Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 85

Midea MSF6-12AR - заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #61

    Re: midea MSF6-12AR

    Ето най-доброто и на Мидея, разбира се няма нищо общо с боклуците които се продават тук. Това е потвърждение, че най-важен е пазара, а не къде е правена машината.




    Midea MSP-09HRDN1-QD5
    Cooling 2.5(0.8-3.1)
    Heating 2.6(0.8-3.3)
    Power Input Cooling 550(210-740)
    Heating 580(220-800)
    COP 4.55
    Midea's optimization refrigerant system with high
    efficiency is made up of excellent compressor, highefficiency
    motor and 4-bend heat exchanger. The energy
    consumption can reduced by 30% compared with the
    energy class A in common.
    This function can be selected by remote controller. When
    the "CLEAN" button is pressed, the indoor unit will
    automatically clean the evaporator. This function can
    restrict the breeding of bacteria in the unit and keep the
    air fresh.
    The infrared ray caused by heat-radiancy is released
    by human body every time. This ray can be apperceived
    by the sensor in the air-conditioner. The system can be
    started and turned off automatically by judging the heatradiancy
    changing.


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #62

    Re: midea MSF6-12AR

    в офиса съм си бичил конвенционална Мидейка 12ка ,под -5 нищо не топли не ми я хвалете .. топлоотдаването и пада повече от 2 пъти ,само силно преоразмерени машини биха стопляли помещението в което са монтирани при -15 ... има и редица малоумни хрумвания като да не си запомня положението на клапите и степента на вентилатора след изключване от дистанционното ,за да може да имаш удоволствието като я пуснеш пак да си ги настроиш наново

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #63

    Re: midea MSF6-12AR

    Един от що годе читавите модели на Мидея MSC-12HRDN1 има СОР при -15* -1,49, което е нищо. И това не е тайна , а е официална характеристика на машината. За по ниският клас данните са още по зле.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #64

    Re: midea MSF6-12AR

    Блу все пак това е форум и мисля че не е допустимо да се трият постове на хора който имат различно мнение от тебе. Лично това ме отвращава в този форум и затова и рядко го посещавам.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #65

    Re: midea MSF6-12AR

    Да, Велев и мен ме отвращават хората, който се регистрират с нови никове когато не се чувстват удобно със старите. Ти никога си нямал МНЕНИЕ различно от моето или смяташ , че твърдения от рода на "това е по-добро щото аз го казвам" е мнение?! Освен това ти си търговец и правиш косвена реклама на фирмата си, факт които е в противоречие с правилата на форума. Случайно ако не ти прави впечатление и това твое съобщение е СПАМ.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    6
    #66

    Re: midea MSF6-12AR

    Абе не знам какво му се връзвате цял Плевен бие път до София чак за климатици аз лично съм опарен не съм доволен от фирмата и зимата се разочаровах от замръзналата си мидея сега съм с Национал скрол и пре доволен

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #67

    Re: midea MSF6-12AR

    какво означава като светне червеното копче(def), не орнжевото(турбо)

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #68

    Re: midea MSF6-12AR

    def - defrost - размразяване? Само предполагам.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #69

    Re: midea MSF6-12AR

    снощи го бях избичил на 30гр. макс. на вентилатора, че съм болен и ми беше студено
    няма начин при външните темп. да се е размразявало...

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #70

    Re: midea MSF6-12AR

    Дори да няма нужда да размразява при тези вънщни температури програмата на климатика е на всеки 50 минути да включва размразяване.

    Цитат Първоначално публикувано от digital3
    Абе не знам какво му се връзвате цял Плевен бие път до София чак за климатици аз лично съм опарен не съм доволен от фирмата и зимата се разочаровах от замръзналата си мидея сега съм с Национал скрол и пре доволен
    Тук трябва да попитам от нашата фирма ли неси доволен или от фирмата Мидея? И защо като ти е била замръзнала климата не си ни извикал ако ние сме го монтирвали както е редно? Запърви път чувам някой да смени нов климатик с втора употреба.

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    1
    #71

    Re: midea MSF6-12AR

    Вижте аз от 5 години ползвам Мидеа MSB-12HR,и съм страшно доволен,зиме лято не се спира-в наи-големите студове(средно 2-3 месеца)сам плащал по 180лв наи-много(това е с всички разходи-лятото са около 80лв).Климатика сам го пробвал всякак които иска да вярва но пали на -20 и работи,далеч сам от мисълта да ви обеждавам ,че КПД-то е сащото(и няма и как да баде,които си има представа от начина на работа на климатик,знае защо),сега си сложих и още един MSF-12AR-QB6-strahoten klimatik ,предната зима сам монтирал над 20 такива климатика,и се изненадах колко добре работят.Без да натрапвам мнение това е климатика,цена-качество,които иска нека да си купи и по-скъп.Но лошото е ,че ги спряха-вече са с новия фреон,за новите MSR3-12HRN2

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #72

    Re: midea MSF6-12AR

    вчера на -11 Мидея-та си работеше перфектно, и макр че тоя климатик ми е за охлаждане, ще го пробвам до колко ще работи, защото мисля му дават до -7...

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    229
    #73

    Re: midea MSF6-12AR

    Цитат Първоначално публикувано от lube
    вчера на -11 Мидея-та си работеше перфектно, и макр че тоя климатик ми е за охлаждане, ще го пробвам до колко ще работи, защото мисля му дават до -7...
    И моя си работи перфектно.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    11
    #74

    Re: midea MSF6-12AR

    Проблем с Мидея MSF6-12AR

    Здравейте!

    Проблема се състои в това че климатика като размразява(а той се размразява на всеки 1 час ) неможе да се оттича на 100 % водата в легенчето и замръзва вследствие на което след няколко дни с температури по нулата и перката почва да стърже в леда и се получава неприатния шум.Искам само да спомена,че климатика е монтиран на панелен блок и височината е неподходяща да размразявам лигенчето.А иначе климатика си работи перфектно даже и в момента при температура от минус 7-8 градуса.
    Моля Ви дайте някакви съвети,че вече като почне да опира перката и комшията иска да му дупчим дупки с дрелката да не се задуржа водата...Горкия той чува неприатния шум повече от мен .

    Благодаря ви предварително.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #75

    Re: midea MSF6-12AR

    Дупчи му дупки

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MSF6-12AR-има ли достоен заместник?
    От naydenov69 във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 14-07-12, 22:33
  2. Midea MSF6-12AR - при включване в контакта гърми!
    От ferrarif1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 44
    Последно: 01-09-10, 11:46
  3. Проблем с Midea MSF6
    От Alloces във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-10, 19:42
  4. Нова Midea MSG-12AR - май не е наред
    От kebo във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-09, 22:12
  5. Midea MSF6-12AR - настройка на въздушната клапа?
    От rumo във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 31-12-07, 12:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе