Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 75

Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #31

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    От вън така и не разбрах точно какво е станало ...единия засякъл другия...бой...и какво? То си е нормално да очакваш да ти налетят на бой за такова нещо (не че незаслужаваш :knuppel2... Ама то си е малко смешно....(идеята за Атака като партия я подкрепям - ала хората не). Какво да се очаква от мутри/селяни/простаци. Как не са се изпозастреляли не ми е ясно . От една страна съм доволен за обърнатото внимание защото се показва какви селяндури ни управляват...от друга ще си го отнесем всички ама така ни се пада с 50% избирателна активност...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #32

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)


    http://www.focus-news.net/?id=f4443

    засега тая версия най-правдоподобно ми звучи...

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #33

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Цитат Първоначално публикувано от dark

    http://www.focus-news.net/?id=f4443

    засега тая версия най-правдоподобно ми звучи...
    Наистина звучи правдоподобно и е доказуема с екпертизи, а не само с едно разпознаване.
    Само че е еднакво неудобна за всички:
    1. За министъра на вътрешните работи, който вложи твърде много емоции а не професионализъм.
    2. За парламентарната група на "Атака" и най-вече за Волен Сидеров, защото ще хвърчи пух и перушина и тоя път май ще се разпаднат.
    3. И най-вече за парламента като цяло, който изхаби цял работен ден и прие нарочна декларация, а сега ще трябва колективно да си посипе главата с пепел и да изрече: "Е оти ручахме жабетата"?
    Абе очаквам големи пируети следващата седмица.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #34

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    пак бързате с коментарите, мааму стара, пак въз основа на статия от 'любимия' ВАЦ-овски НИКОГАНЕЛЪЖЕЩ вестник :knuppel2:

    то че ша фърчат още лайна - спор нема, ама се все си мисля че още и други 'истини' ще се пръкнат, щото Lupus има и
    т.4 - Какво става сега с Доко-докови, дали показания под клетва?
    та и 5.6.7, ама аз докато не видя черно на бяло заключенията от полицейското разследване, базирано на отпечатъци, камери и разпечатки от мобилните телефони - не вервам (то не че и това е 100% гаранция) :dock:

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #35

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    при все това там се говори за неща, които по-лесно бих приел като факти:
    -запис на охранителни камери
    -днк тест на кръвта

    все неща, които е трудно да се подправят.

    свидетелските показания за мен не са факти.

    ама е хубаву да има цирк де както са казали по-великите преди хилядолетие... хляб и зрелища... ние поне от второто си имаме... остава да набавим и насъщтния...

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #36

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    adder, това не е коментарна статия, а интервю. което ще рече, че казаното (независимо дали е истина или лъжа) поставя една различна фактологична основа, върху която ще се гради различна хипотеза, за която далия интервюто ще поеме своята отговорност.

    но за мен крайният резултат е, че със стари ку*ви нов бардак не се прави, но пък с нови задължително ще си лепнеш някоя болест, защото са нови в занаята.
    е, новите ку*ви показаха колко могат - "дай си ми куклите, на си ти парцалките. и друг път да не ме лъжеш, че си/не си стрелял с личния (от трън, та на) глоГ"

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #37

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Който може да гледа в момента Павел Чернев при Бареков!
    //Е,сега вече,на третата версия съм склонен да повярвам. Здраво се изпоти момчето,но му олекна!

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #38

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    И какво каза, че повечето сигурно не успяхме да го гледаме?

    /PS: Независимо от всичко, промяната на показания (лъжесвидетелство) е престъпление и още по-малко подхожда на народен избранник. Още повече - две седмици преди решението на евросъюза за отлагането на влизането ни в ЕС, парламента цикли и обсъжда изпълненията на тея маймуни

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #39

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Хайде стига глупости. Първо той не е давал показания, а само изяви пред медии. Второ показанията могат да се изменят колкот си искаш и това няма да бъде лъжесвидетелстване. Лъжесвидетелстването е съвсем друго нещо. Без да съм адвокат такива елементарини неще ги знам и въобще трябва да се знаят от хорада за да не се спекулира. Вече е ясно, че Павел Чернев в невинен, а виновния е шофьора на В.С. За съжеление тази постъпка на Волен Сидеров ще разпадне партията. Разбрах че по лсучай ще има и стаитя в 24 часа. Аз лично не съм гледал сътрешния блок на бтв затова няма да преразкавам преразказаното. Купете си вестника или гледайте новини и ще разберете какво е станало.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #40

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    @Black Ader - нещо не разбрах за мене какво ме мързи да науча или прочета - тия се опетлаха в *собствените си лъжи !

    всичко това също може дасе инсценира - след излизане и инцидента пак мога да сменя колите !
    това си е мое мнение , моля да не се обсъжда !
    Благодаря

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #41

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Подкрепям Black Adder.
    Не съм привърженик нито на една от потърпевшите страни, просто се опитвам да мисля отстрани.
    Медиите са силно средство за манипулация и доста въздействат.

    Добре де, като коментирате, някой има ли преки впечатления, или това е отзвук от "достоверните медии" ?

    Някак си много издиша цялата история, не съм чел всичките публикации, но не виждам и нужда :-).

    Интерсно ми е както попита някой по-горе, ако бяха ударили лидер на БСП, НДС или СДС какво щеше да стане с шофьорът на другата кола? или дали някой щеше да го оспори - това ме гложди като идея...

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #42

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Цитат Първоначално публикувано от DarkRose
    Подкрепям Black Adder.
    Не съм привърженик нито на една от потърпевшите страни, просто се опитвам да мисля отстрани.
    Медиите са силно средство за манипулация и доста въздействат.

    Добре де, като коментирате, някой има ли преки впечатления, или това е отзвук от "достоверните медии" ?

    Някак си много издиша цялата история, не съм чел всичките публикации, но не виждам и нужда :-).

    Интерсно ми е както попита някой по-горе, ако бяха ударили лидер на БСП, НДС или СДС какво щеше да стане с шофьорът на другата кола? или дали някой щеше да го оспори - това ме гложди като идея...

    @Dark Rose - сещаш се за "боксьора" и Асена Агов . Човека отнесе 2-3 г мисля
    ама се оказа че го е ударил само веднъж , макар и пред свидетели . Агов се зверил , псувал ,заплашвал и счупил огледалото му , човека излязъл спокойно и го ударил само веднъж. След като видях Агов , не вярвах че един удар може така да деформира депутатска муцуна !
    Направо си умрях от кеф и исках да стисна ръката на този "боксьор"* - така трябва да се прави !

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #43

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    кой вярва на 3-тата версия?

    не че спекулирам, че е по-лъжлива или истинна от предните, но е СМЕШНО да се каже "третата версия на показания на депутат"

    държава, в която адолф и ева... извинявам се, волен и капка, на маса решават да спасят шофьора си, а да пожертват дясната си ръка (и то каква ръка... и туловище също... ), си заслужава не в европа да влезе, ами и от африка да я изгонят!

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #44

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    За себе си, все още не мога да стигна до някакво заключение какво точно е станало и кой е виновен. Факт е, че и тая 'трета версия' куца като спънато магаре, дори още повече от предните две!

    Черн(ев)ата овца в АТАКА с тая поредна промяна на показанията си доказва, че не може да му се вярва. В един момент защитава, а в следващия - напада. Аман от такива хамелеони!

    Шофьорчето на Чернев пък повече ми прилича на такъв, дето не му е чиста работата, от самия Чернев. И приказките му са едни такива несигурни, че направо не е истина!

    Тепърва ще разберем за шофьора на Сидеров - щял да се яви днес с или без адвокат в РПУ-то в Пазарджик да даде показания.

    За самия Сидеров - ако той има някаква сериозна вина в цялата история, мога да кажа само, че тоя път наистина си го вкара голЕм... Сам и отзад. Но ако не е виновен, най-вероятно ще опере пешкира на Чернев - в тоя случай наистина жалко за АТАКА...

    Дръжте се! Иде часът на Берона! Това е чудесният случай проф. Берон да кусне от имиджа, който Сидеров е създал като 'лице на АТАКА'. А защо не и да си присвои и потенциалната му кандидатура за президент?

    Подчертавам, че аз бях, съм и ще бъда привърженик на идеята АТАКА и всеки лозунг, зад който е заставала тая идея. Но от машинации и номерца от типа 'прее*и другарчето' ми се повдига...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #45

    Re: Защо не коментираме Чернев?(инцидента на маг.Тракия)

    Всичката работа ще стане подобно на

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. защо?
    От lorams във форум Овърклок
    Отговори: 13
    Последно: 19-07-09, 19:29
  2. Защо не си коментираме новия мега-скандал?
    От Cko във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 01-06-07, 22:10
  3. Дъжд от пари валя вчера над магистрала Тракия
    От DarkRose във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 11-10-06, 20:04
  4. Отговори: 20
    Последно: 09-03-06, 22:10
  5. Защо?
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-04, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе