Страница 10 от 25 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 371
Like Tree10Одобрявам

Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #136

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Аз за 2 минути отварям вратата и се сменя въздуха, кви са тия 10-15 минути и часове проветрявания? Защо отоплявате града? Правите глобално затопляне!!!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #137

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Vanko само не ми говори за Евис ООД точно от тях вземах хитачитата и тоя И*о е най големия мошенник с който съм работил лъже като дърта циганка само и само да продава.И колко продават немога да кажа но само като му звъннех да поръчам палеше и идваше веднага лятото в големите жеги това ме навежда на мисълта че не продават чак толкова много.Едно хитачи се наложи да ми смени и не го направи и тва ако е голяма фирма която продава много.... .А лично на мен по гаранционни карти само General ми се водят около 1200бр. мидея около 600бр. а колко други има е отделен въпрос защото доста от картите не остават при мен.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #138

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Абе кой тоз Иво и ко ми дреме колко милиона климатика си монтирал.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #139

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    ewgeny ти пък на всяка тенджера капак.Къде се обаждаш сега?Разбрахме че за тебе най великата марка е бозата hitachi да ама не е проумей го най-накрая.Сравни я с другите японски климатици и сам ще се убедиш че е най зле от всички.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    79
    #140

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Ееее,ква стана тя големи мъже се дърлят за глупости,няма нищо идеално ,всичко е въпрос на късмет в България.Ето пример,купих си принтер Епсон правеше хубави снимки евтини мастила супер,препоръчах го на мой приятел и той си купи същия но искара точни месец и се скапа гаранцията не я признаха щото беше сменил тонера с неоригинален,а мойя изкара с най евтиния тонер цели 2 години и на края излезе натпис че има части с изтекъл срок на годност.
    Аз моя климатик още не съм го монтирал и още си търся фирма,гледам че в списъка с фирми Техно клима е подчертана като поддържащ сервиз, дали да отида при тях?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #141

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Не ходи там,намери си друга фирма.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    23
    #142

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Аз съм от 2 г с E14H2 и съм много доволен имам също и едно MITSUBISHI GA14VA което се оказа пълен боклук НЯМА РАЗМРЪЗВАНЕ
    Така,че си вземай ХИТАЧИТО па нищо че е китайско

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    287
    #143

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE
    ewgeny ти пък на всяка тенджера капак.Къде се обаждаш сега?Разбрахме че за тебе най великата марка е бозата hitachi да ама не е проумей го най-накрая.Сравни я с другите японски климатици и сам ще се убедиш че е най зле от всички.
    Питам те кой е този Иво. Нищо не съм коментирал марката. Познавам повечето от Евис и такъв не познавам, че затова те питам. Ти кво се палиш.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #144

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    В евис са 2-ма с име Иво единия е от шефовете другия е този който ми ги доставя.Може да има и още с такова име ама да не ги знам.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    9
    #145

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Здравейте пичове,доста четох и изчетох всичко дотук квото сте написали за тоя климатик-Hitachi RAS/RAC-E14H2.То без малко и война да стане,ама както и да е....Искам да попитам ако някой може да ме посъветва за помещение от около 27-28кв.м,изцяло южно изложение с PVC дограма и изцяло вътрешно дали ще ми свърши работа?А лятото мисля да отварям врата към спалнята да охлажда малко и там-12кв.м?Интересното в момента е че Техномаркет го дават за 999лв,а другите магазини от 1350 до 1449лв!!!Голяма разлика!!!Преди доста време(2,5г.) го харесах и просто искам мнение дали ще свърши работа за това помещение?Предварително благодаря!

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #146

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Ако е сравнително топло помещението - да. Защото това не е никаква 14-ка, само означението и е такова. Има 4.2 кВ отоплителна мощност, което се равнява на отоплителната мощност на 12-ка. Моето мнение е, че е на ръба. Като цяло H2 серията е сполучлива.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    9
    #147

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Е това значи ли че за охлаждане няма да свърши работа?И навсякъде по спецификации го дават до 70кв.м

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #148

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    По-скоро е за 70 куб.м.Обикновено залагаме по 70 Вт/м3 при отопление с добра изолация и дограма,т.е при тези рекламирани 70 м3 се получава необходима мощност 4 900 Вт.И като се има впредвид,че тези негови 4 200 Вт ги отдава при +7 гр,а при - 15 е наполовина.За охлаждане и конвенционално Нео за 300 лв да сложиш,ще върши работа.
    Не казвам,че в твоя случай няма да топли,просто нещата не са толкова прости-ми те ми казаха така,и в проспекта пишеше еди какво си.Както Деан ти каза,май ще е на ръба зимата,а лятото не бери грижа.

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    9
    #149

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Ми то добре ама повече манги нямаме за по мощен,а за тези манги по-мощен ще трябва да е някоя Midea или Osaka,а за тях въобще не искам и да чувам дори.Ще трябва да измислим някак.Благодаря за мненията и съветите!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    29
    #150

    Re:Мнения за климатик HITACHI RAS/RAC-E14H2

    Миналата година си взехме 14EH2,което до момента работи добре,но от днес работи 15 минути и изключва макар,че не размразява и струята не е много топла.При 2градуса външна до струята е 32*.Каква е причината?Тъкмо завърти въздуха и изключва.Като изключи стои 10-15минути докато тръгне.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 25 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От todoplam във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 15
    Последно: 12-08-11, 08:36
  3. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 - мнения
    От lubo74 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 2
    Последно: 14-11-07, 11:08
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2 vs. RAS/RAC-14EH1
    От blago във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-07, 20:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе