Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

Osaka CH-12-CN производител Kelon

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #31

    Re:Osaka CH-12-CN производител Kelon

    . Отвори капака на вътрешното тяло и виж там има един бутон с натискане на него дали тръгва климатика ти ако тръгва значи инфраред приемника ти прави проблема.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    4
    #32

    Re:Osaka CH-12-CN производител Kelon

    Много ти благодаря Velev, точно там е проблема !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    66
    #33

    Re:Osaka CH-12-CN производител Kelon

    привет на всички,
    нов съм но ми направи впечатление коментарите за този модел климатици и изкам и аз да си кажа мнението
    -минелата есен си взих два такива и съм страшно доволен,със двата плюс една елитка дванайска изкарах цялата зима без проблем като отоплявах етаж 120 квадрата/5 стай и коридор/,дори при -15 проблеми нямаше,климатиците не съм ги спирал-разход по 50лв на климатик.сега преди сезона елитката сдаде багажа и мисля да не я правя а да си взема още еда осака-другото което ми харесва пред инвертора е че или духа топло или не духа докъто инвертора не спира но духа хладко.това е от мен-очаквам коментари...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #34

    Re:Osaka CH-12-CN производител Kelon

    Догодина пък едната осака ще сдаде багажа и така,докато си вземеш нещо свястно.Майтапя се....
    Виж,докато не станеш собственик на Дайкин,Митсубиши ,Фуджицу ,ще е излишно да те убеждаваме в обратното на това,колко са добри Осаките.Ползвай си ги с кеф и това е.
    П.П. Имам клиент с Осака,сложи втори в спалнята-Дайкин разбира се,и си изхвърли Осаката след 3 дни.Лично му я демонтирах.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    1
    #35

    Re:Osaka CH-12-CN производител Kelon

    още еда осака-другото което ми харесва пред инвертора е че или духа топло или не духа докъто инвертора не спира но духа хладко.това е от мен-очаквам коментари...
    [/quote] Здравейте , имам OSAKA CH-14-LBP и когато достигне зададените градуси започва да духа хладно вместо да изключи настройката ли бъркам или той се е побъркал ?

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #36

    Re:Osaka CH-12-CN производител Kelon

    Най-добрата ОСАКА си остават АС инверторите, под модела CH....SBP, защото са произведени от ГРЕЕ, като при производителя модела се води ГРЕЕ 2000.12-цата е с компресор на САНЬО.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    1
    #37

    Отговор: Re:Osaka CH-12-CN производител Kelon

    Мен ме офертираха за този, че бил със SANYO компресор Инвертoрен климатик Osaka CH-12-DSBP | Климатици. Ако найстина е SANYO ще да е добре

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  2. Проблем с климатик Kelon
    От bestr във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 05-02-12, 19:54
  3. Конвекционален климатик Kelon - не работи вентилатора
    От ;w;fk във форум Други марки климатици
    Отговори: 19
    Последно: 24-11-10, 23:48
  4. Български производител на дрехи
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 06-12-04, 20:22
  5. Програматор [производител или продавач]
    От Malone във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 20-01-04, 13:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе