Страница 6 от 42 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 628
Like Tree9Одобрявам

Мнения за климатици Panasonic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #76

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Защо с пращане в сервиза на К&К да е 900 лв - как ти я калкулираха? Има демонтаж, транспорт, монтаж. И мрънкаш за гаранционната карта, ако си ти е коректно подпечатана, дори да няма профилактики правени.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    84
    #77

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Gogovan,имат пълното право да ти откажат гаранцията,не ти е виновна държавата,а незнанието ти на закона.Влез в гугъл и напиши ЗЗП,прочети внимателно и тогава коментирай.Панасоник,имат наистена скпани модели например CS-W12...,9..18,DKE-пълен боклук,но напримерCS-XE12EKE са много добри.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #78

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Цялата серия XE-EKE е много добра. Както и HE-GKE и донякъде TE-DKE.
    А наскоро разглеждах документацията на E15HKE - никак не е лош като изпълнение. Но надолу от 15-ка са с капилярка. Докато при XE-EKE си е с ЕТРВ и двуредов топлообменник, както и scroll компресор - всички мощности.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    61
    #79

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Здравейте,

    Аз имам два Панасоника. Единият ТЕ9ДКЕ и един Национал втора употреба. За две години нямам нито едно оплакване от тези машинки. Работят много тихо особено ТЕ9. Сметките за ток са нормални. Не разбирам какво повече може да се иска. Повечето тук го обръщат в съревнование на марки. С ТЕ9 отоплявам без проблем помещение от 21 квадрата. Важното е да сме живи и здрави

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    44
    #80

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Да попитам за този модел какво ще кажете панасоник CS/CU-UW9GKE,цена 480лв.без монтаж,добри ли са или ще си дам парите на вятъра,вероятно е китайски струва ли си покупката.По-добър ли е от мидеа.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #81

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Ако ти е ограничен бюджета-климатика е добър за парите си,зависи и какво очакваш.Китайски е,но все пак е ПанасоникОпределено е по-добър от Мидея на тази цена

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    44
    #82

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Благодаря за мнението,за помещението за което ми трябва не ми се дават,много пари но все пак да е надежден,има 12 самсунг на 430 лв но не сум срещал добри отзиви за тях,а този панасоник ми се вижда на сметка,при положение че в онлаин магазините го срещам на цени от 600 лв. нагоре,затова помолих за мнение

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #83

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Общо взето са надеждни,особено ако се сравнява със Самсунг.Вземай,за тези пари си заслужава.Друг вариант е за марков втора употреба.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #84

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от budisimo
    Благодаря за мнението,за помещението за което ми трябва не ми се дават,много пари но все пак да е надежден,има 12 самсунг на 430 лв но не сум срещал добри отзиви за тях,а този панасоник ми се вижда на сметка,при положение че в онлаин магазините го срещам на цени от 600 лв. нагоре,затова помолих за мнение
    Само да ти кажа,че китайските Panasonic-и топлят до към -8 , -9 градуса.Ако няма да подържаш големи градуси в помещението го взимай.Аз миналата зима китайския ми Panasonic при -20 навън ,повече от 20 градуса вътре не можеше да направи.Ама излезе яка машина.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #85

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от KING-T


    Само да ти кажа,че китайските Panasonic-и топлят до към -8 , -9 градуса.Ако няма да подържаш големи градуси в помещението го взимай.Аз миналата зима китайския ми Panasonic при -20 навън ,повече от 20 градуса вътре не можеше да направи.Ама излезе яка машина.
    Трябвало е малко да го преоразмериш и ще топли и до по-ниски градуси

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #86

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Да така трябваше да направя ама както и да е.Сега с инверторния е супер.Мога да кажа,че между китайски и малайзиски Панасоник разликата е много голяма и в изработката ,и в топлоотдаването и конфортът ,който създава малайзиския.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    4
    #87

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Колеги,Честита коледа и от мен.Миналата година мойта 12-ка ми направи коледен подарък с грешка H-16 след едномесечен престой в сервиза и смяна на компресор нещата се оправиха.....до тази Коледа когато реши пак да ме зарадва със същата грешка.Явно и резервните части които поставят пак са боклуци.След обстойно прочитане на форума установявам че само при мен има рецидив дано да е така щото сега пак 1 месец ще съм без клима.Весели празници на всички и дано на никой не се случва.За инф; климатика ми е Е12DKEW

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #88

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    Не се притеснявай,не е само при тебе.Някой не изкараха и два часа работа.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #89

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    За да ти покаже втор път тази грешка, дали са ти сменили компресора или са те хвърлили по върбите някъде... Една и съща грешка не говори за решен проблем предния път.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #90

    Re:Мнения за климатици Panasonic

    абе моя модел ХЕ9ДКЕ страда ли от тоя проблем да знам да го чакам ли че подкара 4та зима

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 42 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  2. Прозоречни климатици - мнения
    От vetre във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 10-02-12, 09:21
  3. Данни за климатици PANASONIC CS/CU-PE12CKE и PANASONIC CS/CU-PE9CKE
    От dimkaraganchev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 26
    Последно: 07-03-11, 19:35
  4. Климатици Sanyo - мнения
    От cacho във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-07, 13:38
  5. Климатици General Electric - мнения
    От wrathchild във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 23-06-07, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе