Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 202
Like Tree5Одобрявам

bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #76

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Собственият саит не бива да те заблуждава.
    Собственият сайт на кого? Ако имаш в предвид собственост на Мобилтел съм съгласен. Още като се появиха , един WhoIs на домейна bob.bg изведе името Martin Chobanov и един сърч на това име в гугъл ме доведе простичко до: Mobiltel EAD Sofiya, ul. Kukush 1. SOFIA, 1309. BULGARIA ADMINISTRATIVE CONTACT: Martin Chobanov m.chobanov@mobiltel.bg. В същност, това лице стои зад всички сайтове, подсайтове, дъщерни сайтове, синовни сайтове и т.н. на МенТел. Но за разлика от другите, тук, в bob.bg ситуацията е сякаш този домейн е на физическо лице. За вас не знам, но за мен след като някой, дето е тръгнал да завладява пазар ме лъже по такъв елементарен начин от мига на своето създаване, че той нямал нищо общо с едикого си - това най-малкото показва всякаква липса на професионализъм и морал.
    Всъщност трябва ли да се спори вече в тази тема за това кой стои зад БОБ - точно поради факта, че българина е наивен, но и трудно се лъже на Ментел им се наложи да си го признаят още на 13 октомври 2011 - нов бранд в опит да си възвърне доверието на потребителите - "нов бардак със стари..."
    http://pixelmedia.bg/news/index.pcgi?material_id=54068

  2.  
     
  3. tya
    tya е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #77

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Да бе, да....
    Само че за мен това е един провален проект.
    Защо?! Има много хора които са доволни от БОБ :rolleyes:

    Tommorow във вестник "Пари" имаше интервю с представител на М-тел още като тръгнаха "сините хора" и още тогава казаха че е техен бранд. Нямам спомен да са отричали това а аз чета преса не е като да не си купувам вестник всеки ден

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    2
    #78

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    В момента плащам 13,90 лв - 100 мин.
    13,90:100=0,139 лв/мин.
    БОБ 0,12 лв/мин.
    От чий зор да се включвам в приключения за такава дребна разлика? Пък и минутата не е минута...

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    164
    #79

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от djordjo
    Никой не предлага такъв пакет като БОБ - МТел бяха първи и пакетът е много добър за своя сегмент. А, относно Виваком - във фирмата, която работя имаме 10-ина GSM номера плюс интернет. След няколоко месеца, щом договорите приключат и взаимоотношенията ни с тази компания също ще приключат. Основно, заради липсата на каквото и да е професионално отношение като към клиент. И това не е черен ПР, а реално състояние на нещата. Пускали сме жалби писмено и по тел. почти всеки месец миналата година и нищо. Правя сравнението - имам и Виваком-ски и МТел-ски номер.
    Поредния опит М-Тел да глътне малко въздух, преди да е глътнал водата...
    Реалното състояние на нещата и ние го знаем. Бил съм на М-Тел, сега съм на Виваком. И не случайно. Така че хайде да не си разказваме за реалното състояние на нещата. Аз да разкажа ли как скоро на един познат искахме да му закрием номера в офис на М-Тел и в момента на споменаването всички изчезнаха от офиса? Как висяхме като прани гащи съвсем сами и чакахме някой да приеме заявлението за отказ от услуга?

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #80

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от djordjo
    Хубавото е, че в този форум няма много "коментатори" като "Tommorow" - и като начин на изразяване /доста ниско ниво/, и като разбирания и преценка на ценови категории и услуги.
    +1 За коментара на @Tommorow - явно и аз съм от тези с ниското ниво на изразяване Обаче когато цифрите говорят и боговете мълчат

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    1
    #81

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Конкретната сума от 100 лева (150 към МТел) никъде не е спомената писмено (говорих и с телефонисти на двата оператора - потвърждават, че никъде няма да намеря сумите писмено). Иначе за депозита е описано в т. 14 от Общите Условия. Как да съм сигурен, че след 3 месеца ми активират роуминга, без да го имам писмено? При bob може 3 месеца да нямам сметки ако не говоря...

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #82

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци


  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #83

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    11ст., но ако си презаредил всеки месец за 10лв., иначе 34ст. - ти за 10лв. ли си!
    Засичане на секунда, но след първата минута - ти за една минута ли си!
    Виваком са най-големите измекяри що се отнася до подвеждащи реклами.

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #84

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan
    Виваком са най-големите измекяри що се отнася до подвеждащи реклами.
    Съгласе съм, но не мисля, че мтел ще прегложат цена и условия по-добри от тези на виваком...

  12. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #85

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan
    11ст., но ако си презаредил всеки месец за 10лв., иначе 34ст. - ти за 10лв. ли си!
    Засичане на секунда, но след първата минута - ти за една минута ли си!
    Виваком са най-големите измекяри що се отнася до подвеждащи реклами.
    Не виждам нищо подвеждащо, всичко си го пише и се казва в клипа. Пък и някой ако избира тарифния си план на база реклами, сам си е виновен.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,605
    #86

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Цялата реклама е насочена и се опира към факти, които не са еднозначни. Това не им е за първи път. Мисля, че те започнаха първи с реклами от рода - 6лв. месечна такса с големи букви и някъде много на края с най-малкия шрифт, невидим по ТВ, само за първите Х месеца от договора. Има и по-прости и лековерни хора, които са лесно манипулирани от такива реклами.
    Всички оператори са ми еднакви, така че коментирам безпристрастно от потребителска гледна точка. Става на въпрос за рекламите, а не за кой какви реалните условия предлага.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #87

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Аз имам карта на "bob" от ноември 2011 , до сега съм нямал проблеми със сметките , коректни са .
    А сега видях , че ще паднат още http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4658311

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #88

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Bob vs Кольо
    Да видим, да видим...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #89

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    ето виж http://www.segabg.com/article.php?id=593779
    империята /БОБ/ отвръща на удара, сега с тая цена от 10,08 ст. на минута, рекламата става абсолютно безсмислена

  18. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #90

    Re:bob на Мтел - обсъждане на Предимства и Недостатъци

    Рекламата става безсмислена, но предимството на Колю си остава, само че е по-малко

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Предимства и недостатъци на компресори Rotary и Scroll
    От kojcho във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 87
    Последно: 06-05-16, 22:43
  2. Отговори: 73
    Последно: 29-12-15, 22:52
  3. Отговори: 8
    Последно: 24-01-12, 20:12
  4. Проточен бойлер-предимства и недостатъци?
    От Tinka79 във форум Бяла техника
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-07, 00:38
  5. 100 Hz - Предимства и недостатъци ?!?
    От Van Basten във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 25-10-06, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе