Страница 40 от 42 ПърваПърва ... 303839404142 ПоследноПоследно
Резултати от 586 до 600 от общо 628
Like Tree9Одобрявам

Мнения за климатици Panasonic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Ruse, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    11
    #586

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Александарс, Като нямам отговор, мисля, че така може да го видят повече хора.
    Няма да ви притеснявам повече с този въпрос.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #587

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Никого не притесняваш, но така се объркват хората които четат темите. А и се съгласи с мен, че колкото по подредени и селектирани са нещата, толкова по добре за читателите.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Ruse, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    11
    #588

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    разбира се, че е така. Радвам се, че има хора като теб да следят за правилата и реда. Няма проблем, съгласен съм с теб.

    Моля те, дай мнение по въпроса - Панасоник KIT-E9GFEW/LKE-3 или Дайкин FVXS25F/RXS25J ?

    изчел съм всичко и за двата модела, начин на работа, параметри, компресори (начин на работа) , производители и т.н.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #589

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Като техник, бих заложил на първия вариант, макар, че нямам наблюдения върху този подов модел. Имам наблюдение върху серията LKE-3 и знам, че работи добре. И от второто имам преки наблюдения, но бих заложил на Panasonic. Като гледам, държиш на подов модел. Защо не погледнеш и това - http://powerclima.com/index.php?page=details&id=176

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Ruse, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    11
    #590

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Какви са ти наблюденията за Дайкин-а? RAS-B10UFV-E - харесва ми, но като цяло, не се различава с много от останалите и съм предвидил определен бюджет и ниша за монтажа (вграден).

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #591

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    в тази тема доколкото виждам се обсъжда панасоник?!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #592

    Отговор: Re:Мнения за климатици Panasonic

    Нова съм в този форум . Моля за малко помощ и съвет. Предстой ми закупуване на климатик за отопление на помещение от 25 квадрата / всекидневна и кухня/.В Технополис предлагат този Инверторен климатик PANASONIC CS/CU-UE12JKE с пет години гаранция.

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,774
    #593

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Слабичък е за това помещение, но е хубаво да дадете повече подробности за помещението и Вашите желания за температура.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    192
    #594

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Ако приемем, че става въпрос за стандартна височина е по-скоро на ръба, ако нямаш и добра изолация даже идва слабичък. Още повече, че този модел губи доста от възможностите си при температури, по-ниски от -5 градуса.
    П.С. Тези промоции е безплатен монтаж и 5 години гаранция в Технополис са много съмнителни и трябва да се внимава с тях

  12. Junior Member Аватара на mitak-tv1
    Тук е от
    Jul 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    63
    #595

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Какво му е съмнителното на 'Технополис'.
    Гаранцията си е поема монтажната фирма.И неочаквайте чудеса от евтина машина,в съчетание с безплатен монтаж.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #596

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Помещението е от еднофамилна къща с добра изолация, но обикновена дървена дограма. Желанието ми е за температура между 20-22 градуса.

    - - - Обновено - - -

    Приемам предложения за други варианти на климатици за отопление. Бюджет 1200 макс. Живея във Лясковец / велико Търново/.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #597

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от raduga Виж публикацията
    Помещението е от еднофамилна къща с добра изолация, но обикновена дървена дограма. Желанието ми е за температура между 20-22 градуса.

    - - - Обновено - - -

    Приемам предложения за други варианти на климатици за отопление. Бюджет 1200 макс. Живея във Лясковец / велико Търново/.


    Ха сега де!....Докъде я докарахме...

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #598

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от mitak-tv1 Виж публикацията
    Какво му е съмнителното на 'Технополис'.
    Гаранцията си е поема монтажната фирма.И неочаквайте чудеса от евтина машина,в съчетание с безплатен монтаж.
    Монтажната фирма изобщо не поема никаква гаранция а и не е длъжна. Гаранцията я осигурява само и единствено търговеца така е определено от закона.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    23
    #599

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Абсолютно си прав, колега ,в къщи вече 4-та година работят 3 Panasonic-а -HKE,GKE и DKE и естествено DKE-то още на 4-та година счупи пружина ,но тъй като общо взето се справяха отлично този проблем ни най -малко не сложи сянка в убеждението ми, че са добри машини.Колкото до недостатъците ,и тях си отбелязал вярно,само за лувъра,не мога да преценя ,че и на Хитачи се вдига толкова.Поздрави.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Sliven
    Мнения
    44
    #600

    Отговор: Мнения за климатици Panasonic

    Здравейте! Моля за малко помощ относно съвет за климатик. Ще се използва предимно за отопление до 22-23 градуса, а лятото и за охлаждане. Жилището е стара панелка със дървена дограма, без изолация засега.Помещението в което ще е хол около 23-24 квадрата мисля че е. Добре ще е да не е много шумен понеже понякога в помещението се спи. Бюджета е около 1000+- лв. Гледах в технополос ето този модел на Панасоник Инверторен климатик ETHEREA CU-E12NKE-3/CS-E12NKEW Цената е над бюджета ми но за сметка на това го дават с безлихвен лизинг и с безплатен монтаж за 1600 лв. Ще ми върши ли работа за помещението и ако не да ми препоръчате някой друг модел/марка. Другото което е ще трябва почти цял ден да е на тази температура да я поддържа понеже сме с бебе на годинка, да не като стане по студено и да не може и 20 градуса да вдигне. От Сливен съм ако някой знае читава специализирана фирма може да даде инфо (на лични да не става реклама).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  2. Прозоречни климатици - мнения
    От vetre във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 10-02-12, 09:21
  3. Данни за климатици PANASONIC CS/CU-PE12CKE и PANASONIC CS/CU-PE9CKE
    От dimkaraganchev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 26
    Последно: 07-03-11, 19:35
  4. Климатици Sanyo - мнения
    От cacho във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-07, 13:38
  5. Климатици General Electric - мнения
    От wrathchild във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-07, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе