Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 80

Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    62
    #31

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    виж за новите незнам ама от тази спец съм доволен. Като за тия пари е доволно значи грубо за месец консумира средно до около 70 кинта (ако е студено и ако я държиш на 24-25 гр.)

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #32

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    За да ги няма старите модели са виновни клиентите тъсят клас А е на ви клас А ама не топлели като старите то има приказка че с пръдня боя не става. Аз последната бройка от стария модел я сложих на сина. За сега не съм имал недоволни клиенти от новите модели но знае ли се

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #33

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Няма нищо лошо че са клас А,в крайна сметка всеки иска по-икономично ама не зарбира,че една Мидея 12-ка на R-22 работи около 25мин.на час,а същата 12-ка на R-410 работи около 40мин. и в крайна сметка харчат едно и също,ама напоследък и марковите килиматици нямат качество та ,и Мидея не изостават от модата.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #34

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Няма битови климатици на Р12 само авто климатиците до 1994г. са с него и старите хладилници.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #35

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Да бе грешката е моя и си я поправих.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    62
    #36

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Този модел мидеа Midea MSG-12HRI от старите е железен климатик. По мое наблюдение климатици за по 1500-1800 лева не могат да се сравняват с нея. тва е голям климатик. Клас Д пък харчи по ПО МАЛКО от клими клас А.
    Ако някой има такъв за продан го взимам веднага. Ако пък има нов още по добре.
    Навън сега е -20 климата работи безупречно.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #37

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от bullet_pc
    Този модел мидеа Midea MSG-12HRI от старите е железен климатик. По мое наблюдение климатици за по 1500-1800 лева не могат да се сравняват с нея. тва е голям климатик. Клас Д пък харчи по ПО МАЛКО от клими клас А.
    Ако някой има такъв за продан го взимам веднага. Ако пък има нов още по добре.
    Навън сега е -20 климата работи безупречно.
    Да наистина е така последната бройка която имах на щендера я сложих на сина в апартмента топли хол с преход в спалня. Няма да го намериш убеден съм.

  10. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #38

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Чуватели се какво говорите ?Това че от конвенционалите може да е един от наи добрите не значи че може дасе сравнява с марков инвертор все едно да сравняваш трабант с мерцедес А такива модели миналото лято имаше доста на разспродажба от теца дето пуснаха в марица исток продаваха цял контеинер втора употреба такива по 250 лв броиката на дребно ги гледах като бях там по работа

    А в бързината пропуснах да видя точния модел помислих чее конвенционалка е да топлят но при миносови ставали доста шумни външните тела сам чувал а и не са никак икономични но пак поне топлят за разлика от така наречени нови модели които са пълна скръб

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #39

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Изобщо не си в час това не е конвенционал а AC инверторния модел с външно тяло голямо почти като на фтх50гв

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #40

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Брат ми има такава мидея от 3 год.отоплява хол+трапезария+кухня=35 /кв/м.има само PVC дограма без външна или вътрешна изолация,климатика е настроен или на 20 или на 21 С,вътре е толкова на колкото е настроен,сметката за януари беше 65 лв.но това е с хладилник,печка, пералня ТВ.питата му е идеално чиста и си бачка и при -20.За тези пари си е направо супер.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    62
    #41

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    turboie - казвам това за мидеята от личен опит вкъщи съм с една такава мидея и един панасоник струващ стара цена 1700 лева нова 1400 мидеята я взех за 850. на едни същи градуси навън и вътре ами чесно казано мидеята топли повече. Не очаквах чесно така да стане обаче е факт. Верно сега мидеята гори повече по нисък клас е но пък в тия студове не ме интересува тока, искам да ми е топло. Сега не че панасоника е зле просто очаквах повече. Така че обеждавам се че новата техника е по злед определено. Освен ако не говорим за висок клас клими към 2 бона и нагоре тогава няма да е проблем да стпли ама къде са 850 лв къде са 2 бона. Но за това са виновни както клиентите така и производителите. Това е моето мнение.
    И да допълня сега яко не съм се изказал правилно за новите клими - откъм екстри и конфорт са 6 но ако и топлеха повече....мидеята е бедна откъм екстри и конфорт но пък за сметка на това топли.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #42

    Re:Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Тоя модел го няма отдавна,кво го дъвчете.Да не говорим,че на 22 и куцо,кьораво,сакато вършеше работа,а на 410 и марките се изложиха(заради криза ли,маркетингови шменти-капели ли или друго-не знам),та камо ли другите "производители".

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    71
    #43

    Отговор: Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Да питам нещичко - Мидея 12HRI сутрин като погледна ватметъра ми показва около 40 вата консумация. Възможно ли е да има някакво подгряване на компресора при ниски температури?
    Вечер като го изключа, нарочно го изчаквам няколко минути но не - консумацията е ниска около 5-8 вата

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #44

    Отговор: Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?

    Възможно е.В сервизното нищо не пише, ама те не винаги са изчерпателни.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #45
    Да има подгрев. Но по добре не го гаси вечер, подгрва е слаб и не разчитай на това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с Midea MSG-12HRI - не включва
    От shappy във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-17, 18:46
  2. Midea MSG-12HRI - нормално ли е?
    От nencho във форум Климатици Midea
    Отговори: 16
    Последно: 08-01-17, 22:50
  3. Midea MSG-12HRI
    От miq във форум Климатици Midea
    Отговори: 25
    Последно: 28-07-09, 11:55
  4. Midea MSG-12HRI - Нормално ли е...?
    От Usera във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 15-11-07, 15:52
  5. Midea MSG-12HRI vs. Hitachi RAS/RAC E-10HH
    От dtpl във форум Климатици Midea
    Отговори: 42
    Последно: 25-11-06, 16:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе