Страница 8 от 59 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #106

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    ivodivo одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #107

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #108

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #109

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Е, да се включа и аз в темата с новата придобивка PS4+Star Wars Battlefront. Страхотна конзола, а играта е наистина със страхотна графика. Е, вярно е че има забележки относно гейм-плей, но може би е въпрос на свикване или избор на стратегия по време на играта.... Харесва ми възможността да си настройвам сам какъв аудио сигнал да подава конзолата към ресивера. И нали съм си фен на Dolby естествено си избрах именно тази настройка. Пробвахме с детето Resident Evil, но не останах доволен от начина на изобразяване ( split screen ). Ако изключа Split Screen може да играе само единия играч. Другия не мърда изобщо. Опитах да включа от телевизора тази опция, но нищо приятно не се получи. Просто телевизора премина в 3D изображение и толкова. Вярно че не е нов модел, но много се надявах да мога най-после да използвам и тази му екстра. Телевизора е LG47LM660. Ще отбележа само че конзолата е включена първо в ресийвър и от там в ТВ. Не знам дали има някакво съществено значение?! Някой ако е играл чрез DualPlay нека да пише за повече подробности. От прочетеното до тук в темата и от личен опит разбрах, че няма шанс да използвам сървърчето ми за сторидж. То външен диск не може, пък аз къде съм тръгнал??? . И още един въпрос: от къде да си купя протектори за аналоговите джойстици?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #110

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Дуал плей може да ползваш ако имаш и съответният тип очила , доколкото си спомням в комплекта на ЛМ6 серията нямаше такива - може и да си ги "направиш" като размениш "стъклата" - само леви и само десни .
    Поддръжката на външен ХДД и аз я чакам , че харда ми е пълен вече ...
    Ако не забелязваш по-голям лаг в реакциите на подадена команда от джойстика , то си го остави така , ако - да , включи я директно в друг вход на тв и го преименувай на "РС" (това важи повече за Самсунг ама ...) и включи режим "игра" .
    Пратектори има и по "гейм" магазините (Озон , Пулсар ) , има и в "продавалника" , а аз си ги поръчвам от китайските онлайн магазини (тини ,мини и т.н. дейл) .

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #111

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Дуал плей може да ползваш ако имаш и съответният тип очила , доколкото си спомням в комплекта на ЛМ6 серията нямаше такива - може и да си ги "направиш" като размениш "стъклата" - само леви и само десни .
    Поддръжката на външен ХДД и аз я чакам , че харда ми е пълен вече ...
    Ако не забелязваш по-голям лаг в реакциите на подадена команда от джойстика , то си го остави така , ако - да , включи я директно в друг вход на тв и го преименувай на "РС" (това важи повече за Самсунг ама ...) и включи режим "игра" .
    Пратектори има и по "гейм" магазините (Озон , Пулсар ) , има и в "продавалника" , а аз си ги поръчвам от китайските онлайн магазини (тини ,мини и т.н. дейл) .

    Вярно, че имаше един клип преди време точно за това, даже и съм го гледал няколко пъти и отбелязах на вградения ми хард диск че има такова нещо, ама нали вече остарява и го е забутал някъде в архивираните файлове . Лаг на командите няма никакъв, а картината дори и да не е в режим игра е просто фантастична. Сега ще преработя два от цъклите дето и без друго събират прах на рафта ( кой ти гледа вече 3D ) да ги преправя и ще пиша пак.
    Относно протекторите мислех, че се предлагат в оригинал от SONY и за това попитах. Но ще обърна внимание Братския Китайски производител.

    Ето го и клипчето: https://www.youtube.com/watch?v=kcm_Ir6uWiE конкретно за LG.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #112

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Oooo, честита покупка и дълго време да се забавлявате пред конзолата.

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #113

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Протектори за аналозите има и в техно магазините.

  11. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #114

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Чудесно се получи с преработени очила!!! В първия момент се получи леко разминаване кой е от ляво и с кой джойстик да играе... беше много забавно . Благодаря за съветите и весело посрещане на Новата 2016 Година!!!! Живи и здрави и "Нека силата бъде с нас", а гейминг-а да не секва! Наздраве
    svetlio1 одобрява това.

  12. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #115

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Колеги, някой знае ли как може да се следи конзолата "от вън"? Искам когато не съм в къщи да наблюдавам активността на младши геймъра т.е. на конзолата.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #116

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Свали си приложението за Андроид/IOS (Playstation App) и там ще виждаш дали е онлайн и на какво се играе.
    frizera одобрява това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #117

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Свали си приложението за Андроид/IOS (Playstation App) и там ще виждаш дали е онлайн и на какво се играе.
    Да а... вече виждам на какво и колко е играно. Благодаря!

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #118

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Светльо нещо не можах да схвана с този апп как да гледам профила на детето. На PS имаме 2 профила - единия е моя и един на детето. В аппа за андроида се логнах с моя профил и ми се иска да съм родител и т.н. - нещо не ми се получи. Освен това дали е възможно да активирам и камерата примерно през аппа?

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #119

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    За камерата не знам - нямам такава . За другия профил - направи го "приятел" с твоя и ще го виждаш и него , както и всичките си приятели . То имаше и нещо с основен (праймъри) и подчинени профили , ама сега не съм пред ПС4 и нещо не се сещам как беше.

  18. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #120

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Аз се логвам в апп-а с профила на детето и виждам какво и колко е играл. На конзолата излизам от моя профил и така игрите се заключват за други потребители. Хлапето може да разцъква всичко в неговия профил и да прави каквото си иска,но това се вижда чрез приложението (апп-а). Смятам че е напълно достатъчно. Има опция дори да изключиш конзолата. Много е удобно!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 59 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе