Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33

Въпрос за MSG-12HRDN1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #31

    Отговор: Въпрос за MSG-12HRDN1

    Защитата от замръзване е сложена с цел защита, ако: фреонът е намалял поради пропуск, топлообменникът и турбината са много замърсени, проблеми с оборотите на вентилатора или ползване на машината при ниски външни температури извън диапазона посочен от производителя.

    На охлаждане климатика работи на ниски мощности и за кратко, ако е наред никога не би замръзнал. Сложи сега съпротивлението, а пък ако има проблеми ще го махнеш. Ако искаш сложи някакво микро ключе да го включваш и изключваш щом толкова те притеснява.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    48
    #32

    Отговор: Въпрос за MSG-12HRDN1

    и аз ги мислих нещата по подоен начин снощи . с превключване между зимен и летен режим . нямах под рка съпротивление с подходяща стоиност а днес няма работещ магазин за елементи в моя град. до тук всичко е ок и трабва да стане.само не ми е ясно какво ще стане с дефроста и понйената стоиност на тръбният датчик. има ли вероятност сега при тези външни температури по време на дефроста температурата на вътрешният топлообменник да падне до 0 градуса? защото ако може и аз манипулирам стоиността на тръбният, климататика ще отчита 15 градуса а теално ще е 0 на тръбата.само това ме притеснява.
    След промяната на стоиността на тръбният датчик и възмойност за употреба с по - голяма скорост на турбината мисля че при по ниски обороти на компресора мога да преохладя фреона минабащ през вътрешият топлообменник.до какво ще доведе това.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    9
    #33

    Отговор: Въпрос за MSG-12HRDN1

    Някакво решение?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. MSG-12HRDN1 - проблеми с обезскрежаването
    От kriso.3206 във форум Климатици Midea
    Отговори: 18
    Последно: 01-06-16, 15:37
  2. MFA-12HRDN1
    От flamme_froide във форум Климатици Midea
    Отговори: 55
    Последно: 24-04-14, 16:35
  3. Midea MSY-12hrdn1
    От Ivan981 във форум Климатици Midea
    Отговори: 19
    Последно: 03-02-12, 19:58
  4. MS9A-12HRDN1 налягане
    От kriso.3206 във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 31-01-12, 21:23
  5. Оферта за MSG-12HRDN1
    От suicidal във форум Климатици Midea
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-10, 10:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе