Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 54 от общо 54

PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #46

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    Ама ти него ли караш деноношно? Колко е в помещението и колко си му задал да подържа не си казал ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #47

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    Къде пише, че изходящата трябва да е 45°.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #48

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    Ами в помещението е 6-7 градуса като го пускам.Работи от следобед до 1-2 вечерта.Задал съм му 22.А за градусите на възд. поток в тази тема четох какво са писали хората собственици на този климатик.Извинявам се предварително,но не съм много в час.

  5. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #49

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    При засмукани 6-7 е нормално дати искара 35-36 нищо му няма на климатика просто го караи деноношно него спираи и всичко ше е наред нагласиго на 22 и забрави дистанционото

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    3
    #50

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    Ясно.Благодаря.По ми е важно да разбера това дето не може да почне да духа топло като застудее защо се плучава.Духа си едно хладкаво и така по цял ден и вдига само 2-3 градуса в стаята,а иначе си се размразява.Дали е защото толкова си може или има проблем.

  7. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #51

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    Килограмите на външното тяло са орязани 28 kg. за климатик 12-ка, затова и при спадане на температурите бързо губи мощност.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    102
    #52

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    Килограмите на външното тяло са орязани 28 kg. за климатик 12-ка, затова и при спадане на температурите бързо губи мощност.
    Значи ако сложим във външното тяло 6-7 кг стари гайки ще започне да топли като пушка?
    Този климатик е препоръчан да работи до -5. Който иска по-ниска температура, заплаща по-скъп климатик.
    Със сигурност ако се изключва няма да му стига мощност. Климатика НЕ трябва да се допуска да засмуква въздух под 15 градуса.Иначе не е енергоспестяващ, и се амортизира много по-бързо.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #53

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    Добре, а защо не се включва някаква защита на под -5 градуса? Моя не го изключвам. Преоразмерен е, стаята ми има изолация и пвц дограма, но не съм го спирал и в големите студове. Вярно е , че сутринта затопля трудно (при -17 говоря) защото доста често дефроства, но като му помогна с някоя печка за половин час докато стане в стаята 24 и после си ги поддържа 24 при настроени 26. В книгата пише, че ако мигал светодиода значи или дефроства или се е включила защитата заради ниската температура. До днес обаче при мен единствено е дефроствал. Има и вариянт да не работи защитата и скоро да му "струвам" , но каквото му е писано

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    23
    #54

    Re:PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения

    В изминалите студове машината държа фронта до към -10, после зле...но аз го очаквах.
    Иначе ако има нещо, което ме дразни е че тавата замръзва и оттам започват едни вибрации. Оправя се само с наливане на топла вода през 3-4 дни. Иначе дефроства добре и чисти питата хубаво.
    Не съм го спирал от както го сложиха, когато темп. падне под -5/7 гр. , работи на 1000-1200w. Помещението му идва голямо и няма изолация и не успява да поддържа 20гр. В канския студ миналата седица не се бях прибирал няколко дни, и като се прибрах в стаята беше станало едва 14гр.. помагам му с газова печка и/или духалка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. HiMedia HD600A - първи впечатления
    От stalimirov във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 35
    Последно: 19-10-11, 16:01
  2. PANASONIC CS/CU-RE12JKX или FUJITSU ASYA12LGC
    От blagson във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 10
    Последно: 29-01-11, 16:09
  3. PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!
    От modem във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 801
    Последно: 22-09-09, 03:14
  4. Panasonic CS/CU-RE12JKX - не поддържа зададената температура
    От Стоян във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 08-07-09, 19:29
  5. Panasonic CS/CU-RE12JKX - ще топли ли зимата?
    От joyboy във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 8
    Последно: 23-06-09, 22:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе