Страница 4 от 148 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 2218

Media Player Popcorn Hour NMT A-110

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #46

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Вече са си оправили сайта цената е 410 лв.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #47

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Накратко - машинката си заслужава и то много повече от Блу Рей плеър! Аз вече не бих и помислил да купувам Блу Рей... Е сега ако паднат на новото на днешните ДВД та и има повече заглвия из видиотеките бих си преосмислил мнението! Но при сегашните условия - просто няма начин!

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #48

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Може ли да се свърже като компютър и да се гледат филми направо от локалната мрежа?
    Има ли софтуер като интернет браузър

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #49

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от kaki
    Може ли да се свърже като компютър и да се гледат филми направо от локалната мрежа?
    Има ли софтуер като интернет браузър
    На първия въпрос - ДА без проблем.
    На втория - не съм пробвал ама мисля че няма за момента браузър. Могат само клипчета от определени сайтове да се гледат.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    67
    #50

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Това, което ми откри търсачката:
    http://nmt1080.com/Network_Media_Tank-1.html
    същите машини ли доставя? Попокорна само за фиктивно разнообразие ли е? Някой от експертите в областта би ли коментирал сравнимост на предложените модели, моля!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #51

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от docR
    Това, което ми откри търсачката:
    http://nmt1080.com/Network_Media_Tank-1.html
    същите машини ли доставя? Попокорна само за фиктивно разнообразие ли е? Някой от експертите в областта би ли коментирал сравнимост на предложените модели, моля!
    Какво имаш предвид под "фиктивно разнообразие"?
    Има различни производители които произвеждат плеъри базирани на NMT софтуера.Хардуера се различава до накаква степен но функционалноста е една и съща. Това е като да имаш windows на различни PC та с различна конфигурация, но в крайна сметка все Windows върви. При плеърите нещата са още по унифицирани. Попкорна се произвежда от една фирма, другите плеъра са малко или много негови аналози.
    Не е ясно и какво ще рече "същите машини"... Изобщо задай си въпроса по точно за да разберем какво те интересува иначе едва ли ще получиш отговор.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #52

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Човека има предвид, че на този сайт са наблъскани всички възможни модели, но е видно, че явно е само за красота.
    Или пък човека се е упражнявал да прави сайт с тези продукти.
    Аз лично го следя от известно време, че някои продукти са ми интересни, но не виждам някакъв шанс за поръчка или поне за координати.
    Някои от моделите пише, че ги има налични, а съм убеден, че още не се произвеждат.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #53

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Хмм. Ясно. Кой продукт е интересен между другото и какво може да има повече от IStar-a?
    Между другото скоро прочетох това:
    http://www.kaldata.com/comments.php?catid=2&id=37923
    има доста интересен дизайн ама едва ли има нещо много повече като плеър.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    67
    #54

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Човека има предвид, че на този сайт са наблъскани всички възможни модели, но е видно, че явно е само за красота.
    Или пък човека се е упражнявал да прави сайт с тези продукти.
    Аз лично го следя от известно време, че някои продукти са ми интересни, но не виждам някакъв шанс за поръчка или поне за координати.
    Някои от моделите пише, че ги има налични, а съм убеден, че още не се произвеждат.
    Точно това имах предвид. Аз също следя да закупя подобна машина, но тук "има нещо гнило в Дания".

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    12
    #55

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Здравейте на всички и аз вече имам пуканка А110.Извинявам се на продавчите от БГ обаче ми го донесоха от щатите 215$+ малка такса за вътрешна доставка и нищо за през океана и до тук.Толкова за информация.
    Сега обаче изникват някои въпроси:
    Само с този /официалния-Атерос/WIFI адаптор ли работи джаджата?
    Работи ли с някои музики например с music DTS,защото тези файлове са малко по-особени и са много готини за слушане.Имам такива записани на СД,обаче те се пекат по малко по различен начин.Или как да ги вкарам в твърдия диск за да ги просвири?
    И още как се просвирват АУДИО СД/изключвам flac file,защото ако са на ape или разни cue и други имиджи не се сещам как ще стане/Копирах един АУДИО СД в пуканката и ми пише че не намира въобще някакъв файл.
    Благодаря предварително!!!!!Защото нещо и гайда,който ми изпратиха е много посен.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #56

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Варианта някой да ти го донесе е най-добрия. То това важи за всяка техника от Щатите.
    Тези дни обаче един мой познат му дойде директно поръчката до България от сайта на производителя.
    Току що говорих с него и доста са го одрусали на митницата. 215$ за плеъра + 45$ доставка до БГ + 14% мито + 20% ДДС. Цялата работа малко над 500 лева и над 1 месец чакане. Важното е, че е супер доволен и днес цял ден не го е спирал.
    Не знам при А-110 как е, но при мен на А-100 тръгват файлове с разширение .dts. Естествено трябва да имаш декодер/ресийвър да ги декодира. Audio CD-тата ги рипваш на wav файл и нямаш проблеми.
    Не съм убеден, че това е най-правилния уред за слушане на музика. Едва ли има човек без отделен ДВД плеър, който се справя идеално с CD Audio, мр3, DTS и тн.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #57

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Едва ли има човек без отделен ДВД плеър, който се справя идеално с CD Audio, мр3, DTS и тн.
    Оп,аудиофилите ,ако те набарат ще започне война по въпроса,че ДВД плеър се справя идеално със CD Audio .Тая пуканка да вземат да я направят 300лв,че да си взема и аз ...

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #58

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Оп,аудиофилите ,ако те набарат ще започне война по въпроса,че ДВД плеър се справя идеално със CD Audio .Тая пуканка да вземат да я направят 300лв,че да си взема и аз ...
    Те аудиофилите много не четат тука. Хубавия аудио плеър е хубаво нещо, но то върви с много неща - подходящ усилвател, съответните колони /с Етери ако питам повечето БГ аудиофили/, кабели и интерконекти и аукустично обработена стая. Не съм дорасъл нито до HiFi, нито до аудиофилията.

    Иначе аз лично не смятам, че скоро ще има падане на цената на тези плеъри. Реално те нямат конкуренция. Нещо се говореше за конкурентен чип на Интел, който би могъл да разбута пазара. Или пък китайците да напускат Блу-рей плеъри с поддръжка на mkv.

  17. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #59

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Ако мога и аз да си задам може би тъпия си въпрос! Ако имам две лан карти на PC то (а аз ги имам ), мога ли да свържа "пуканката" просто с един лан кабел? И ако искам да гледам да речем стриим от Арена, а той бачка с техния си МОП или какъвто и да е там плейър, то какво се случва- пак ли трябва да опирам до връзката PC- TV или ?

    Благодаря!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    94
    #60

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Здравейте

    Някои може ли да ми каже от кой сайт в щатите може да се поръча A100,че от официалния нещо не става
    мисълта ми е познат да ми го поръча и да ми го донесе

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 148 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Popcorn Hour A400 Media Player мултимедиен плеър
    От asiurib във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-14, 16:19
  5. Media Player Popcorn Hour A-200
    От popcornhour във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 777
    Последно: 15-07-13, 20:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе