Страница 8 от 57 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 842
Like Tree10Одобрявам

Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #106

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    При положение, че цялата ми техника следва някакъв стандарт единствено тъпия цифров декодер и Попкорна ми се различаваха.
    Спорът е безмислен и аз не искам да имам 8-10 устройства с различни размери в хола си.
    Пак да зачекна темата за цената, не е ли висока цената от 650 лева ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #107

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    hristobotev даи и ти савет за HD плеър до 1000лв за сега съм навит на C-200.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #108

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Пак да зачекна темата за цената, не е ли висока цената от 650 лева ?
    Ами тя цената е 299$ и като се плати мито , ддс , транспорт , идва някъде около 650 лв. ! В Европа си го продават за 320-350 евро и там си го купуват , но това вече е друга , много сложна тема !Да не казвам каква беше цената на Твикса като излезе на пазара у нас , че и сега е доста висока , а С-200 е с съвсем нов чип и доста възможности за надграждане и цената е поносима , не че не може да бъде по-ниска , но всичко с времето си !

    Колега venci79 , не разбирам защо ти е необходим скъп плеър !Досега ползвал ли си такава техника ?

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #109

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Проверих и цените на Tvix в БГ са се променили! Вече е задухал вятъра на прмяната: 6500 - 650лв, 6600 - 750лв. Пак са значително по-високи от нормалните за EU, но се прокрадва надежда в мен, че добрия тон в цените се търси - макар и без видим ентусиазъм. Може би този "дъмпинг" е в следствие на така дългоочаквания Popcorn Hour C-200?
    Между другото някой може ли да коментира тези два чипа: Sigma Designs SMP8643 и Realtek RT1283DD.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #110

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Tvix още нямат модел от класа на моделите с Sigma 864Х. Ще е интересно да видим техен конкурент на C-200/Dune 3

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #111

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    civica ами как защо искам да ми четевъзможно повече формати да ми вади яко качесво като гледам фелми и слушам музика.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #112

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от venci79
    civica ами как защо искам да ми четевъзможно повече формати да ми вади яко качесво като гледам фелми и слушам музика.
    Сбъркал си въобще постановката .... това го правят е тези от 200 лева.

    Даваш 700 лева за TVix-a, защото има дисплейче, красиво дистанционно, не изглежда като евтин тостер, пускат ъпдейти в които намираш винаги това което те е дразнило до сега, слушаш 1-2 аудио формата които другити не слушат, превърташ си МКV-та и блу реи когато другите не могат или не можеха, има сателитен тунер ако ти е нужен и други такива.

    Но, най-важното е че можеш и без тях, а и плеър за 200-300 лева прави същото

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #113

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Е, взех го пустият му Ц-200 Бързам веднага да уточня, че не съм в България, в Канада съм и го взех втора ръка от един тестер за новинарски сайт за ревюта на техника. Той се е уредил с първото зареждане през септември, поиграл си е с него, свършил си е работата (в смисъл, написал си е ревюто) и сега го продава. Взех го за около 500 лв. като освен всички стандартни аксесоари, имаше включени IR дистанционно (освен оригиналното, което е bluetooth), както и 1 TB WD диск. Устройството е в перфектно състояние, няма не петънце, ами и отпечатък от пръсти по него, сякаш тоя е работил с ръкавици. Всички аксесоари си бяха запечатани в найлончетата, той е ползвал собствени кабели. Взех го и с фактура и с остатъчна гаранция.

    На пръв поглед, след няколко часа бъзикане, мога да кажа, че съм доволен. Малко с притеснение го взех, защото бях чел доста негативни ревюта, където казват, че е недоизпипано и аз очаквах едва ли не въобще да не работи. Е, аз може би нямах чак толкова големи изисквания и очаквания, та не останах разочарован, напротив. Това, за което го взех, го върши чудесно. Интерфейсът определено ми харесва повече, въпреки че изглежда трябва да се прави малка пауза между натискането на два различни бутона, за да ги хване, нещо, което не забелязвам при А110.
    Има и други дребни проблеми, но нищо съществено и съм сигурен, че с един ъпдейт ще ги оправят всички. Предполагам, затова се и бавят толкова много с ъпдейта.

    По-нататък, може би през уикенда, ще пусна повече информация и снимки (защото веднага го отворих ), но за сега ако нещо конкретно ви интересува, питайте, ще видя какво мога да отговоря.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #114

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Като гледам цените в Европа , забелязвам леко намаление с по 20-30 евро , не е нещо особено , но поне е някакъв знак накъде вървят нещата ! Дано и в БГ задуха вятъра на промяната , откъм цената де ....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    40
    #115

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    И аз чакам да стане понеделник и да видим дали ще се появи и на нашия пазар и на каква цена де...щото си има психологична граница над която май няма да ме спечелят за клиент

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #116

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    За да ме спечелят трябва да е по ниска от Tvix или същата.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #117

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Само едно уточнение ! Твикса като излезе на пазара у нас беше с цена !!!!!/ няма да коментирам /, сега след една година е 650 лв . С-200 в момента се продава под тази цена , но това в Европа / Германия и Холандия /, а у нас от понеделник , живот и здраве , чакаме и стоката и цената !

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #118

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от ermenkov
    За да ме спечелят трябва да е по ниска от Tvix или същата.
    Не виждам как може да очакваш това при положение, че става дума за различен клас плеъри и навсякъде цената на С-200 е по-висока.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #119

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не виждам как може да очакваш това при положение, че става дума за различен клас плеъри и навсякъде цената на С-200 е по-висока.
    Вече ми стана ясно, че са различен клас със Tvix 6600 (в полза на пуканката) благодарение на форума, но за цената не съм съгласен: в Европа С-200 се продава около 339 - 349 евро, а у нас Tvix 6600 на цена 750лв! Предполагам, че всички дистрибутори пазаруват от едно и също място и разходите, които плащат за транспорт и такси са близки. А може би си имал в предвид само цените в Европа?

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #120

    Re:Медиаплеер - Popcorn Hour C-200

    Не съм разбрал точно , че имаш впредвид новия модел 6600 . Аз коментирам цената на Твикс 6500 2 версия !Всички пазаруват от едно място , но ценообразуването е различно , предполагам , транспорт , мита и други са различни за различните страни !Иначе да , имах впредвид само цените в Европа , понеже митницата в случая не играе !И съм напълно съгласен с колегата Lazarus18 ,че тези два плеъра не могат да се сравняват директно ! Вярно , че имат прилика като плеъри , но изработката , концепцията и самата електроника са доста различни !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 57 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player Popcorn Hour NMT A-110 - част 2
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 236
    Последно: 26-11-18, 21:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Продавам Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От patzi във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-14, 17:33
  4. Media Player Popcorn Hour A-200
    От popcornhour във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 777
    Последно: 15-07-13, 20:26
  5. Media Player Popcorn Hour NMT A-110
    От soon във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 2217
    Последно: 07-01-11, 10:16

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе