Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 99

Toshiba RAS-10PKVP-E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #61

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Трудно ще стане да се монтира тая тава, дори се наложи да режем решетката пред прозорците, за да го поставим. Малко трудно се завиха и предните гайки на външното тяло, щото през това прозорче е малко неудобно за работа. А вътрешното тяло вече е опаковано в найлон и хартиена лента, остана да се удари само един латекс. Кофти, че няма ръководство на български. Не, че английския ми куца.. може би на CD-то има, още не съм стигнал до него

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #62

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Честито dwrbudr красавец е-и не се притеснявай,на това разтояние от прозореца ти е идеално,даже ще си по доволен,че не е сложен по навътре-няма да усещаш струята из стаята.

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #63

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Честито и от мен.Предполагам, че са ти сложили освен пишока и двете гумени тапи/иначе смисъл няма/.Съветвам те, да махнеш и пишока и двете тапи, така има идеално оттичане на конденза, нищо не задържа в тавата, ако разбира се няма проблем по-надолу по етажите за капането.

  5. boy
    boy е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #64

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    И кво общо има фактора на мощност cos ф със standby на климатик? Нито домашния ти електромер го отчита, нито електронните уреди за контакт. Biro , как тогава ще обясниш консумация 9вата при 0.16А.Ако го сметнеш ще видиш при какьв cosf става това.Моят уред успява да отчита тези според теб малки стойности.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #65

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr
    Монтирахме тошко RAS-10PKVP-E
    ЧЕСТИТО!!!Перфектен избор!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    134
    #66

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    dwrbudr

    Правилно ли ми се струва от снимка 3, че не сте извадили черната решетица на външния топлообменник. Просто я издърпай, не ти трябва.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    150
    #67

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr
    Кофти, че няма ръководство на български. Не, че английския ми куца.. може би на CD-то има, още не съм стигнал до него
    Честито, да те радва дълги години с уют и комфорт

    Отличен избор!!!

    п.п.Винаги има и по-лошо, предполагам японският ти е по-слаб

  10. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #68

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Имаше 2 гумени планки, не обърнах внимание сложили са ги, но поне не виждам да са останали след поставянето. А проблем с конденца, ще има ако махна тръбата, защото отдолу има магазини.
    @IMonev: За тази черната решетка на снимката ли става въпрос? Тя за какво служи, да я махам ли?

    @kiki9999: Писал си ми ЛС, но не мога да ти отговоря. Виж си настройките на профила или ми напиши друг начин за контакт, емайл, скаип и т.н. Потребител 'kiki9999' не желае да получава съобщения от вас.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Junior Member Аватара на kiki9999
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    89
    #69

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    skype Boko9999 ili kikiboko@yahoo.com

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #70

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr
    Имаше 2 гумени планки, не обърнах внимание сложили са ги, но поне не виждам да са останали след поставянето. А проблем с конденца, ще има ако махна тръбата, защото отдолу има магазини.
    @IMonev: За тази черната решетка на снимката ли става въпрос? Тя за какво служи, да я махам ли?

    @kiki9999: Писал си ми ЛС, но не мога да ти отговоря. Виж си настройките на профила или ми напиши друг начин за контакт, емайл, скаип и т.н. Потребител 'kiki9999' не желае да получава съобщения от вас.
    Ако са махнали гумените тапи, пишока няма да ти върши никаква работа.Конденза ще се оттича през двата големи отвора и пак ще капе на входа на магазините.Решетката в общи линии за нищо не служи, евентуално пази топлообменника.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    150
    #71

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Ако са махнали гумените тапи, пишока няма да ти върши никаква работа.Конденза ще се оттича през двата големи отвора и пак ще капе на входа на магазините.Решетката в общи линии за нищо не служи, евентуално пази топлообменника.
    Според мен си прав.Не е случайно сложен, не е и за транспорт.Предполагам е при екстремно заледяване да "накъса" леда на парчета, които при дефроста по лесно да се отделят и паднат от топлообменника.Наскоро ми слагаха две клими и гледам една такава решетка се подмята из кашоните.Ще трябва да проверя откъде е "артисала"

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #72

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    То при ТОШКО няма да видиш екстремно заледяване и лед, най-много скреж.Моя не съм го видял при никави суловия да натрупа лед.Когато се заскрежи питата, което при мен става рядко, тихомълком за 10-на минути я изчиства цялата до сухо, вътре даже не се усеща, че размразява.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #73

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    Един въпрос... лампичката Operation на вътрешното тяло трябва ли да свети при stand-by? Щото при мен си свети постоянно. Изключвам климатика от дистанционното, капака на тялото се затваря, но лампичката си свети зелено.

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #74

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    При мен си свети.Когато мига, значи е спирал тока.

  18. Junior Member Аватара на kiki9999
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    89
    #75

    Re:Toshiba RAS-10PKVP-E

    А при мен не свети когато е изключен от дистанционното в stand-by когато е спирал тока мига.В спора се ражда истината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba RAS-B13N3KV2-E SUZUMI+ или Toshiba RAS-167SKV-E5
    От nanizealot във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 77
    Последно: 18-02-15, 14:08
  2. Mitsubishi Electric MSZ-FD25VA/MUZ-FD25VABH или Toshiba RAS-10PAVP-E/RAS-10PKVP-E SuperDaiseikai5
    От Harohera13 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 22-10-12, 18:20
  3. Toshiba TOSHIBA 55WL863G или Sony KDL-55ex720
    От iskrens във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 14:12
  4. ВСИЧКО ЗА TOSHIBA RAS-10PKVP-E/RAS-10PAVP-E
    От aimilios във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 0
    Последно: 11-11-11, 10:01
  5. TOSHIBA RAS 10PKVP-E/RAS-10PAVP-E 1700лв
    От aimilios във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 11-11-11, 01:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе