Страница 53 от 101 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 1505

Toshiba Carrier

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #781

    Re:Toshiba Carrier

    На няколко места прочетох негативни мнения относно покупката на климатик Техномаркет...има ли нещо верно в това или?Питам конкретно за Дайсейкай-я B10SKVP-E,защото май че само там ще мога да натисна за по-сериозна отстъпка.Иначе не бих питал за клима от там,ама...пуста криза

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #782

    Re:Toshiba Carrier

    То из форума има търговци ,които също ще ти направят хубава цена или имаш предвид на изплащане?Иначе незнам в Техно... как ще натискаш за отстъпка,която си е има при пазаруване през нета,но после сервизирането и недай си да стане нещо-кой да търсиш и кога ще дойдат?

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #783

    Re:Toshiba Carrier


    технотата вземат катрите на мтел за отстъпки - аз накупих всичката техника като ме светнаха - 3 5 и 7 процента са МАЙ.
    при мене къръщината върви заедно с кризата но някой може и да му свърши работа. 7 са си 7 процента ... особенно при тошибите

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #784

    Re:Toshiba Carrier

    Аз пазарувам главно от Технополис. Имам познат там и ако стоката не е на промоция веднага ми правят 5% отстъпка. Преди да го разбера, че работи там се пазарях. Казвах им, че съм купил доста неща, ще купя още и така. Пак ми правеха 5%. Пробвайте - схемата винаги работи. И в ТехноМаркет е същото.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #785

    Re:Toshiba Carrier

    ДАЙСЕЙКАЙ 6 вече се продава из Европата.Я колегите, които монтират ТОШИБА да кажат, тука започнаха ли да го внасят, или още не са.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #786

    Re:Toshiba Carrier

    http://www.toshiba-klima.at/pdf/en/s...E%20(DSK6).pdf ето го сервизното на новата ТОШИБА.На прима виста - нов компресор, един заглушител повече във външното тяло.Подобрено е топлоотдаването, като от една страна е увеличен процента на запазване на мощността, а от друга е увеличена самата мощност.13-ицата има 3,4 кв максимално топлоотдаване при -15, а 10-ката 2,86 кв.При -20 запазват 30 % от мощността.За първи път виждам графика до -20 в сервизно.Освен плазма има и йонизатор.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    150
    #787

    Re:Toshiba Carrier

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    ДАЙСЕЙКАЙ 6 вече се продава из Европата.Я колегите, които монтират ТОШИБА да кажат, тука започнаха ли да го внасят, или още не са.
    Да си кажат веднага

    Ще трябва да вземам скоро една 5-чка, та ако си струва да поизчакам малко

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #788

    Re:Toshiba Carrier

    Ако си търсиш отоплителна мощност, определено си струва, като гледам диаграмите и отдаваната мощност.Иначе 6 е модификация на ІІІ серия, ама ми се струва доста успешна.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    150
    #789

    Re:Toshiba Carrier

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Ако си търсиш отоплителна мощност, определено си струва, като гледам диаграмите и отдаваната мощност.Иначе 6 е модификация на ІІІ серия, ама ми се струва доста успешна.
    Няма да ми трябва голяма отоплителна мощност
    Да си остана на 5-цата

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #790

    Re:Toshiba Carrier

    Дайсейкай-3 вече не се произвежда и се чистят наличности. Което предполага, че 6-та серия ще дойде всеки момент и в България.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #791

    Re:Toshiba Carrier

    Гледам, че из Европата цената на 6-цата е като на ІІІ, ако и тук е така, това ще е много добре за нас, потребителите.Но дори и да е малко по-висока ,пак си заслужава, новата машина според мен е супер.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #792

    Re:Toshiba Carrier

    ... Знам ли, ако цената на 6-цата е по-ниска от 5-цата, кой ще купува 5-ца? Пък и за да е по-евтина трябва или да е по-слаба от нея или да се прави на друго място. Мисля, че до лятото ще видим.

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #793

    Re:Toshiba Carrier

    6-цата е Тайландче, така пише на сервизното, не е Японче, може би затова има шанс да е по-евтин от нея.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #794

    Re:Toshiba Carrier

    Показателите ми харесаха.Още повече ми харесва плазмата и гъвкавие компресори на 10-ката и 13-ката.
    Струва ми се че няма прахово самопочистване на филтрите(четох по диагонал).Така ли е?

  18. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #795

    Re:Toshiba Carrier

    Аз все още съм скептик за самопочистването. Да при Нокрия и Toshiba има смисъл, защото се водят високостенни машини. Ако се качени на високо има резон да се самопочистват. Но пък от практиката качени на много високо машини не са толкова ефективни, защото затоплят много горната част на помещението а долната е доста по-хладна. Освен това метода на самопочистване с четката някак не го приемам. Ако имам Нокрия бих минавал и с водичка филтрите.

    Това си е мое мислене, което не умаловажава прекрасните машини разбира се!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 53 от 101 ПърваПърва ... 343515253545563 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Suzumi Plus RAS-B18N3KV2-E или Carrier 42UQV050M ?????
    От valen79 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 02-01-15, 14:41
  2. CARRIER 38NYV035H2 / 42NQV035G
    От Legend във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 08-08-14, 17:43
  3. fujitsu ili carrier ???
    От shener84 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-13, 09:03
  4. CARRIER 42NQV045H/38NYV045H ???
    От d_imige във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 14
    Последно: 30-10-11, 21:06
  5. Преносим климатик CARRIER 51AKP240М
    От barkly във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 13
    Последно: 17-06-10, 10:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе