Страница 118 от 120 ПърваПърва ... 68108116117118119120 ПоследноПоследно
Резултати от 1,756 до 1,770 от общо 1796
Like Tree1255Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. rym
    rym е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    79
    #1756

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    значи моето Саньо да не го мисля още ,че подкара 18та година
    Кой модел е твоето Саньо? Може ли снимка на вътрешнотто тяло? Може и на лични...
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2024
    Мнения
    4
    #1757

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Благодаря. Ще опитам.

    - - - - - - - - - -

    Не занам как се качват снимки. А и не знам дали имам право. Ако искаш на вайбър.

    - - - - - - - - - -

    Модела е SAP-EH25HX

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,215
    #1758

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от rym Виж публикацията
    Кой модел е твоето Саньо? Може ли снимка на вътрешнотто тяло? Може и на лични...
    Благодаря.
    има го в подписа ми ,как изглежда гугъл знае само че е малко пожълтял вече

  5. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    448
    #1759

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Здравейте.
    Обмислям подмяната на едно Хитачи което ме дразни вече не знам колко години с едно Хеви Диамант 25ца. Интересува ме следното. Стаята е хол и на стената на климатика където ще бъде монтиран е дивана. Дивана е Г образен и точно над лежанката ще е климатика. Клапата винаги ще е насочена напред, не надолу без значение лято или зима. та към въпроса, под клапата усеща ли се да духа ?? Също 17 кв панел последен етаж с дограма, вътрешна стая с сравнително неотопляващи съседи, дали няма да дойде малък? Благодаря предварително !

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    5,012
    #1760

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от p0ckata Виж публикацията
    Здравейте.
    Обмислям подмяната на едно Хитачи което ме дразни вече не знам колко години с едно Хеви Диамант 25ца. Интересува ме следното. Стаята е хол и на стената на климатика където ще бъде монтиран е дивана. Дивана е Г образен и точно над лежанката ще е климатика. Клапата винаги ще е насочена напред, не надолу без значение лято или зима. та към въпроса, под клапата усеща ли се да духа ?? Също 17 кв панел последен етаж с дограма, вътрешна стая с сравнително неотопляващи съседи, дали няма да дойде малък? Благодаря предварително !
    За 17м2 сте за 20ZSX, а не за 25. Доколкото разбирам от написаното, при мен мисля, че е монтиран по същия начин. Няма духане на дивана и под климатика в моя сличай. Спал съм доста пъти под него, дори наскоро ми се наложи за седмица, защото правих ремонт в спалнята.

  7. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    448
    #1761

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    В другата стая, която е същата като квадратура имам един японец Mitsubishi MSZ-SJ 287 KR-W който е с нминал 3,2 и винаги прави градус и нещо над зададената температура ( ако се вярва на електронният термометър). Цяла зима си го държа на 19-20 градуса, свикнал съм да ми е малко преоразмерен, а и за 250 лв не си заслужава да взимам 20-ка. Благодаря за отговора.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2024
    Мнения
    2
    #1762

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Здравейте, приятелчета! Вече 12 дена съм собственик на SRK35ZSX-W, който монтирах в стая 20кв.м., южно изложение, без изолация и с трикамерна дограма. Смъртоносна жега е меко казано за тая одая. Това бебче ще се ползва САМО за охлаждане(каквото е основното предназначение на климатизаторите според мен). На този етап го няма синдромът на тракащата втулка, тих е като нинджа и изобщо съм доволен, но имам няколко въпроса. 1.Това самопочистване трябва ли да е активирано и при всяко гасене да се самопочиства и ако не на колко време е нормално да го пускам? В момента съм на 22 градуса, вентилатор на авто и клапи на 3D auto, това ок ли ви се струва като режим или го тормозя по някъв начин. Вероятно въпросите ми ще ви се сторят лаишки но те реално са такива, досега съм действал с копчето оn/off само със съчките които съм ползвал, а искам да извлека максимум от това животно. Предварително благодаря на отзовалите се! Желая прохлада на всички!

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    678
    #1763

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Самопочистването е препоръчително да е активирано и да се използва след всяко изключване за да не замирисва. Относно другите настройки, те са строго индивидуални и най-добрия съвет е човек сам да си намери точно това което най-много го устройва.ZSX35 в 20 м2 само за охлаждане е огромно преоразмеряване защото ZSX20 ще се справя отлично а е и 673 лева по-евтин. Ако използвате точно този климатик като основно отопление през зимата съм сигурен, че ще си промените мнението за основното предназначение на климатизаторите. Със здраве да си ползвате машината - страхотна е.
    rosswen одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2024
    Мнения
    2
    #1764

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Самопочистването е препоръчително да е активирано и да се използва след всяко изключване за да не замирисва. Относно другите настройки, те са строго индивидуални и най-добрия съвет е човек сам да си намери точно това което най-много го устройва.ZSX35 в 20 м2 само за охлаждане е огромно преоразмеряване защото ZSX20 ще се справя отлично а е и 673 лева по-евтин. Ако използвате точно този климатик като основно отопление през зимата съм сигурен, че ще си промените мнението за основното предназначение на климатизаторите. Със здраве да си ползвате машината - страхотна е.

    Смятайте за каква консултация става дума от фирмта, която ми го продаде За да ви стане ясно колко НЕ обичам топло, ще спомена че съм скъсал взаимоотношения с топлофикация преди 25 години! Тук и в най-лютите зими(което бе отдавна) прозореца е открехнат за да влиза свеж въздух. Няма да го пусна да топли никога! Благодаря за съветите!

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,215
    #1765

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    на охлаждане произволна тояга от 1000 лв предоставя подобен комфорт ,вече всички имат нисък минимум

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    678
    #1766

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от batmile Виж публикацията

    Смятайте за каква консултация става дума от фирмта, която ми го продаде
    Ясно ми е, в тази държава 12-ките са на мода дори за тоалетни.
    dodo_pv, Aleksandars, rosswen и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,957
    #1767

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Пускай подсушаването след на всяко изключване, и това е. Щом “изобщо съм доволен” не го мисли, не мож го измори, само си мий филтрите.
    За по-сериозни проблеми - към фирмата дето ти го е “Смятайте за каква консултация става дума от фирмта, която ми го продаде”…. .
    rosswen и Ivanskin харесват това.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,564
    #1768

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от HRS9 Виж публикацията
    Ясно ми е, в тази държава 12-ките са на мода дори за тоалетни.
    Хубава си е държавата, 'ма народът и е прост.
    Aleksandars, Mega, Swon и 3 други харесват това.

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2024
    Мнения
    6
    #1769

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Здравейте! Извинявам се предварително, ако въпросът ми е неуместен, но не мога да намеря никъде по-подробна информация - дори в ръководството. Почистих филтрите, след което ги поставих. Още като махнах капака на климатика, Timer лампичката започна да блещука в оранжево. Помислих си, че когато сложа капака обратно, всичко ще се оправи - уви, не стана така. Опитах да изключа от захранване, и като включа - пак същото... Климатикът работи без проблем, единствено капакът пред филтъра не се вдига (както обикновено прави), и като е изключен - блещука оранжевото. Бихте ли ме посъветвали, ако имате идея от какво е и съвет за евентуално решение?
    Благодаря предварително!

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    802
    #1770

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от unaccustomed Виж публикацията
    Здравейте! Извинявам се предварително, ако въпросът ми е неуместен, но не мога да намеря никъде по-подробна информация - дори в ръководството. Почистих филтрите, след което ги поставих. Още като махнах капака на климатика, Timer лампичката започна да блещука в оранжево. Помислих си, че когато сложа капака обратно, всичко ще се оправи - уви, не стана така. Опитах да изключа от захранване, и като включа - пак същото... Климатикът работи без проблем, единствено капакът пред филтъра не се вдига (както обикновено прави), и като е изключен - блещука оранжевото. Бихте ли ме посъветвали, ако имате идея от какво е и съвет за евентуално решение?
    Благодаря предварително!
    Лампата свети точно, защото капака пред филтъра не се отваря и дава грешка.Виж пак дали си направил всичко както трябва при почистването на филтрите, ако не викай фирмата да го оправя.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми
    От Phoenix_1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2831
    Последно: Днес, 23:05
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 657
    Последно: 30-07-24, 09:58
  3. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  4. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе