Страница 17 от 47 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 692

TOSHIBA Daiseikai 9

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #241

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Китайската плазма се управлява чрез wifi и таймери през телефон и въпреки това я пускам само когато няма никой вкъщи и на отворен прозорец (не ми харесва идеята някой от семейството ми да диша озон системно). Само за снимката се жертвах няколко секунди да я снимам. Петилата могат да се обърнат по много начини ...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #242

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Ross, купи си една тошиба дайсейкай, нали ти трябваше климатик за една стая.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #243

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Ross, купи си една тошиба дайсейкай, нали ти трябваше климатик за една стая.
    Не търся, просто леко искам да сменя единия. Дайсейкай не бих заврял в 14м2, изолирани.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #244

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Що, от какво те е страх. Тъкмо ще свали турбината под първа и ще е по-тих и от хевито.

  6. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #245
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Ако се хващах за всяко едно оплакване или мрънкане във форума, трябваше да съм си намразил климите, от които иначе съм изключително доволен.
    А има потребители, които ако се бяха хванали за оплакванията и мрънкането на други потребители, сега нямаше да имат като техните проблеми.

  7. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #246

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    ...въпреки това я пускам само когато няма никой вкъщи и на отворен прозорец (не ми харесва идеята някой от семейството ми да диша озон системно). Само за снимката се жертвах няколко секунди да я снимам...
    Нищо не правиш така. Нали си виждал какъв смог, мъгла от пушеци, отрови и канцерогенни съединения от колите се стеле над градовете вечер?
    Когато някой си купува скъп климатик заради активното пречистване на въздуха от вредни вещества и миризми, и тази функция не работи коректно, нормално е да е ядосан. Все едно да си купиш ферари, което можеш да караш само на първа, заради някакъв неясен, неустановен дефект.


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,919
    #247

    TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    А има потребители, които ако се бяха хванали за оплакванията и мрънкането на други потребители, сега нямаше да имат като техните проблеми.
    Да, тогава пък можеше да имат други. Не е като да няма дефекти и при останалите. Неслучайно припомних за Нокрията. Ако имаше монтирани бройки, колкото Тошибите, не се знае дали и от там нямше да завалят оплаквания.
    Този пост е редактиран от rosswen; 08-10-19 в 18:26.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #248

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Аз ви казвах, че има и по-тежки случаи, докато ревахте примерно за една нищо и никаква втулка. Понеже е на мода да се оплюват машини за по 1300 лв, какво да кажем сега за такива с цена х2? Хората ясно са констатирали проблемите на Д9 и те са факт, като се ходи по мъките два месеца директно от кашона. Сменени плазми, сменени мотори, турбини... Тракащи климатици всякакви - и скъпи, и евтини. Никой не е застрахован и никога не може да бъде. За колите защо никой не се оплаква, че постоянно ни се чупят? Така че да сведем глави пред фактите и нека не се генерализират и масовизират проблемите.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #249

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Хайде по-сериозно, един човек е попаднал на куца бройка и сега D9 била с проблеми. Не отричам написаното от него, явно има проблем човека, но явно и се работи по решаването му. За колите, не знам какви коли имате, аз имам три броя, от двадесет годишни, до чисто нови и нито една не се чупи, само наливам и карам, плюс перфектна поддръжка.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #250

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Явно си имал късмет, Мега. От две уж хубави коли аз минах по мъките, особено това лято, а едната стигна до основен ремонт с последствие - резонанс, който три месеца търсеха. Не е по-различно и при коя да е друга машина, която се върти, търкаля, има механично движение. Аз съм сериозен и затова казах да не се масовизират проблемите. Но съм в течение от ден първи с проблемите на единия колега от написалите отзиви тук и мога да гарантирам, че е абсолютно прав и е описал само и единствено факти. Да не говорим, че технически човекът си има понятие и може да различи кое е такова и кое не е и кое е редно и кое не е. Просто е изтеглил късата клечка или проблемът е масов? А де?

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #251

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Мъката във форума, постоянно прогресира.....

    Изпратено от моят K9 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #252

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9


    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    Така че да сведем глави пред фактите и нека не се генерализират и масовизират проблемите.
    Само да вметна нещо.
    Проблемите тук просто се споделят, а масовизирането се получава от честотата на самото споделяне. Като се съберат много "къси клечки" на едно място... ето ти масовизиране.
    Като се прочете целия форум, веднага става ясно кои марки и кои модели са проблемни. Който не вярва на форума, купува и тества.
    Клечките са на масата... теглим и каквото такова.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #253

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    mimojeff, в този форум масово пишат май изтеглилите късите клечки и една част са стари постоянни потребители. Тези, които са доволни, няма да дойдат да се оплакват тук или да търсят съвет за проблеми, а просто се радват на комфорта на машините си. Пет човека, няма и толкова, не правят статистика, а в случая двама човека се оплакват от едно и също тракане, но аз пак не съм склонен да вярвам, че е масов проблем. На мен обаче ако ми се случи такова нещо с машина за 2.5К, просто ще ги помоля любезно да си я приберат, за да не им я връщам аз със засилка. И го казвам като човек, който сам си вади хляба и не намира хилядите по пътя. Истината е, че всички би трябвало да са качествени и надеждни за парите си, защото не са евтини, но както виждаш дори флагмана на Тошиба не е застрахован от не един и два фабрични пропуски или дефекти, а какво да говорим за долния клас? Така че оправете си дребните проблеми и си свиркайте и се радвайте на топлината. Ако са големи и неприемливи, е, тогава вече има други мерки. Така стоят нещата с късите клечки и проблемните петъчни бройки.

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #254

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    Тези, които са доволни, няма да дойдат да се оплакват тук или да търсят съвет за проблеми, а просто се радват на комфорта на машините си.
    Именно.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #255

    Отговор: TOSHIBA Daiseikai 9

    Последния истински Дайсейкай е 5-та серия, макар че и там лагерите потракват. Айде и 6-та биваше.. Оттам нататък само проблеми. Упорито се отказваше да се признае за проблем с успиването на 8-ма.. Хиляди машини били монтирани незнам си кво... бла бла. През последните години купихме 3 броя MHI ZS-S и едно LT, как пък не изтеглих късата клечка ни веднъж. Радвам, че не взехме Дайсейкай 8 тогава и да изхабя 2 клавиатури. Да дадеш 2500 и да се надяваш да не си изтеглил късата клечка - не мерси. Да ходиш на работа и да си издухаш половината отпуска покрай някакъв "флагман" - безценно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 47 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Daiseikai 8
    От Mega във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2531
    Последно: 23-01-24, 20:49
  2. TOSHIBA DAISEIKAI V
    От joro_vk във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1049
    Последно: 03-12-23, 17:55
  3. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 22:31
  4. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 12:35
  5. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 18:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе