Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 29 от общо 29

БТК + рутер, как ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #16

    Re:БТК + рутер, как ?

    Още ли го мъчите този рутер

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #17

    Re:БТК + рутер, как ?

    daley ще питам защото туй е по-важното инак винаги единия комп може да е с ccproxy на него ама...

    glowndark yeah, wanna help ?

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #18

    Re:БТК + рутер, как ?

    Абе не се занимавай, човече не виждаш ли че не стаа... Иначе мрежата ще се вижда, ако е правилно настроена. Относно NAT, при пласмасовите рутерчета тои трябва да е активиран по default при активирано DHCP...

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #19

    Re:БТК + рутер, как ?

    ае ти си мислиш че тоя рутер е някъф гига сплескан. Рутера е добър интерфейса е чудесен /френдли бих го нарекъл/ а опциите не са по-малко от другите. Ся че има по-добри има ама за ко ми е като виждаш за какво го ползвам.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #20

    Re:БТК + рутер, как ?

    Малко встрани от темата, но моля за помощ или съвет.Моят инет доставчик е БТК или Виваком(все тая за мен) и съм с безжична връзка.Одеве нета ми секна и когато се опитах да се свържа ми иска WPA парола, а не я знам явно.Операторите, на които звънях ми казаха да си влезна в настройките на собствената мрежа от сайта на Бтк, но за целта ми трябва инет.Не мога да се свържа с кабел от друга страна, защото гнездото на компютъра за кабела е развалено и е само едно.Пробвах да влезна в сайта от инет залата,в която съм с потребителското име и паролата ми, но пак нямам достъп до тези Wi Fi настройки-трябвало да ги отворя през моята мрежа..как да стане това Моля за помощ.

  7. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #21

    Re:БТК + рутер, как ?

    Някой приятел с лаптоп ? И съответно свързване с кабел.
    Или пък да се обадиш пак на операторите (от същата твоя телефонна линия) - не би трябвало да откажат да го настроят вместо теб или пък да ти кажат паролата по премълчаване, ако има такава.


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #22

    Re:БТК + рутер, как ?

    Казаха ми за това с другия лаптоп, но нямам такива приятели, нито познати.Операторите категорично отказват да ми я кажат по тел-а тази парола, дори и те не я знаели.Не можело да се правят настройки от никой друг, освен от мен.Помогнете, моля Ви, наистина е гадно..Не може ли някой да пробва да влезе с моите данни и да почовърка както той си знае..

  10. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #23

    Re:БТК + рутер, как ?

    Отзад на модема има едно копченце reset. Пробва ли да го натиснеш? След това трябва да активираш модема отново с юзера и паролата от сключения договор.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #24

    Re:БТК + рутер, как ?

    Не, не става така.Пробвах.Тази WPA парола няма нищо общо с потребителското ми име и парола, с които влизам в сайта на Бтк.Нищо общо няма модема ми каквото и да го правя..

  12. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #25

    Re:БТК + рутер, как ?

    Според мен като се ресетне модема, той затрива цялата информация (включително и паролата) и си връща заводските настройки. Да но след това ще иска връзка с кабел към модема, така че отпада този вариант. Помоли някой комшия/комшийка за компютър за 15-20 минутки. Само това ще е спасението за теб.

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #26

    Re:БТК + рутер, как ?

    За какво ти е WPA key-a ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #27

    Re:БТК + рутер, как ?

    За да се свържа с моята мрежа, затова ми го иска.

  16. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #28

    Re:БТК + рутер, как ?

    от съпорта на БТК могат да ти ресетнат модема(рутера).Трябва само да са сигурни , че наистина се обажда титуляра.

  17. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #29

    Re:БТК + рутер, как ?

    Би трябвало от my.contact.bg (там където се правят настройките на WF-FI) да си смениш паролата...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 27-01-13, 11:32
  2. рутер след рутер
    От rymbym във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 04-10-12, 10:39
  3. Отговори: 5
    Последно: 06-09-11, 16:04
  4. Отговори: 3
    Последно: 01-06-10, 23:38
  5. Рутер
    От relsys във форум Мрежи
    Отговори: 21
    Последно: 27-05-03, 10:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе