Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 13 от 118 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #181

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Това е така , спор няма ! Но повечето хора вече имат комп и искат само HD плеър , който в повечето случаи е по-евтин ! Ако почваш от нулата това е един много добър вариант ! В нета има доста писано за това / сравнение , за и против и т. н. / , но иска търсене и четене !
    точно от нета съм се запознал с модела и като цена не е много по скъп като се има в предвид че има 320 GB harddisс напълно безшумен и най вече икономичен(с мн малко потребление на ток) и и като се комплектова с безжична мишка и клавиатура си става още едно напълно функционално РС .Дива +HDD около 400 лв ; asroc ion 330 ht около 500 лв,мисля че за 100 лв разлика си заслужава.А иначе просто питах дали някой няма такъв да сподели преките си впечатления,в бг няма много мнения по въпроса още не е разпространен много явно,както и модела AsRoc ION 330 HT още не се предлага в бг

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    84
    #182

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Е, да, ама с този размер на HD... май скоро ще трябва да го надграждаш?
    Инче, е добър вариант.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #183

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Този комп го гледах преди 3 месеца в Метро , но го има и тук : http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=537303 ! Хубаво е да имаш избор при това голямо разнообразие на пазара !

    И като инфо само - това е мини HTPC , а не неттоп / тука се има нещо друго впредвид - мини лаптоп / !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #184

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Този комп го гледах преди 3 месеца в Метро , но го има и тук : http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=537303 ! Хубаво е да имаш избор при това голямо разнообразие на пазара !
    този модел е първото поколение на този неттоп,аз говоря за модела с вграден wi-fi и в колплект с дистанционно,иначе модела спокойно може да се надгражда двд може да се замени с блурей,рампамета може да стане 4 gb и харда да се смени ако вече не стига

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #185

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Каквото и да го правиш това си е компютър. Разликите между това да гледаш филми от компютър и плеър сме ги обсъждали не един път.
    За какво ми е още един компютър като имам 2 лаптопа? За какво ми е интернет браузър в плеъра?
    Иначе ако ти трябва И компютър и не ти пречи да размотаваш клавиатура и мишка това е добро решение. Поне наистина е тихо, изглежда симпатично и не е толкова скъпо.
    Само помисли какво ще правиш с тоя малък диск, че на мен 1.5ТВ вече ми малеят.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #186

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Каквото и да го правиш това си е компютър. Разликите между това да гледаш филми от компютър и плеър сме ги обсъждали не един път.
    За какво ми е още един компютър като имам 2 лаптопа? За какво ми е интернет браузър в плеъра?
    Иначе ако ти трябва И компютър и не ти пречи да размотаваш клавиатура и мишка това е добро решение. Поне наистина е тихо, изглежда симпатично и не е толкова скъпо.
    Само помисли какво ще правиш с тоя малък диск, че на мен 1.5ТВ вече ми малеят.
    ами гледам тенденциите на тв през 2010 са да се ползват все повече вградени интернет приложения и едва ли не тв да се ползва за всичко и вместо да дадеш 500-800 лв отгоре за да може тв да отваря няколко интернет приложения може спокойно да вземеш този неттоп и ще свърши мн повече работа.
    пс.има и E-SATA вход като свършат 320 gb hdd

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #187

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Външния диск през eSATA ще го оскъпи още повече. Смени колко ще излезне един такъв компютър със 1.5ТВ дисково пространство и хубава безжична периферия и нищо чудно да дойде 2-но по-скъпо.
    Пък колко е удобно да ровиш в интернет директно на телевизора от 3 метра не искам да коментирам.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    64
    #188

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    http://hardwarebg.com/asrock-ion-330...%BE%D0%BF-2/6/

    това е не лошо ревю на БГ има и доста повече в нета на английски

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #189

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    а дали не е по добре да се напъна още малко и да взема А-200 пред Дивата и WD TV live

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #190

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    А дали пък не е най-добре да си вземеш WD-то и хич да не се напъваш, а да си гледаш кефа?? За чий да плащаш двойно неща които и без това не ползваш?? Не се заяждам, ама така бих казал на приятел.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #191

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    ма за това нещо WD-то рядко излиза нов софтоер като чета маи.също ме интересува по каъв начин да вържа HD плеъра -HDM 1,3- ресивъра -HDMI 1,3- телевизора или има друг по добър вариянт.
    ехоо

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #192

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    ехооо

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #193

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Ехооо-то е тука ! Най - добрия за сега вариант за връзване е чрез hdmi кабел , при мен е така ! WD TV има две версии , които са с различни чипове / Сигма 8635 и Сигма 8655 / , версията на hdmi при единия е 1.2 , а при другия 1.3 , единия декодира DTS -другия не !Софтуер излиза рядко понеже няма нужда да излиза често ! Така че , по-добре да си вземеш WD TV 2 генерация !Не говоря за WD TV Live !

    http://www.plesio.bg/media-players-c...-p-281293.html

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #194

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    civica каква е разлика между втората генерация и live и да разбирам ли че от HD плеъра към ресивара HDMI 1.3 и рисивара към телевизора HDMI 1.3 НАИ ДОБРИЯТ ВАРИЯНТ

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #195

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Разликата е в мрежовата фукция при WD TV Live !Да , засега това е най-дбрия вариант - звук и картина по един кабел ! Колега , има снимки из нета на плеърите отзад , виж ги !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 118 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе