Страница 40 от 81 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследноПоследно
Резултати от 586 до 600 от общо 1204
Like Tree285Одобрявам

Новите инверторни модели на Midea

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    46
    #586

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Форума, да помага и осведомява какво става при ползването на клима в двете и главни приложения, а темата е за съвсем ясно определени модели! ВСЯКАКВИ РЕКЛАМИ И ВНУШЕНИЯ, ОСОБЕНО С ТЪРГОВСКА ЦЕЛ СА НЕДОПУСТИМИ! Казват си, че не им се занимава с тези клими готово! А не да ми говори за Лексус- а на климите! ( само за справка, едната от колите ми е точно такава, но я ползвам по предназначение в Европа, а не в София, защото не ставаме за нея! Тук карам 2,5 тонен джип и си слагам МИДЕА, познайте защо!) Ще продължавам да споделям впечатления и факти от употребата на климитика, а такива съфорумници ще си го отнасят! ако имат нещо, да ми пишат на лични или във ФБ или да се срещнем очи в очи!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,522
    #587

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Добре де, имаш Лексус и си разбрал, че не става за пътищата у нас. Как така не можа да разбереш кои климатизатори стават за отопление и кои не? Тук се коментират такива от поне 4 различни производителя с поне по още толкова модели от всеки един от тях, които стават за отопление. Кое точно от това е реклама? Кой печели от нея? Интелигентният потребител ще потърси из форума при кои точно модели се намира есктремума между цена и качество, и ще си купи от тях. Тъпакът или ще купи най-евтиния, но напълно нефункционален и неефективен от енергийна гледна точка климатизатор или с пъти по-скъпия, но превъзхождащ незначително енергетично и ергономично климатизатор от среден към висок клас. Съдейки по предния ти пост, определено не принадлежиш към първата категория потребители. Нека поне комуникацията ти с останалите да бъде явна, а не на лични, за да могат хората с акъл да знаят какво да не правят.
    Успех в транспортното поприще
    DUNDURMA, Mega и karambam харесват това.

  4. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #588

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Доста глупости вече написа и за това се включвам. Аз съм от "тъпаците"-имам и евтин климатик /напълно функционален вече 8 години/. Струваше 530 лв. с монтажа. Досега си ме топли доволно добре и ти прецени дали следващият път ще дам 2-3000 лв. за марков климатик. Между другото имам и марков - японски Дайкин и съм доволен и от него с тази разлика, че нещо се размириса. За 8 години китайското Нео не се е вмирисало още. Така, че стига си раздавал квалификации-повечето хора тук могат сами да преценят какво точно им трябва. Аз за себе си съм преценил /възоснова на доста точни сметки/, че по никакъв начин не се избива инвестиция в скъп климатик и е по-добре евтин, дори и да се сменя по-често.
    Извинявам се на участниците във форума за спама!!!

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,522
    #589

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Прочети още веднъж какво съм написал, същото твърдя и аз. Също като теб, имам и евтини, и маркови климатизатори. Аз не бих си позволил да те квалифицирам като тъпак единствено за това, че не разбираш понятието "екстремум". Изключително съм доволен от охлаждащите способности на евтините ми клими, но не се отоплявам с тях. Редно е да се мисли и за опазването на околната среда и за това, какво ще оставим на децата си след себе си. Затова не е добре да сменяме климатизатори на всеки три години, нали?

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    46
    #590

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    По Темата.
    Нощес 12- 10 гр външна, зададена 19 гр. вътрешна "само "30 кв. м помещение, потребление под минималното, около 200В/Ч според електромера.
    За другото- в личните, ако иска получателят, разрешавам му да ги публикува

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #591

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Тео, ела да си ги мериме, като стане -20оС повънка. И аз живея на 750м надморска.
    VeleV.Klima, DUNDURMA и Mega харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,522
    #592

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    За -20 градуса си има камини

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    46
    #593

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    ще ги премерим, що да не ги премерим, от мен пържолите, от теб червеното, а за методиката ще се разберем( обикновено започвам с 50 мл поне 40 градусово с туршия)- аз това препоръчвам за -20гр (че и по- нагоре). Без майтап, под - 15 изобщо не мисля за клима (ако ще да супер-хипер-турбо- мега незманквоси!), паля камината и танца огъня в нея радва очите ми, а червеното всичко останало! В такива моменти постигам нирвана, защото оглушавам и не чувам по- добрата половинка! ха, наздраве, дружина!

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #594

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    За -20 градуса си има камини
    Някъде може и да има, но при мен няма. Китайчетата ми се трудят и на такива температури.
    SPSt одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,522
    #595

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Че се трудят, трудят се, ама като Сизиф
    DUNDURMA одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    542
    #596

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Голям и безмислен спор се е заформил тук ... В офиса се отпляваме с мидеи някои стари модели други по нови има и едно хитачи . Старите мидели топлят добре конвеционални на по 8-10 години но харчат адски много в сравнение с по новите които имаме . Страното е , че новите замръзват доста за разлика от старите . Комфорт няма , дефрост чест пукане много .... Имам база на сравнение с други доста по скъпи модели и мога да кажа , че ако човек може да си позволи да си вземе по скъп инвертор , ще се радва на добър комфорт ( доколкото може да го даде климатика ) , по рядък дефрост , по малко шум , по хубави филтри ( все пак ние го дишаме този въздух ) , топлина и при по ниски температури без помагане с камини , духалки и др тип отоплители ...
    VeleV.Klima и DUNDURMA харесват това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #597

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Че се трудят, трудят се, ама като Сизиф
    Кво ти пука. Други и толкова не могат.
    Цитат Първоначално публикувано от Madj0 Виж публикацията
    Голям и безмислен спор се е заформил тук ... Имам база на сравнение с други доста по скъпи модели и мога да кажа , че ако човек може да си позволи да си вземе по скъп инвертор , ще радва на добър комфорт...
    Ако дадеш сума ти пари за скъп климатик и се окаже, че не върши по-добра работа от доста по-евтин, как ще почувстваш. Може би като преебаното овчарче. Да, навярно вярно е, че по-скъпото е по-хубаво. Но не винаги е оправдано.
    Този пост е редактиран от dimkaraganchev; 08-09-13 в 22:36.
    SPSt одобрява това.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #598

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    Цитат Първоначално публикувано от Madj0 Виж публикацията
    Голям и безмислен спор се е заформил тук ...
    Никакъв мегдан не виждам за спор тъдява. Това, което колегата цитира като разход /да си претопли инвентара/, се равнява на средно-зимната консумация на хитака ти.

  17. Banned
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    46
    #599

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    175Вт/ч? става забавно, почна от 500, 300, 200 абе, хора , да не закисва нещо, че харчи по- малко отколкото в началото? външната темп. е горе долу тая, вътрешната не я пипам, какво става? освен да се загряла къщата повечко през деня и да изпуска акумулираната топлина друго не се сещам.

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #600

    Отговор: Новите инверторни модели на Midea

    ама тео,ти това за малък разход ли го имаш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 40 от 81 ПърваПърва ... 30383940414250 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какво се случва с СОР при новите модели на Панасоник?
    От nako-bako във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 54
    Последно: 03-02-14, 16:50
  2. Новите модели на мидея!
    От TIMBERLAKE във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 25-04-12, 16:26
  3. Новите конвенционални модели на МЕ
    От edi1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 8
    Последно: 16-01-11, 19:58
  4. Нови по-евтини инверторни модели на Sharp
    От bigmouth във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 19
    Последно: 03-06-10, 18:45
  5. С какви матрици са новите модели
    От sbalbb във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 11-06-09, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе