Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 119

LG S12AT - със златно покритие

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #31

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    "Ти му викаш- Куме Иване,а то търчи за **ро да те фане"
    Ти " проучвателю " щом не вярваш на хора дето с това си вадят хляба , и наричаш твърденията им "ламерски" значи съвсем спокойно можеш да си вземеш от Технонезнамквоси една баракуда с прекрасна визия и да си трепериш цяла зима пред нея докато ти святкат светодиодите и изпълват сърцето ти с радост....жив и здрав бъди ....и весели празници
    Много точно казано rkk.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #32

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Блаженни са верующите ,Беко-то ми е със същият дизайн ...дали и в него няма подобни екстри...?
    Ще взема едно ножче да изчегъртам малко метал и да нося на златар за експертиза -

    "АНТИКОРОЗИОННО ЗЛАТНО ПОКРИТИЕ " GOLD FIN"
    Аз си взех тъкмо този със златното покритие и ако някой педал го комплексира това че е с долнопробен беко или хаер- да се е.е в г.з.

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #33

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от vyrhara
    Аз си взех тъкмо този със златното покритие и ако някой педал го комплексира това че е с долнопробен беко или хаер- да се е.е в г.з.
    При следващатата ти изява от подобен род - ще се разделим с теб.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #34

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    LG то бих казал че работи перфектно, няма обледяване никак не е лош климатика както го описвате тук. Предполагам повечето пишат без да са монтирали и сервизирали тези машини.Единствено цената им е високичка.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #35

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Може ли и аз да кажа нещо. Нито си вадя хляба от продажба на клими, нито ми е хоби а само леки интереси по въпросната техника - за да съм подготвен. Това LG в подписа ми го ползвам 2,5г. и мога да кажа, че се справя повече от първоначалното ми очакване. Забележките са; шумно външно тяло при - С и не с вибрации а нещо вие като хеликоптер при излитане , но и при -20С си достига зададената темп. за кратко време, малко повече харчи от Фуджитсуто и Тошибата и най - вероятно колкото двете заедно но и отопля стая с почти 1/2 по-голяма от другите. Незнам дали всички LG -та са така, но явно съм попаднал на качествен климатик поне за сега. Все пак, когато го купувах си нямах и идея за качествата на климите и още се радвам, че не се набих на Панасоник, Самсунг или нещо от тоз род, защото получавах и такива съвети от познати при сондирането на мнения. Много се радвам, че станах член на тоз форум и за следващите клими почти нямаше колебание в избора ми.


    п.с. аааай наздраве на всички.

    Давам мнение за LG с примера и не за всички от моделите им. Това не значи, че всичките им модели са стока

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #36

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Tака си е - LG-тата не са лоши като цяло .Специално този модел наистина няма проблеми с отоплението дори и при -20 / дефроста е перфектно настроен/. Малко са шумни , даже не малко , пукат , пуфкат , външното тяло вие като боинг 747 като се развърта. Имат и кусури в управлението , но основното е постигнато - топлят стабилно.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #37

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    titan_83, моля те... не заблуждавай колегите съфорумници. Всички знаем, че силата на LG не е в отоплението.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    33
    #38

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Добро утро съфорумци,
    Последно топли или не топли тая бангия?
    Златото на световните пазари се покачва. След няколко години този климатик ще струва колкото 3 Дайкина

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #39

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    titan_83, моля те... не заблуждавай колегите съфорумници. Всички знаем, че силата на LG не е в отоплението.
    Напротив , мисля че там им е силата. Тва мнение го изказах в подкрепа на VeleV.Klima защото наистина не са толкова лоши климатици колкото ги описвате тук от сорта на '' с LG-to ще топилш тръбите между двете тръби и тн. ''. Просто се издразних как ругаете дадена марка без да имате основание.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #40

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от Prou4vatel
    Добро утро съфорумци,
    Последно топли или не топли тая бангия?
    Златото на световните пазари се покачва. След няколко години този климатик ще струва колкото 3 Дайкина
    Даже към 4 според мене.

  13. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #41

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Не бе момчета - не сте ме разбрали добре ....аз не казвам че LG не правят добри климатици- даже напротив ...Обаче когато стане въпрос за Истински климатици НИКОГА няма да се сетя за тази марка - повярвайте ми ...иначе си ги ползвайте със здраве .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #42

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Аз моя откакто го купих не го пускам-
    държа си го като златен сувенир на стената,
    като набие студа зимата ще ви кажа дали поти обстановката-
    ако жената много ме обича да спи над мене- значи не грее,
    ма карай- трябва във всяка ситуация да търсим хубавото.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    33
    #43

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Аз ако бях на твое място щях да си го сложа в Швейцарска банка.
    РКК евала за откровеното мнение. Обаче много ми е интересно какво разбираш под ИСТИНСКИ климатик. Предполагам че много хора като мен се чудят също така. Предлагам ти да изброиш 5 фактора които взимаш предвид когато правиш избор и по тези 5 фактора да съпоставиш един ИСТИНСКи и един не ИСТИНСКИ климатик. Накрая посочи и примерна цена за да може да се прецени заслужава ли си компромиса.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #44

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    За мен истински климатик е само и единствено климатик от една от утвърдените японски марки:
    Daikin
    Fujitsu
    Mitsubishi
    Sanyo
    Sharp
    Toshiba,
    както и Panasonic и Hitachi с уговорката да са за японския пазар, че за Европа не са особено сполучливи моделите на 2-те марки с малки изключения.

  18. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #45

    Re:LG S12AT - със златно покритие

    Цитат Първоначално публикувано от Prou4vatel
    Аз ако бях на твое място щях да си го сложа в Швейцарска банка.
    РКК евала за откровеното мнение. Обаче много ми е интересно какво разбираш под ИСТИНСКИ климатик. Предполагам че много хора като мен се чудят също така. Предлагам ти да изброиш 5 фактора които взимаш предвид когато правиш избор и по тези 5 фактора да съпоставиш един ИСТИНСКи и един не ИСТИНСКИ климатик. Накрая посочи и примерна цена за да може да се прецени заслужава ли си компромиса.
    Деян ти е отговорил... в общи линии това е и моето мнение.А да правя подробен анализ на различни модели и марки - нямам нужното време.Сядам във форума за 20 ,30 минути докато си пия кафето сутрин и излизам за работа - не ми е възможно да се впускам в анализи и размишления.
    Факторите са :
    1.Комфортна работа
    2.Безаварийно ползване дълги години
    3.Икономичност
    4.Запазване на добрите показатели при екстремни външни температури
    5.Примерно може да бъде -екстри ...като свеж въздух,плазмени и антибактериални филтри ,поддържане на зададената влажност в помещението,самопочистване,датчици за присъствие или за следене на температурата в отдалечените ъгли на стаята...и др.
    Всеки може да си направи сравненията и сам ...почти всеки - хора от типа дето казват че от Москвич по яко и от Витоша по високо нема -си е техен проблем...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 3G покритие Vivacom ?
    От nikolin във форум Технологии
    Отговори: 9
    Последно: 04-01-12, 19:45
  2. Скара. Метална или с тефлоново покритие?
    От kanchev във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 16
    Последно: 13-10-11, 15:18
  3. LG S12AT - теч на вода от вътрешното тяло
    От Mitko111 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 13
    Последно: 20-08-10, 16:16
  4. Крушка миньонка сребърно покритие
    От Relute във форум Друга битова техника
    Отговори: 2
    Последно: 22-03-09, 09:23
  5. Избор на дървен профил с алуминиево покритие
    От sabuke във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 7
    Последно: 04-08-08, 09:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе