Страница 34 от 36 ПърваПърва ... 243233343536 ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 526

Климатици LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    46
    #496

    Отговор: Климатици LG

    Полезен както винаги и изчерпателен отговор. Благодаря.
    Относно клапата на DC серията не ме дразни толкова защото рядко влиза в офф и това движение на долу е много кратко. По-съществено е че автоматично я вдига за разлика от Хитачитата ми, които офят много по-често това.
    При Н серията ме притесни че на охлаждане клапата немога да я насоча към тавана, а климата е срещу масата в трапезарията.
    С Гъгъл асистента не съм се занимавал и незнам дали това нямя връзка в липсата на команди на Български. Пробваи на Англииски, мисля да имаше и на Руски.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #497

    Отговор: Климатици LG

    Когато се опитам да добавя thinq приложението в гугъл асистънса ми изкарва съобщение, че приложението не се подържа в този район.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #498

    Отговор: Климатици LG


  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #499

    Отговор: Климатици LG

    Малко да разбутам скуката със старо и забавно видео.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #500

    Отговор: Re:Климатици LG

    Климатик инверторен LG девятка.Здравейте.От месец го пускам на отопление и си работи.Нагласен на 26 градуса,поддържа 25 и кусур,но от външното тяло не тече вода.Не се събира конденз.Миналата зима имаше бая,но и беше по-студено.Да не би да е от по-топлото време или от ниската влажност навън?Влажността не се е вдигала над 60 процента,а външната температура не е падала под -5 градуса.Въпроса ми е дали е нормално или има някакъв проблем?


  7. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #501

    Отговор: Климатици LG

    Нормално е при ниска влажност да няма конденз. Кой модел имаш, доволен ли си от него?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #502

    Отговор: Климатици LG

    LG S09MH Много съм доволен.Стаята е 17.5 квадрата и си работи супер.

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #503

    Отговор: Климатици LG

    Общия каталог за 2022г.
    [EU] 2022 AIR CONDITIONER (RESIDENTIAL / COMMERCIAL)

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    5
    #504

    Отговор: Климатици LG

    Някой може ли да ми каже съпоставка между LGF12KM.NSM/U24 PRESTIGE NORDIC и Mitsubishi Heavy SRK32zsx-w/src35zsw-w diamond кой би бил по добър? Просто никъде неможах да намеря мнения за лг-то а по документи го дава по добро. Благодаря предварително.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,528
    #505

    Отговор: Климатици LG

    Кой е по-добър е много пространствен въпрос, на който не може да се даде еднозначен отговор, но със сигурност ЛГ-то ще работи по-адекватно, ако помещението е по-малко.
    Тоест ако е под 30квадрата, аз не бих взел Хевито.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    19
    #506

    Отговор: Климатици LG

    Добър вечер колеги
    Със AP12RT съм.
    Стана глупост, дано не е фатална, затова искам да попитам профосионалистите тук.
    Без да искаме измихме с вода магнитния филтър... Докато изсъхне разбира се няма да го слагаме
    Ще стане ли голям проблем на филтъра след тази глупост?
    Другото което искам да ви питам е мога ли да сложа обикновения филтър само за да може да си пусна климатика да топли

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #507

    Отговор: Климатици LG

    Не мисля че е проблем. Даже си мисля, че нищо магнитно няма а се йонизира прахта и тя полепва по материя. Ако има проблем ще го разбереш по това че не пречиства въздуха както преди. Датчика за прах е от дясно на климатика. Той също трябва да се почиства през опредено време виж си ръководството как точно става. Климатика си е направен да си се ползва с тоя филтър не го побългарявай.
    Как е иначе климатика? Хубави - лоши страни.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    19
    #508

    Отговор: Климатици LG

    Благодаря за бързия отговор.
    Еми ще го изчакам да изсъхне, според мен доста бавно ще стане хах. Иначе да точно йонизатора е това и имаше много прах отгоре на другия филтър, и от бързината я направихме тази глупост.
    Доволен съм много от климатика, ползвам го за спалнята 14 кв. Може би малко голям идва , но разликата между 9 и 12 беше 50 лв и ме посъветваха да взема 12. Някой път е на он оф, но може би защото е малка стаята, не съм чул да прави дефрост. Външното тяло е на терасата.
    Иначе топли бързо, уж чисти въздуха, прах винаги ще има де. Гледам даже че вече е 2000лв, аз го взех за 1800 началото на годината. По принцип съм фен на марката така че съм леко пристрастен.
    Весели празници!

  17. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #509

    Отговор: Климатици LG


  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    19
    #510

    Отговор: Климатици LG

    Да така ми каза и човека който ми го продаде, затова взех 12, реално зимата за сега не е много студена. Като го направа на 24 градуса, по рядко влиза в он оф, при 23 и надолу по често. През нощта си го права на 21 градуса и на 1 степен и ме го чуваме цяла нощ...
    Лошото е че под него имаме гардероб, което може би усложнява леко работата му, и от тама също може да идва лек проблем. Затова съм вдигнал да духа нагоре от настройките
    Еми чакам да изсъхне магнитния филтър, но като гледам няма да е скоро...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 16:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 28-12-08, 00:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 18:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 19:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 18:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе