Страница 39 от 59 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно
Резултати от 571 до 585 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #571

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Я пак https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2...B8%D1%81%D0%BA

    Твърдият диск (наричан още хард диск или само хард) е запомнящо устройство, енергонезависима компютърна памет.
    Този пост е редактиран от sony 1; 18-09-18 в 11:40.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #572

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Аз съм с 2ТБ+2ТБ - първата ми работа като взех про-то беше да му ръгна 2ТБ ХДД

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #573

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ти доста игри си съхраняваш, аз откакто минах на мулти играя само BFH много рядко BF1 а още по рядко BF4, други вече не взимам защото ги играя по половин час и ги продавам, безинтересни са ми.
    ,

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #574

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Светльо как правиш миграция стар хард към нов и по специално сейфовете на игрите.

    Сега съм активирал да се пазят в облака ама все пак... Дали ще ребилдне новия диск от облака или само записи за прогреса на игрите. Гледам не се бяха синхронизирали игри, когато не съм имал плюс ама им избрах ръчно да се ъплоаднат в облака.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #575

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Правиш си първо синхронизация и тогава сменяш дисковете . За по-сигурно винаги може да си ги копираш и на друг ХДД/флашка.

    Аз тогава сменях стара ПС4 с про-то и направо прехвърлих всичко от старата директно с кабел (има си такава опция) , но съм правил и горното упражнение, тъй като преди това бях сменял ХДД и на старата ПС4.

    - - - - - - - - - -

    И Сони подобно на Нинтендо ще пуснат осъвременена версия на на класиката Плейстейшън 1

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    5
    #576

    Question Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте, някой купувал ли е Play Station от Amazon? Доколкото разбрах ако е нова не би трябвало да има проблем да се ползва в България с български акаунт, нали така? Проблем ли е ако е втора употреба? Как стои въпроса с гаранцията? И в крайна сметка струва ли разправиите за 10% по-ниска цена в Amazon вместо да си я купя от БГ?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #577

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Може да си правиш всякакви акаунти , но за гаранцията не знам как стои въпроса - в България е 2 години .
    Не съм много убеден, че си струва разправията , а и тук вече често има доста добри намаления .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #578

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ако вземеш нова, ще има 1 година международна гаранция при наличие на всички необходими документи и желание на местния сервиз да я уважи.

    Аз бях пред подобна дилема и в крайна сметка си взех с добро намаление от България. За 40-50 лева разлика не си струва риска с гаранционното обслужване на нова конзола.

  11. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #579

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Привет на всички!

    Дядо Коледа ще пазарува PS4Pro в петък (Black Friday). В кои магазини да очаквам най-добри оферти? Ако се счита за реклама - пратете ми на ЛС, моля.

    И още един въпрос - в комплекта всичко необходмо ли има - да не се окаже, че по празниците трябва да търся кабели или нещо друго?

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #580

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Всичко си има в кутията, пускаш и играеш,

  13. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #581

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Благодаря ти! А на конзолите изобщо правят ли промоционални оферти на черния петък - или само на игри и аксесоари?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #582

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Разбира се, че ще има.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    72
    #583

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте,
    Дядо Коледа подрани тази година и ми донесе PlayStation 4 PRO
    Та въпросът ми е има ли някакви теми за начинаещи.
    И един смешен въпрос, как да пусна игра която е за двама и повече за да разцъкаме с жената?
    Благодаря предварително.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #584

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Трябва да направиш още един профил, за да играе 2 (3,4 ... ) играч и при включване на джойстика ще те пита за логване . Може разбира се и без втори профил и тогава при включване на втори (3,4...) джойстик избираш "нов потребител" и там "играй като гост" , но в такъв случай няма да се запазва прогреса на играча (за игри , в които има такъв) и всеки път ще е с начален прогрес (неща, умения).

    Общо взето всичко е елементарно и интуитивно направено и не се изискват кой знае какви умения и познания.
    dodo_pv одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    72
    #585

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Трябва да направиш още един профил, за да играе 2 (3,4 ... ) играч и при включване на джойстика ще те пита за логване . Може разбира се и без втори профил и тогава при включване на втори (3,4...) джойстик избираш "нов потребител" и там "играй като гост" , но в такъв случай няма да се запазва прогреса на играча (за игри , в които има такъв) и всеки път ще е с начален прогрес (неща, умения).

    Общо взето всичко е елементарно и интуитивно направено и не се изискват кой знае какви умения и познания.
    Благодаря.
    Имам и още един въпрос:
    Каква е разликата между R1, R2, R3 и R4 PS4 игрите и ако си поръчам игра с R 1 ще може ли да се играе и изтегли от R2 ( Европа ).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 39 от 59 ПърваПърва ... 29373839404149 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе