Страница 7 от 57 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 842
Like Tree10Одобрявам

Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #91

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    venci79 коментирано е многократно! Даже имаше подобна тема. Всички които имаме плейъри сме минали(предполагам) през връзката PC->TV и е трудно да се обяснят предимствата на човек, който не е пробвал и двете.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #92

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    питам щото ми се върти в главата C200.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #93

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от ermenkov
    По-новите чипове не се ли справят по-добре с по-висок битрейт т.е. да се гледа *.mkv с качество близко до Bluray.
    Принципно е така. От време на време и аз попадам на някое 1080р, което прескача максималния битрейт на по-стария чип и почва да насича, но са единични случаи.

  5. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #94

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    добре де това C200 само на мен ли ми си струва ненормално голямо - какво ме грее това че имало фул атх захранване, като не мога да го сложа в чантата и да го примъкна насам натам, да не говорим че заприличва на компютър..

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #95

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от georgebg
    добре де това C200 само на мен ли ми си струва ненормално голямо - какво ме грее това че имало фул атх захранване, като не мога да го сложа в чантата и да го примъкна насам натам, да не говорим че заприличва на компютър..
    Някъде да е казано, че е преносимо? Това е домашен видео плеър. Ти колко пъти си си разнасял ДВД плеъра?
    Като искаш преносим има други модели. Аз лично затова подмятам един WDTV като ходя на почивка да го взимам.

  7. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #96

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от georgebg
    добре де това C200 само на мен ли ми си струва ненормално голямо - какво ме грее това че имало фул атх захранване, като не мога да го сложа в чантата и да го примъкна насам натам, да не говорим че заприличва на компютър..
    Абе ти не се ли замисляш, че нормалните хора имат прилични шкафове за техника и се радват когато всичко е 40-44 сантиметрово ?

    ПП. Чуствам как тая Пуканка 200 с цената си от 650-700 лева, ще заприлича на нашите Давикси ..... хубаво, но екзотично.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #97

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от georgebg
    добре де това C200 само на мен ли ми си струва ненормално голямо - какво ме грее това че имало фул атх захранване, като не мога да го сложа в чантата и да го примъкна насам натам, да не говорим че заприличва на компютър..
    Добре де , като не те устройва като големина то има и по-малки плеъри , които ще ти свършат работа , примерно HDX BD-1 - компактен , супер функции и цена по-ниска от тази на С-200 - 260$ в Щатите и 250евро в Европа !

  10. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #98

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    не е необходимо да ме оплювате за изказано лично мнение - просто ми направи впечатление, че нещо което може ( и се вижда при други производители) да се направи по-малко , то С200 има направо вид на ХТПЦ.
    да не би да говорим за нещо различно - размерите които аз намирам са 425mm x 290mm x 80mm , добре - 40-44см това е ОК, но това нещо е много ама много дълбоко, като се сложи и отзад технологичното място за кабели става ......
    мисълта ми беше по-скоро защо е необходимо да ограждат въздух в ламарина...

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #99

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Не е точно така , не се огражда въздух в ламарина , това е по скоро технологична необходимост ! Все пак в този корпус се вгражда BD-ROM или 3.5" хард , които изискват място за монтаж и необходим обем за добро охлаждане !Прекия конкурент на С-200 , HDI Dune , има подобни размери , като на отделен компонент от система за домашно кино .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    40
    #100

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    http://hem.bredband.net/b230073/DSC_00938x6.JPG - a на някои експериментатори не им достига въздуха в ламарината

  13. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #101

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    е, заради шепа ентусиасти всички да пълним шкафовете си с въздух

    да, размерите на HDI са сходни но c-200 в е с цели 80% повече обем !, а май и в HDI имаше BD-ROM и възможност да сложиш HDD.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #102

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Тука съм съгласен , донякъде !С-200 е по-висок , понеже има екран , който е много удобен в някои случаи и от там идва разликата в обема !Но няма смисъл да спорим или да изказваме хипотези за това или онова , по-важното е да сме полезни , било то с информация или съвети !

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #103

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от georgebg
    е, заради шепа ентусиасти всички да пълним шкафовете си с въздух

    да, размерите на HDI са сходни но c-200 в е с цели 80% повече обем !, а май и в HDI имаше BD-ROM и възможност да сложиш HDD.
    HDX има място само за 1 диск, а BD-ROM се закача с външен кабел през USB/eSATA.
    Dune наистина има малко по-елегантна кутия, но е със сходни размери.
    В С-200 има място за 2 хард диска или BD-ROM и 1 2,5 диск. Погледни клиповете с монтаж на дискове и ще видиш, че мястото е дори малко.; Въздуха вътре не е случаен и оставен да заема безценно място в шкафа ти, а служи за по-добро охлаждане. Я наблъскай една кутия догоре с компоненти и я охлаждай без вентилатори да видиш какво ще се получи.
    Не казвам, че на всеки трябва да му харесва и затова има различни модели.
    То и при ДВД плеърите има супер тънки моделчета по 1 кг, но има и такива по 10 кг и 5 пъти по-обемни. Странно защо вторите струва 50 пъти повече.

  17. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    120
    #104

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    не са уместни коментарите ти - това че има плеъри по 10 кила и 50 пъти по-скъпи не прави C-200 (който е доста по-голям дори и от Dune) плеър от висок клас само защото виждате ли е по-тежък и по-голям от плеъри със сходни та дори и по-добри характеристики. и го сравнявам с Dune, който също има място за БД+хдд, а не с HDX..
    това за компоненти и охлаждане изобщо няма да коментирам - значи то Дивата излиза че е един див експеримент, направен да работи 2 или 3 часа, след като дори трудничко се затваря като се сложи диск; добре поне че е копие на нещо звучащо по-добре като Acrayan , иначе току виж сме го оплюли...
    всичко е въпрос на дизайн, разположение и въздушен поток, да не би да се получи по-добро охлаждане само с повече въздух под капака и липса на въздухопоток ?

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #105

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Чиповете на Сигма греят доста и изискват по-добра вентилация. Не казвам, че точно това им е била идеята, но има логика.
    Изобщо не се опитвам да причислявам С-200 към високия клас техника, но предполагам това са търсили производителите. Големия размер звучи по-сериозно. В крайна сметка да дадеш 1000 лева и да вземеш нещо една педя е малко кофти
    Аз пък съм изключително доволен от преминаването към този тип кутии. Това ми беше една от малкото сериозни забележки към този тип плеъри досега. При положение, че цялата ми техника следва някакъв стандарт единствено тъпия цифров декодер и Попкорна ми се различаваха.
    Дълбочината от 29 см изобщо не е много. И ДВД плеъра ми и ресийвъра са много по-дълбоки.
    И не мога да разбера какъв е точно проблема? 1-2 см по-малко тук там ли са голямата трагедия?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 57 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Media Player Popcorn Hour A-200
    От popcornhour във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 777
    Последно: 15-07-13, 20:26
  5. Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2217
    Последно: 07-01-11, 10:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе