Страница 6 от 148 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 2218

Media Player Popcorn Hour NMT A-110

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #76

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Благодаря lazarus18!
    Вече си избрах един WD75000.
    Сега ми трябва един външен харддиск 1TB който да работи добре с модела А-110.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #77

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Филма Jorney to the Center of the World 1080p,аз го пуснах по мрежата т.е.от харада на PC-то и има леки артефакти.В моменте нямам вграден диск в пуканката за да го пробвам,но мисля че няма да има проблеми.
    Имам един въпрос-защо преди около месец като сложих новият фърмуер,като си пусна пуканката от дистанционното неще да се инициализира т.е. не излиза нищо.Като го изключа и включа от захранването всичко е ОК.Модела е А-100...

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #78

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    Благодаря lazarus18!
    Вече си избрах един WD75000.
    Сега ми трябва един външен харддиск 1TB който да работи добре с модела А-110.
    В съседната тема има списък с външни дискове:
    http://www.networkedmediatank.com/sh...d.php?tid=8153

    Иначе в отговор на въпроса за IDE диск в A-110 се оказва, че може да стане, но допълнителен преходни, който не е скъп, но е играчка да се намести в кутията.


    Цитат Първоначално публикувано от KonanVarvarina
    Филма Jorney to the Center of the World 1080p,аз го пуснах по мрежата т.е.от харада на PC-то и има леки артефакти.В моменте нямам вграден диск в пуканката за да го пробвам,но мисля че няма да има проблеми.
    Имам един въпрос-защо преди около месец като сложих новият фърмуер,като си пусна пуканката от дистанционното неще да се инициализира т.е. не излиза нищо.Като го изключа и включа от захранването всичко е ОК.Модела е А-100...
    А как го гасиш преди това? И на мен ми се е случвало, но като изчакам малко повече и разцъкам бутоните се появява картина.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #79

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Нормално от дистанцоинното...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #80

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Искам да добавя че филма Jorney to the Center of the World 1080p върви нормално от HDD но наистина има артефакти на доста места. Интересното е че на същите места се получават същите артефакти ако се ползва кодека на CyberLink на PC. Със други кодеци нещата са доста по добре.Смятам че има някакъв проблем при самия енкодинг на филма, защото други 1080р релиизи си вървят без проблем.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #81

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    Благодаря lazarus18!
    Вече си избрах един WD75000.
    Сега ми трябва един външен харддиск 1TB който да работи добре с модела А-110.
    Нека се намеся и аз. Според мен проблема при външните дискове идва от нуждата от захранване през USB порта, тъй като MASS STORAGE протокола е достатъчно унифициран. Лично аз тествах един USB to SATA кит за 15 лв, който има отделен адаптер за захранване и стандартни 3.5" HDD 500, 750 и 1000 GB SEAGATE вървят без проблем. Иначе едно Prestigio 120 ГБ джобен модел хард си върви без никакви проблеми само захранено от USB.
    Между другото да те разочаровам - TB все още е мечта. За съжаление 1000 ГБ не са TB поне според OS, а и след създаване на партишъни и форматиране си отиват около 100GB . Sorry, това е положението!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #82

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Да, бе elcos - говоря за външен харддиск от 1000 GB или 750GB USB HDD, който да се справя в плейването чрез А-110.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #83

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    Да, бе elcos - говоря за външен харддиск от 1000 GB или 750GB USB HDD, който да се справя в плейването чрез А-110.
    Аз за известно време ползвах този модел със А-100:
    http://www.plesio.bg/product.php?pro...section_id=826

    Всички външни дискове с такъв обем си имат собствено захранване и това не е проблем /освен допълнителните кабели/.
    Работи без никакви проблеми. Май го има и в по-големи размери. Само предупреждавам, че през USB производителността е малко по-ниска отколкото през вътрешния диск. Мисля, че в последния софтуер стига до ~28Мбита/сек. през USB и ~38Мбита/сек през вътрешния.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #84

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    lazarus18, а има ли външен от всички с най-добра производителност или всички се държат еднакво? Как вървят файлове 720р 1080пр от външен харддиск?

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #85

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    lazarus18, а има ли външен от всички с най-добра производителност или всички се държат еднакво? Как вървят файлове 720р 1080пр от външен харддиск?
    Аз съм пробвал само този. Нямам идея дали скоростта се влияе от марката и модела. Ограничението всъщност идва от плеъра. 28 мегабита е пределно достатъчно за 720р и 1080р. Те стигат максимум до 10-11 мегабита среден битрейт. Проблем може да се появи ако има сцена със битрей над максимума, но това съм го срещал само веднъж на прословутата сцена с птиците от Planet Earth 1080p версията.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    94
    #86

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    ще ми каже ли някой къде от Щатите мога да си поръчам пуканката А-100 при положение че има кой да ми е донесе от там

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #87

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    От popcornhour.com спокойно може да си го купиш. Има 20$ доставка и общо излиза 200$. Така ще ти е най-евтино ако наистина има кой да ти го донесе. Само за всеки случай човека да не слага фактурата в кутията му, че ако случайно го проверят може да го накарат да плаща на митницата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    94
    #88

    Re: POPCORN Hour A-100 ...По-добрата алтернатива или...!?

    пробвах ме но няма поръчка от щатите
    има ли някакво друго решение

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #89

    Re: POPCORN Hour A-110 ...По-добрата алтернатива или...!?


  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    94
    #90

    Re: POPCORN Hour A-110 ...По-добрата алтернатива или...!?

    lazarus18

    щатите ги няма при поръчка от popcornhour.com
    това не е ли по принцип американски сайт имаш ли някаква идея

    благодаря предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 148 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Popcorn Hour A400 Media Player мултимедиен плеър
    От asiurib във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-08-14, 16:19
  5. Media Player Popcorn Hour A-200
    От popcornhour във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 777
    Последно: 15-07-13, 20:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе