Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 155

Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #46

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Та, да се върнем на темата, зарязвайки Ghost, той няма да ми отговори, останалите не мислите ли, че е излишно притеснението ви, че ще се случи нещо кой знае колко неудобно, като се наложи да удължите маршрута си с един километър и се лишите на определени места, за 10 минути от мобилен телефон, докато мине колата му [като и двете събития са с някаква вероятност, не е сигурно].
    Предполагам, че никой не мисли, че Буш ще ходи до някаква трибуна и ще изнася едночасова реч пред многолюдна тълпа, размахваща US флага или трицветен републикански.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #47

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    ...останалите не мислите ли, че е излишно притеснението ви, че ще се случи нещо кой знае колко неудобно...
    Абсолютно излишно е - колкото и да чешем клавиатурите, каквото трябва да се случи, то ще се случи - буш ще дойде, ще затворят улиците, ще спрат телефоните... И целия сървър да запълним с писаници по въпроса - все тая.

  4. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #48

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    @Malone - не разбра ли? за софиянци или добро или нищо

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #49

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Niakoi
    Абсолютно излишно е - колкото и да чешем клавиатурите, каквото трябва да се случи, то ще се случи - буш ще дойде, ще затворят улиците, ще спрат телефоните... И целия сървър да запълним с писаници по въпроса - все тая.
    Пак казвам - НЕ Е ТАКА!!!!!
    Има си демокрация от 17 години. (уж)
    Ако нещо не ти харесва, ако нещо те дразни - свободно можеш да излезеш на улицата, и да протестираш.
    Ако си завираш главата в задника и мърмориш под сурдинка или по форумите - само на себе си трябва да се сърдиш.
    Знам че ще ме наплюят, макар и за пореден път невинен, но по-будните гражданье ( селяне) да видят, кой протестира против КондоБлиза)

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #50

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    да излезеш на улицата, и да протестираш. да протестираш.да протестираш.....
    И какво от това? Кервана си лае, кучетата си минават....
    Демокрацията е приказка за наивници.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #51

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    И какво от това? Кервана си лае, кучетата си минават....
    Демокрацията е приказка за наивници.
    Браво, Другарю Лупус, нека си заврем главите в пясъка и да си вирнем задниците нагоре. Виждаме докъде стигнахме, като преглъщаме и си траем - управниците ни се гаврят ежедневно с нас. Изразяването на личното мнение чрез протести има за цел не някакви грандиозни реформи, а привличане на интерес към проблема у хора, които не му обръщат достатъчно внимание. Ще дам за пример "Атака" - на парламентарните избори никой не вярваше че ще влязат в парламента, и много хора не си направиха труда да гласуват. След успеха и продължаването на активната дейност, на президентските избори Волен събра два пъти повече гласове ! Обаче българинът е възпитан комунистически да мрази да разсъждава и действа, а да остави нещата да се развият сами.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #52

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от bluefish
    а привличане на интерес към проблема
    OK, майн фройнд bluefish, похвално, нека да е така, но въпроса тук е къде точно е проблема и толкова важен ли е той. Все ми се струва, че е наложително да се съсредоточим с протести или с каквото и да е, върху неща, за които наистина си струва, а не срещу това, че някой ни е спрял телефона за 10 минути.
    --- offtopic ---
    И айде пак Атака ...
    Волен Сидеров е точно толкова възпитан комунистически, колкото всички нас. Ако не и повече. Скоро дадохме примери [писмени] за промяната му в ориентацията и убежденията в зависимост от обстановката. Същата кадрова издънка е и той.

  10. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #53

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    За да не се влиза пак в безконечни политически спорове извън темата, предлагам партиите и политиците да ги хвалим и превъзнасяме не в момент, когато атакуват властта, а след мандата им - ако заслужават. В противен случай почти всяка тема от "Коментирай новина" и "Дъра-бъра" изглежда като предизборна трибуна, а участниците - членове на предизборен щаб! А не мисля, че това са желанията и очакванията на болшинството членове и гости тук!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #54

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Мда, наистина някой път изглеждаш много малоумно Ghost, ако го правиш умишлено, справяш се.
    И интересно, правиш го на различни места, но точно тогава, когато няма какво да отговориш. Тогава избираш простеенето, като начин за излизане от спора.
    Странно. И се стараеш да го правиш по най-шарения, най [offtopic] илюстрирания начин, вероятно за да насочиш вниманието на читателите не върху безсилието ти в момента, а върху нещо друго ... каквото и да е ...
    Може и да е безмислено, офтопик, но все пак е начин да прикриеш липсата ти на идея за отговор.
    Нещо против да подкрепиш тази глупост с примери? За пореден път изказваш подобна теза, без да я аргументираш по никакъв начин. Не мислиш ли че ставаш досаден? Особено при положение, че точно ти изоставяш разни спорове, когато видиш, че няма какво да кажеш. Последният пример, за който се сещам, е темата за версиите на Linux ядрото [1], която отвори с цел да покажеш, че съм написал невярно твърдение в в трета тема [2]. Изказа се неподготвен, поспори, написа 1 куп дивотии и после смени темата. И други примери [3] има за това ти поведение - как сам си противоречиш, как не отговаряш, когато не ти изнася и как не ти се чува гласеца, след като нещата се развият обратно на твоите очаквания.

    Просто ме изненадва как при липсата, на каквито и да е познания по даден въпрос, се изказваш "най-компетентно" и ако някой ти направи забележка, си мислиш, че с търсене в google ще успееш да защитиш и най-безумната си теза
    Също така ме изненадва и склонноста ти да ме обвиняваш в неща, които са присъщи не за мен, а за теб. Може да си припомниш какво имам предвид от линковете по-долу.


    [1] Тема за линукс ядрото, чиято насоченост беше сменена за твоя радост
    [2] Началото на спора с мен
    [3] Malone изоставя спор, когато не му изнася с думите "няма да го коментирам"




  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #55

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Мисля, че ти отговорих ясно за Linux ядрото.
    ЕТО ТУК.
    Защо ли не се учудвам, че си забравил.

    Понеже във въпросната тема, [първия ти линк] ти премълча/въртя/сука, кое е версия, кое е ъпдейт, кое пач и т. н. след забележката на Ско и във връзка с атаките ви срещу плануването на първия сървиз пак на Vista.
    Който има търпение да прочете темата, ще се убеди в това. Ти не отговори какъв е синтаксиса на цифровото означение, за да сравним ъпдейтите, кръпките и т. н.

    Тъй като загрижено си дал линк към "Началото на спора с мен [Ghost]" не беше лошо и да ПРЕпрочетеш втора и трета страница на темата, където ясно, повече от два пъти питам теб и останалите с какво да сравня ъпдейтите на Microsoft за да им се посмеем заедно. Това, за да не изглеждате голословни в смеха си.
    Е ... не ми отговори. Аз сам намерих отговорите и понеже настояваше ти представих намереното, написах къде.

    В крайна сметка се оказа, поне по синтаксиса на цифровите означения, че Linux kernel има доста повече ъпдейти в сравнение на SP на Windows, в което и се състоеше един от мотивите срещу Windows в конкретната тема.
    Нещо повече, подчертах, че през версия [четна или нечетна, не помня] кернела се води unstable, което не ми се вижда твърде, като загриженост за потребителя [имам предвид незнаещите прости провинциални селяни, като мен].

    Относно третия ти линк.
    Да, написал съм "Ghost няма да го коментирам". А трябваше ли? Репликата ми се отнася не до темата, а до твое offtopic изказване и по точно върху акцента му, правейки аналогия на поста ми с постовете на друг участник. Въпросната аналогия няма нищо общо със спора ни и съм счел за нужно да не го коментирам. Това не означава, че Malone напуска спора, а че не коментира глупости[те ти] [конкретно за този пост става дума]. Както виждаш през останалите 17 страници на темата, аз не съм я напуснал.

    Иначе, чудесно е, че даваш линкове.
    Попадал ли си в подвижни пясъци?
    Колкото повече и по енергично се стараеш да излезеш, толкова повече затъваш.

    Нищо лично Ghost ,
    иначе използвам случая да ти благодаря за съветите ти на Linux тематика в другата тема. Имам един въпрос, който ти зададох там преди малко и ми се ще да ми отговориш преди да тръгна. После ще тествам. Виж моля те.
    .:: EDIT ::.
    Отговорил си ми, благодаря, сега прочетох.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #56

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    И какво от това? Кервана си лае, кучетата си минават....
    Демокрацията е приказка за наивници.
    Прав сте другарю Lupus,
    ”Преклонена главичка остра сабя не я сече я"
    айде, понеже сме прости хора, чели сме книги само в училище и то по принуда, та от там да цитираме нещо:

    Христо Ботев
    Елегия

    Кажи ми, кажи, бедний народе,
    кой те в таз рабска люлка люлее?
    Тоз ли, що спасителят прободе
    на кръстът нявга зверски в ребрата,
    или тоз, що толкоз годин ти пее:
    "Търпи, и ще си спасиш душата?!"

    ...
    ...

    А бедният роб търпи и ние
    без срам, без укор, броиме време,
    откак е в хомот нашата шия,
    откак окови влачи народа,
    броим и с вяра в туй скотско племе
    чакаме и ний ред за свобода!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #57

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    [color=blue]
    //offtopic
    Malone, ще бъдеш ли така добър, без да раздуваш надълго и нашироко общи приказки, да обясниш как точно твоят пост [1] доказва неверността на твърдението ми [2] и как оправдава нападката ти [3] към мен? Особено след като ти обясних на лично съoбщение как се образуват версиите на ядрото и после публикувах тази част от съобщението [4].

    [1] http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg238634

    [2] Твърдението ми:
    Версия 2.6.19 няма общо с бъговете или че от 2.6 насам е имало 19 Service Pack-а. Просто 2.6.18 и 2.6.19 са различни версии, като в по-новото има неща, които са разработени, тествани и приети за стабилни след излизането на предната версия.

    Смяна на версията на Линукс ядрото означава, че са добавени нови функционалности, а не че са запълвани дупки. Да, в новата версия се вливат и пачовете с/у известни бъгове, но самите пачове могат се прилагат своевремено, веднага след излизането им в/у старата версия.
    [3] Нападката ти

    [4] Образуване и значение на версиите на Linux ядрото

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #58

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    OK, майн фройнд bluefish, похвално, нека да е така, но въпроса тук е къде точно е проблема и толкова важен ли е той. Все ми се струва, че е наложително да се съсредоточим с протести или с каквото и да е, върху неща, за които наистина си струва, а не срещу това, че някой ни е спрял телефона за 10 минути.
    --- offtopic ---
    И айде пак Атака ...
    Волен Сидеров е точно толкова възпитан комунистически, колкото всички нас. Ако не и повече. Скоро дадохме примери [писмени] за промяната му в ориентацията и убежденията в зависимост от обстановката. Същата кадрова издънка е и той.
    Говорех принципно, не за конкретния случай, а "Атака" беше намесена единствено за пример на моето твърдение, без изобщо да искам да изместваме темата в политични отклонения.

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #59

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    //фак-офф топик

    @Ghost, @Malone - ще ме изчакате ли? Отивам да си купя семки, пуканки и бира и сядам пред "телевизора"...Аееее еееооо, аееее ееееоо..

    Сините фланелки светят,
    като сини знаменца,
    под които лудо бият
    младо пламенни сърца.

    Трябва да се трудим много,
    да се учим да растем -
    своите млади здрави сили
    в спортни битки да дадем

    Подвиг подир подвиг иде,
    висина след висина -
    Всичко, всички е за тебе,
    мила Българска земя!
    (припев към всеки куплет)

    Левски в очите ни гледа,
    Левски ни сочи напред.
    Победа! Победа! Победа!
    Победа - и слава навред.


    Но и преди и сега, шампион е ЦСКА
    http://viva.cska.bg/multimedia/audio...red_hearts.mp3

    "В червено бяло бият нашите сърца,
    ...сърца червени, сърца милиони...на шампиони..."


  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #60

    Re: Заради Буш: GSM-ите работят като светофари

    абе, защо никой сега не рипа, че половин софия е затворена заради джордж майкъл?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. explorer.exe гърми заради .js на firefox
    От glarus във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-12-08, 12:08
  2. Apache и IIS да работят съвместно
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 23
    Последно: 08-10-06, 16:05
  3. Win XP SP2 - key generators не работят
    От sorrowsad във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-04, 00:25
  4. Кажете BG Proxy заради mp3-bg.com
    От lil във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-04, 19:50
  5. Работят ли ме с нета?
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-03-04, 21:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе