Вижте резултатите от анкетата: Какъв мултимедиен плейър имате ?

Гласували
446. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Popcorn Hour

    99 22.20%
  • Western Digital

    85 19.06%
  • Dune

    36 8.07%
  • Diva

    123 27.58%
  • Apacer

    15 3.36%
  • AC Ryan

    15 3.36%
  • Zinwell

    9 2.02%
  • Xtreamer

    6 1.35%
  • Asus

    23 5.16%
  • Egreat

    13 2.91%
  • Hyundai

    14 3.14%
  • LG

    6 1.35%
  • Philips

    2 0.45%
Страница 11 от 118 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1760
Like Tree93Одобрявам

Помощ при избор на мултимедиен плейър .

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #151

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от mihof33
    Мислех че ще откача целия плеър, не е до ПС-то та да може направо с кабела да стане. За торент клиента - не зная, може би съм консервативен, но пак бих си ползвал ПС-то за тая цел.
    Дали ще разкачиш само външния диск или целия плеър с вградения диск е въпрос на 1 кабел повече. Аз лично ползвам такъв плеър над 2 години и не ми се е налагало да разкачам нищо. Чат-пат свалям и аз на компютъра, но просто си ги гледам по мрежата без да прехвърлям нищо. Да не говорим за удобството да се отворя торент клиент на плеъра от офиса, да си задам да сваля 3-4 торента и като се върна направо да гледам. А не тепърва да свалям филма, да закачам външния диск, послед да закачам на плеъра, да чакам 5-10 минути да сканира пак и чак тогава да гледам.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    12
    #152

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Дали ще разкачиш само външния диск или целия плеър с вградения диск е въпрос на 1 кабел повече. Аз лично ползвам такъв плеър над 2 години и не ми се е налагало да разкачам нищо. Чат-пат свалям и аз на компютъра, но просто си ги гледам по мрежата без да прехвърлям нищо. Да не говорим за удобството да се отворя торент клиент на плеъра от офиса, да си задам да сваля 3-4 торента и като се върна направо да гледам. А не тепърва да свалям филма, да закачам външния диск, послед да закачам на плеъра, да чакам 5-10 минути да сканира пак и чак тогава да гледам.
    Кажи тава с торент клиента какво е и как го правиш, става ли с външен хард /ако може обяснението да е като за ......./. Какво нещо е ..... колко неща даже не преполагам, че съществуват .....

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #153

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от dry19
    Кажи тава с торент клиента какво е и как го правиш, става ли с външен хард /ако може обяснението да е като за ......./. Какво нещо е ..... колко неща даже не преполагам, че съществуват .....
    На DIVA/AC Ryan не знам как става. Аз ползвам Popcorn Hour A-110 и там имаш достъп отвсякъде до файловете на диска и Torrent. С външен диск не знам да може. При Zinwell май ставаше, но там скоростите на сваляне бяха проблем.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    84
    #154

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    На DIVA/AC Ryan не знам как става. Аз ползвам Popcorn Hour A-110 и там имаш достъп отвсякъде до файловете на диска и Torrent. С външен диск не знам да може. При Zinwell май ставаше, но там скоростите на сваляне бяха проблем.
    При Дивата е същото. С външен диск не става. Само с вътрешен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    10
    #155

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    yavorsub , и аз снимам. Прочети ми постовете. Не са много. Писал съм и за телевизията и озвучаването.
    Дива работи с вътрешен и външен хард. Като се сложи вътрешен хард в Дивата, плейърът може да се свързва към PC-то и направо с USB-кабел (като външен хард).

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    10
    #156

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Здравейте - мисля тези дни да закупя някакъв плеър но имам един въпрос - ресийвъра ми е доста старичък http://www.pioneer.eu/eur/products/a...RDS/index.html има само аналогови 5.1 входове - дали има подходящ плейър който може да и подаде такъв сигнал или да зимам каквото и да е пък по натам да сменям Pioneera с нещо друго ? Засега съм се спрял на WD TV Live дали е най удачното решение около 250-300 лева според вас? Благодаря предварително.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #157

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    С този ресийвър може да получиш само стерео звук от всеки плеър /почти/. WDTV Live е добър избор за плеър, на който да не му се занимаваш много много.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    3
    #158

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Някой да е чел отзиви за SUMVISION Cyclone -цената е съмнително добра

    http://cgi.ebay.co.uk/Sumvision-Cycl...item4838bfef45

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #159

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    По тази логика плеъра на Хайсенс МР800Н е на същата цена , в което няма нищо съмнително ! Толкова си струва техниката , но проблема идва от липсата на актуален софтуер !Както се казва : за всеки влак си има пътници ! Плеъри на пазара много , цени разни , но малко са тези с сериозна и навременна софтуерна поддръжка .Иначе има и други плеъри , които заслужават интерес и коментар , но все още не са така популярни !
    Иначе инфо има тук :http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1206479

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    40
    #160

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Здравейте! Колебая се между два от коментираните тук плеъри - WD Live ili HD Diva. Единственото което ме интересува, кой от двата се държи по-добре в безжична мрежа, защото ще го ползвам само така, нямам възможност за връзка с кабел. Освен това ме интересува - има ли възможност за връзка освен към рутера, така и безжично към лаптоп. За сега клоня към Diva-та, но и WD ми харесва. Моля за насоки от някой който ползва един от давата безжично!

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #161

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Какво ще пускаш по безжичната мрежа , защото за сигнал 1080р не става ?А и за WD ще ти трябва донгъл , докато при Дивата той е вътре в комплекта !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    40
    #162

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Какво ще пускаш по безжичната мрежа , защото за сигнал 1080р не става ?А и за WD ще ти трябва донгъл , докато при Дивата той е вътре в комплекта !
    Е какво .... ? - 1080 може и да ги прежаля. И при двата ли 1080 не тръгва безжично. Има ли плеър при който да тръгват? А по жична вървят ли 1080 ? Да за донгъла го видях и може би това е една от причините да се насоча повече към Diva-та. За WD кой донгъл е съвместим ?

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #163

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Засега не съм чул някой да е подкарал 1080р сигнал безжично без неприятно прекъсване !По жица си вървят .
    За донгъл към WD нямам информация , но се порови из нета или техния форум , ако наистина те интересува !

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #164

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Ч Е С Т И Т А К О Л Е Д А !

    И нека , който търси такъв плеър , да си купи и с здраве да си го ползва !

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #165

    Re:Помощ за най-добрия мултимедиен плеар на пазара в момента.

    Ч Е С Т И Т А Н О В А Г О Д И Н А !

    Живи и здрави , време е да коментираме само новите модели на 2010 !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 118 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продава-Мултимедиен плейър
    От Mitko R във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 26-05-13, 00:16
  2. Избор на мултимедиен плейър?
    От DimIl във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 7
    Последно: 27-08-12, 10:28
  3. Продавам мултимедиен плейър WD LIVE HD
    От vasta във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-07-12, 00:57
  4. Избор на мултимедиен плейър и рекордер
    От renault_fen във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 8
    Последно: 07-07-11, 12:00
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-10-06, 11:29

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе