка - не топли добре
    От mirot във форум Климатици Osaka
    Отговори: 4
    Последно: 11-11-08, 16:22
  4. Haier HSU-12HV03/R2(DB) - не топли добре
    От zarzalai във форум Климатици Haier
    Отговори: 16
    Последно: 29-02-08, 21:50
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - не топли добре
    От sadg във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 7
    Последно: 06-01-08, 11:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе