Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415
Резултати от 211 до 220 от общо 220

Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    984
    #211

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    А сега де? Последните коментари са твърде верни, но има едно НО! Възпитанието е майкааа...!!! Що не го правим като *****? Пътното платно да си е за автомобили и тротоара за пешеходци? Всяка жаба да си знае гьола! Ма няма ред бре господа ( да си кажем другари)! А уж сме цивилизована нация- дръжки...!!! То ако ще не метро да се изгради, ами спътници да се въведат, то " Добре дошли в БГ" !!! Страната на вождовете...! Много вожд..., малко индианци! Невъзпитани сме си и те това си е!!! Елементарната култура на поведение си нямаме! Не само поведение, ами и възпитание. Сигурен съм, че мнозина тук в този форум го разбират това ти нещо, но болшинството които са "уличници" и хал хабер си нямат за общество! Гррр...общество - селяндури . О майко...каква само дума ( да се прави прави разлика между селянин и селяндур моля!). Жалкото е, че през 4-5 години все по-голЕми и по-голЕми селяндури ни управляват и ще ни докарат до тами, че и ние ще заприличаме на тЕх самите ( Боже опази ни)!!! Скоро време ще изчезнат и единиците грамотни хора по земите ни и тогава не ми се мисли за децата ни! Не зная за вас, но съм уплашен за случващото се тук и "закончетата" дето ни "правят" на луди!!! Всеки ден с нов късмет! То бива щастие, ама не бива! Не знам... утре какво ще ни го турнат...и като пешеходци и като шофьори!? Едно знам - поне в лудницата издават жълти книжки!!!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #212

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    седя си аз в момента пред компа, часът е 23:30, ограничението на скоростта в града е 50, преди седмица-две сложиха поредната гърбица на булеварда.... идилия!

    и слууушам как лайненцата с моторите си вдигат пак 200... това сега де... в 23:30... в града... преди бабуната веднъж 200, след бабуната още веднъж 200

    преди да сложат бабуната поне веднъж се изрязваха, сега е вече два пъти


    идилия (май го споменах вече)

    ------------------------------------

    как едно нещо не разбрахте - ограниченията се спазват от тези, на които няма нужда да се налагат!!!

    ("тези, за които ТРЯБВА да се отнасят, не ги спазват" - това като в американски филм. тъй де, пояснение за тези с по-бавен мозък )

  4. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #213

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    @Lupus
    ти кат си дърт и ти трябва да сменяш сяка година очила, аз кво съм ти виновен а? хи хи хи

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #214

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    седя си аз в момента пред компа, часът е 23:30, ограничението на скоростта в града е 50, преди седмица-две сложиха поредната гърбица на булеварда.... идилия!

    и слууушам как лайненцата с моторите си вдигат пак 200... това сега де... в 23:30... в града... преди бабуната веднъж 200, след бабуната още веднъж 200

    преди да сложат бабуната поне веднъж се изрязваха, сега е вече два пъти


    идилия (май го споменах вече)

    ------------------------------------

    как едно нещо не разбрахте - ограниченията се спазват от тези, на които няма нужда да се налагат!!!

    ("тези, за които ТРЯБВА да се отнасят, не ги спазват" - това като в американски филм. тъй де, пояснение за тези с по-бавен мозък )
    Велкоме ту Булгариа! Визит ус то експире реал феелиг анд то леарн хов то енджой оур диференсе!

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #215

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    Мале-ей, колко сте прости.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #216

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    Затова си написах идеята за дисциплина, човека се нагажда според контрола върху него. Какво се получава на практика, ако ние българите отидем да живеем в чужбина , примерно в Америка след втората невероятно бърза глоба ставаме много дисциплинирани, и обратно чужденците идват у нас и правят това което при тях е забранено. Трябва контрол и санкции.
    Не съм споменавал че съм съгласен на 30 км/ч, но докато се научим на ред ще трябва да преболедуваме и такива неща, 50 км/ч си е добре само да се спазва, ама ние сме корави глави, каквото и да ни въведат веднага намираме причина да кажем че не ни устройва, ами то няма такова нещо дето да устройва всички. Добре поне че се научаваме да спираме на пешеходните пътеки все повече, преди 15 години никой не спираше, то и затова сега много пешеходци благодарят за стореното .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #217

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    Мисля, че нещата започват да се изясняват:
    http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/...www.capital.bg

  10. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #218

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    да. И пак ората ше карат с по педесе шейсе, така че...

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #219

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    да. И пак ората ше карат с по педесе шейсе, така че...
    Ще карат. Някои където е разрешено, други - където си искат.

  12. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #220

    Re:Караме с пуснати фарове целогодишно - прието!

    ам чи тъй дйе

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 26-08-13, 18:09
  2. Отговори: 2
    Последно: 10-07-12, 16:15
  3. Препоръчайте ми Midea за целогодишно ползване .
    От evsibo във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-12, 03:49
  4. Модул за автоматични фарове
    От BaHko_goTuHoTo във форум Автомобили
    Отговори: 17
    Последно: 20-03-11, 22:12
  5. От 1 ноември караме денем и нощем на фарове.
    От Black Adder във форум Коментирай новина
    Отговори: 26
    Последно: 04-03-07, 14:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе