Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати от 196 до 201 от общо 201
Like Tree160Одобрявам

Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    43
    #196

    Отговор: Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE

    Здравейте ,някой монтирал ли е wi-fi модул . Интересува ме дали реално работят функциите които има в приложението - старт/стоп при зададена температура и мониторинга на потреблението. В момента имам Sonoff powr2 wi-fi ключ преди климатика и мога да го спирам и пускам през приложението ewelink.
    Също така прави лог само на дневното потребление по дни , но не и по часове. Другата екстра е че позволява настройки за претоварване и висок волтаж. Но няма други възможности.
    Споделяйте как управлявате климите си през телефоните !

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    42
    #197

    Отговор: Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE

    От известно време си търся климатик и изчетох доста теми във форума.Спрял съм се на няколко модела, единият от които е този, но все още съм в чуденка.
    В тази тема има няколко яростни привърженика и още 1-2 по-яростни противника на дадения модел. И не знам доколко са искрени в думите си. Звучат ми като "тролове". т.е. Като хора, които срещу заплащане плюят или хвалят марката. Вторите сякаш го правят за да всеят смут и да те откажат от него, но не защото мислят така, а защото изпълняват някаква поръчка.
    Къде е истината? Сякаш се губи някъде там и не можеш да си направиш съответния извод.
    Как да отсея истината от лъжата?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #198

    Отговор: Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE

    Няма тролове в климатичните теми. Потребители и вкусове всякакви. На едни им е жега на 20гр., други искат 25. Едни спят като пън на климатик, други чуват всеки шум от него. Един харесва едно, друг друго. Един очаквал едно, получил друго. Като се добави и възможността за неправилно оразмеряване, неправилен избор на място за монтаж, некачествен монтаж и вероятностите за различни мнения стават много.
    Този пост е редактиран от VanDan; 08-08-21 в 12:36.
    dodo_pv, mimojef, bobivg и 4 други харесват това.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    1
    #199

    Отговор: Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE

    Здравейте. Незнам дали тук е мястото да попитам и ако не е се извинявам. Климатика ми е Mitsubishi msz-gc25va. Правих му пълна профилактика и като започнах да сглобявам, на финалната права се оказа, че съм изгубил една малка част. Оказа се обаче, че е важна. Та ако някой има идея от къде мога да си намеря и т.н., моля да пише. А частта е преходника между моторчето, което задвижва въздушните клапи и самите клапи. Една малка пластмаса около 1,5 - 2 см ама без нея съм подпрял клапите със щипка за сега.
    Благодаря. Лека и спокойна вечер на всички.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    757
    #200

    Отговор: Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE

    dobipro,
    Пиши на вносителя на МЕ, Климаком.

    https://climacom.com/bg/?gclid=EAIaI...SAAEgI7dvD_BwE

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    26
    #201

    Отговор: Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH25VE

    Здравейте, малко да раздвижа темата! Не съм писал от бая време, и след като оцелях от ковид, да се похваля! Първо да припомня 18та година сложих една fh25 и имах проблем с влага. 19та година сложих в спалнята една kgta09 от която се простудих зимата. Между временно проблема с влагата се оправи и тази година в началото уволних Фуджицуто в кухнята и сложих още две fh25 - ци в спалните и всичките ги поглезих с wifi - чета. Като удоволствието ми коства 2000лв за тази от 18та година и по 2350лв за новите и отделно по 130 на wifi, като най ниска цена за тогава! Трябва да ви кажа че всяка звучи башка, но лятото и към момента ги карам на 27-26.5 задание и 25-26.5 резултат и е супер комфортно на малко клапнати прозорци. И най-високата сметка беше 210-220лв. А като ми промирише в някоя стая на потно-кисело и се разиграва обезмаслитела - работата заспива пак!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Подобни теми

  1. MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH25VE - 1-ва година впечатление и консумация
    От random във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 173
    Последно: 06-03-19, 19:43
  2. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  3. Климатик Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ Zubadan и MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ Zubadan
    От jorkata49 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 49
    Последно: 11-12-15, 22:40
  4. Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA или Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE
    От Yavor_Panteleev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-15, 21:59
  5. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе