Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 75 от общо 75

Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    6
    #61

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    А не, аз не се и чудя, просто си изразявам първичното възмущение. Иначе един сериозен процент от хората в парламента са били ченгета навремето и са оклепали доста невинни хора. Това се разбра в последствие, макар че и тогава по-наблюдателните ги разконспирираха. Имахме тогава едно семейство приятели - Цветан Цветанов (небезизвестния, когото убиха по-късно), съпругата му Маруся и сина им. Баща ми, като психолог, го беше усетил и един ден предупреди майка ми, че Цветан е ченге, тя тогава не му повярва, защото бяхме много добри приятели, но впоследствие се оказа точно така. Та мисълта ми е, че аз на тези хора им нямам капка доверие, те си продължават със същите кални номера и по същия добре утъпкан път.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #62

    ...

    Явно е излишно да коментирам самия инцидент,тъй като много се изприказва по този въпрос и най-малкото ще се повторя с някой от съфорумците.Основното,на което бих искала да обърна внимание е първоизточника на такива случки,а именно - манталитета на българина.Както доста от вас ще се съгласят, навиците,психиката,нагласата и начинът на мислене на нацията са си за основен ремонт,спрямо европейските.Оттам идват и поводите за обсъждането на такива теми.Причините ги има,поводите се появяват след това.
    Та не побоя и не проявите на сила от страна на Чернев са ми толкова странни,колкото хлапашкото му,елементарно и дори по детски глупаво поведение,което демонстрира при Бареков.Добре бе,да му се не види! Може ли мъж като канара на 101 години,зрял човек, да се изцепи така ?! Това детска градина ли е ? Или е толкова изостанал в личностното си развитие,че проявите на страх у него са все още първосигнални като на 5 годишно дете ? Влязъл е в партия,споделял е обща кауза /дори!/ с останалите си съпартийци,подкрепяли са се взаимно...и накрая като опря ножа до кокала се изтапанчи и си каза "Ми той ме накара,аз не знам нищо" ! Това поведение на зрял човек ли е ? Дори и действително да са си имали някакви вътрешнопартийни уговорки и далавери,трай си,бе,човек! Дръж се мъжки до последно! Като си невинен рано или късно следствието ще го установи. Що за нелепо,смешно и жалко поведение!
    Е докато не се оттървем от тези си навици,да си вдигаме яката срещу всеки вятър..няма да секнат темите за коментар от този тип.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #63

    Re: ...

    Цитат Първоначално публикувано от MrMyr
    "Ми той ме накара,аз не знам нищо" ! Това поведение на зрял човек ли е ? Дори и действително да са си имали някакви вътрешнопартийни уговорки и далавери,трай си,бе,човек! Дръж се мъжки до последно! Като си невинен рано или късно следствието ще го установи. Що за нелепо,смешно и жалко поведение!
    1. Ako това е обективната истина не виждам защо ще трябва да се прикрива и да държи на "лъжливата" версия. - "Признат грях - половин грях" казват хората......
    2. Ако продължаваше да си трае, "следствието" можеше и да не иска да установи , че е невинен и това той много добре го знае. То това е първоначалния замисъл на "другарчето" му Воленчо.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #64

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Ами да я беше казал още отначало ! Защо не отрече още отначало,защо не обяви,че не е вярно това,което се тиражира в медиите и че е станало недоразумение,понеже той и шофьора си приличат физически ? Така нямаше да има интриги и шикалкавене. Извинявам се,но без да защитавам никого,ще си позволя да определя такова вид "извъртане" като така познатия ..к--венски маниер.

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #65

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Цитат Първоначално публикувано от MrMyr
    Ами да я беше казал още отначало ! Защо не отрече още отначало,защо не обяви,че не е вярно това,което се тиражира в медиите и че е станало недоразумение,понеже той и шофьора си приличат физически ? Така нямаше да има интриги и шикалкавене. Извинявам се,но без да защитавам никого,ще си позволя да определя такова вид "извъртане" като така познатия ..к--венски маниер.
    Ами той всъщност от медиите разбира каква точно е работата и разбира, че са го накиснали. На него му представят нещата (Волен и приятелката Капка) по съвсем друг начин.
    Като каза "..к--венски маниер " , малко
    Новия ти аватар кефи - Напомня ми на нещо от сорта на "Deeper in my throat...."

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #66

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Цитат Първоначално публикувано от Pat
    Ами той всъщност от медиите разбира каква точно е работата и разбира, че са го накиснали. На него му представят нещата (Волен и приятелката Капка) по съвсем друг начин.
    Като каза "..к--венски маниер " , малко
    Новия ти аватар кефи - Напомня ми на нещо от сорта на "Deeper in my throat...."
    хахаха, Pat, ти ме развесели истински с детския си наивинитет
    Май си забравил че Павел Чернев е АДВОКАТ!!!! Да ти припомням ли че това са хора, дето дете от майка взимат :knuppel2:
    А ти си седнал да ме убеждаваш, че тоз благ човечец бил 'подведен' от злодея Сидеров, по-скоро ми се чини, че е бил наведен, от кой, кога и как - няма яснота
    Така или иначе всичко ще си дойде на мястото, но след време, и тогава ще са ми много интересни всички журналя, всички депутати и министър Петков, как ще се озоват в небрано лозе.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #67

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Black Adder :
    По принцип съм съгласен с теб, но какъвто и да е човек, като не разполага с обективна информация и факти - не може да вземе и правилното решение. Адвокатите също са хора.....

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #68

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    offtopic:
    Pat не мислех,че аватарът е толкова трудноразбираем. Всъщност няма нищо общо с това,което си предположил,но всеки с подсъзнанието си.
    Просто този,който го е скроил,е решил,че жените обичат със сърцето,а мъжете - с нещо друго. Колко сантиментално,нали...
    Не е ли то Deeper in ...

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #69

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Какво стана с този случай? Нали Главния прокурор щеше да иска имунитета на Волен? Поиска ли го в крайна сметка или всичко си остана в сферата на добрите пожелания?
    Да не би "атаката" срещу "обикновенния потребител" да е изтъркан номер за отклоняване на общественото внимание?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #70

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)


  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #71

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    яяя, добра идея да издухаме прахта от една хубава тема

    това, което аз виждам като последици, е все по-силното превръщане на Юруш в една милитаризирана структура, приемаща под крилото си все по-силови елементи (интересна статия имаше в 168 часа...)

    не съм срещу лицето "волен", а срещу хаоса, който той проповядва. ама май освен хаос трябва да прибавим и "лъжесвителестване", "скланяне към лъжесвидетелстване" и "укривателство"

    интересна чорба си е забъркал. кой ли ще я сърба?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #72

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    не съм срещу лицето "волен", а срещу хаоса, който той проповядва. ама май освен хаос трябва да прибавим и "лъжесвителестване", "скланяне към лъжесвидетелстване" и "укривателство"
    Дали е хаос - въпрос на гледна точка.

    По въпроса за 'скланяне към лъжесвидетелстване': у наше село - аналогичен случай: Емел Етем ли да осъдим за злоупотреби с финансови средства или Сергей Станишев за това, че я е назначил?

    Такова обвинение като 'скланяне към лъжесвидетелстване' не бива да се коментира. Според мен всеки има глава на раменете си и може самостоятелно да решава какви показания да дава. И, разбира се, да носи съответната отговорност за тях.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #73

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    ...
    Такова обвинение като 'скланяне към лъжесвидетелстване' не бива да се коментира. Според мен всеки има глава на раменете си и може самостоятелно да решава какви показания да дава. И, разбира се, да носи съответната отговорност за тях.
    Според НК (Наказателния кодекс) обаче не е така - чл. 293 предвижда лишаване от свобода до една година или пробация. Когато са склонявани повече от един или е случаят особено тежък, наказанието е до три години. И това не е измислено заради Волен - имаше куп такива обвинения срещу мутри. То пък като стана нещо...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #74

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Цитат Първоначално публикувано от pimpirlit
    Според НК (Наказателния кодекс) обаче не е така - чл. 293 предвижда лишаване от свобода до една година или пробация. Когато са склонявани повече от един или е случаят особено тежък, наказанието е до три години.
    Нека да са 3 годините за това в което го обвиняват (да не забравяме е Парламета даже го 'осъди' барабар с Чернев). Та не трябваше ли престъпление, за което се лишава от свобода 5 години, да е извършено, та да се иска депутатски имунитет? Или като се о*раха другарите милиционери, сега на всяка цена търсят за какво да се хванат, само и само да не си признаят какви са ги свършили.
    И сега какво - комисия заседава1 месец, следва предложение на комисията, после пак гласуване.
    И той народа нали прост - ша забрави до тогава какво е било.
    Ама надали след това министъра, барабар с Пиринcки, ще се изтъпанят пак пред Народното събрание да кажат - извинете, сбъркахме и Ви подведохме, че ни трепераха ръцете от радост (щото поне за Чернев е точно така)

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    114
    #75

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    До кога в тая наша държавица на черното ще се казва бяло?!
    Аман от имитатори на проблеми и тяхното национално решаване!!!
    На кой му пука от спуканото ни положение!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. защо?
    От lorams във форум Овърклок
    Отговори: 13
    Последно: 19-07-09, 19:29
  2. Защо не си коментираме новия мега-скандал?
    От Cko във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 01-06-07, 22:10
  3. Дъжд от пари валя вчера над магистрала Тракия
    От DarkRose във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 11-10-06, 20:04
  4. Отговори: 20
    Последно: 09-03-06, 22:10
  5. Защо?
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-04, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе